ASG Arsenał w marketach

Pisz o czym chcesz, jak przesadzisz to i tak wywalę. Żadnej polityki.

ASG Arsenał w marketach

Postprzez Dragonowy » 20 kwi 2011, o 20:21

Witam,
Dzisiaj dostałem gazetkę z sieci sklepów Selgros i okazuje się, że trafiły tam do sprzedaży repliki ASG i paintball.

Niby dobrze, bo ceny może spadną, ale z drugiej strony ludzi z replikami będzie cała masa, i to nie problem, problemem, będzie, że każdy szczyl będzie strzelał do wszystkiego, a dostanie się porządnym ASGejom.

Co Wy na to ??
A gdy będę szedł ciemną doliną zła, to nie będę sam, wezmę ze sobą ludzi z ..... no właśnie skąd ?

http://www.asgplus.fora.pl/

http://eborowka.pl/
Avatar użytkownika
Dragonowy
 
Posty: 301
Dołączył(a): 2 lip 2010, o 21:38
Lokalizacja: Stara Róża
White Cross: DEV, ASG+
Na starym Warriorze od: 0

Re: ASG Arsenał w marketach

Postprzez Xasistis » 20 kwi 2011, o 20:40

Dragonowy napisał(a):Witam,
Dzisiaj dostałem gazetkę z sieci sklepów Selgros i okazuje się, że trafiły tam do sprzedaży repliki ASG i paintball.

Niby dobrze, bo ceny może spadną, ale z drugiej strony ludzi z replikami będzie cała masa, i to nie problem, problemem, będzie, że każdy szczyl będzie strzelał do wszystkiego, a dostanie się porządnym ASGejom.

Co Wy na to ??


Zabronić sprzedaży nie zabronimy.
Sądzę, że redakcja wmasg'a mogłaby się umówić na rozmowę z kimś za to odpowiedzialnym i wyrazić troskę o bezpieczeństwo użytkowników i ewentualne zwrócić uwagę na baczne sprawdzanie wieku klientów.
A swoją drogą - jakie firmy sprzedają się w hipermarketach?
Rangers! Lead the way!
Avatar użytkownika
Xasistis
 
Posty: 937
Dołączył(a): 22 paź 2009, o 21:17
Lokalizacja: Rangerbertów
White Cross: Ranger Unit
Na starym Warriorze od: 2005

Re: ASG Arsenał w marketach

Postprzez moron » 20 kwi 2011, o 21:19

Ktos od nas tez widzial i niby to z GFC, ale pewnosci nie ma. Zauwaze jednak ze Selgros to hurtownia i bez karty klienta zakupow nie zrobisz (inna sprawa ze wyrobic karte to nie problem), wiec dzieciak sam nie kupi.
Avatar użytkownika
moron
 
Posty: 752
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 17:06
Lokalizacja: Qrde
Na starym Warriorze od: 0

Re: ASG Arsenał w marketach

Postprzez Dragonowy » 20 kwi 2011, o 21:25

Znalazłem
- G36 JG
- BAR 10 JG
- M4 Boyi
- Glocka 17 SRC
- 1911A1 WE
- Beretta 92 WE

To co było w gazetce

Wiem, że zabronić nie zabronimy.
Wydaje mi się, ze świadomość sprzedawców pewnie jest znikoma co warto by zmienić, tylko kto co i jak ??
A gdy będę szedł ciemną doliną zła, to nie będę sam, wezmę ze sobą ludzi z ..... no właśnie skąd ?

http://www.asgplus.fora.pl/

http://eborowka.pl/
Avatar użytkownika
Dragonowy
 
Posty: 301
Dołączył(a): 2 lip 2010, o 21:38
Lokalizacja: Stara Róża
White Cross: DEV, ASG+
Na starym Warriorze od: 0

Re: ASG Arsenał w marketach

Postprzez Dragonowy » 20 kwi 2011, o 21:25

moron napisał(a):Ktos od nas tez widzial i niby to z GFC, ale pewnosci nie ma. Zauwaze jednak ze Selgros to hurtownia i bez karty klienta zakupow nie zrobisz (inna sprawa ze wyrobic karte to nie problem), wiec dzieciak sam nie kupi.



Dzieciak sam nie kupi, ale tatuś nie kupi dla syncia ??
A gdy będę szedł ciemną doliną zła, to nie będę sam, wezmę ze sobą ludzi z ..... no właśnie skąd ?

http://www.asgplus.fora.pl/

http://eborowka.pl/
Avatar użytkownika
Dragonowy
 
Posty: 301
Dołączył(a): 2 lip 2010, o 21:38
Lokalizacja: Stara Róża
White Cross: DEV, ASG+
Na starym Warriorze od: 0

Re: ASG Arsenał w marketach

Postprzez Konrad ''Owca'' » 21 kwi 2011, o 20:42

A teraz nie może.... Dragonowy, nie szukaj sensacji tam gdzie jej nie ma.... Pistolet ASG można kupić w kiosku Ruchu i na każdym jarmarku/odpuście - i co? Będziesz jeździł po wszystkich odpustach i uświadamiał sprzedawców?
Nawet jakby ASG znalazło się w Biedronce to niewiele zmieni w temacie dostępności. Ale zawsze możesz napisać artykuł do Gazety Wyborczej i SuperExpresu.
:pokemon:
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Konrad ''Owca''
.
 
Posty: 1869
Dołączył(a): 5 sie 2009, o 21:38
Lokalizacja: Wwa/BS
White Cross: SGW
Na starym Warriorze od: 2005

Re: ASG Arsenał w marketach

Postprzez Dragonowy » 22 kwi 2011, o 07:26

Chyna ,źle zostałem zrozumiany, lub za bardzo sie tym przejmuję, czas zluzować.
A gdy będę szedł ciemną doliną zła, to nie będę sam, wezmę ze sobą ludzi z ..... no właśnie skąd ?

http://www.asgplus.fora.pl/

http://eborowka.pl/
Avatar użytkownika
Dragonowy
 
Posty: 301
Dołączył(a): 2 lip 2010, o 21:38
Lokalizacja: Stara Róża
White Cross: DEV, ASG+
Na starym Warriorze od: 0

Re: ASG Arsenał w marketach

Postprzez yamnick » 22 kwi 2011, o 21:38

Raczej to drugie :)

Podobne reakcje były po masowym wysypie pierwszych "poważniejszych" chińskich replik, owszem nastąpiło upowszechnienie Airsoftu (zwane wielką falą pokemoństwa) ale poza incydentalnymi incydentami tragedii nie było i nikt na nie kazał malować luf na czerwono. A i cześć "pokemonów" (cudzysłów świadomie zastosowany ) się ucywilizowała a część wykruszyła.
Always remember the goodness of animals. You see, my dachshund is discreet and will never betray me — I cannot say that of any human being...

Wilhelm Canaris
Avatar użytkownika
yamnick
.
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 6-th
Na starym Warriorze od: 2005

Re: ASG Arsenał w marketach

Postprzez Wokash » 23 kwi 2011, o 04:05

Z moich doświadczeń wynika, że kupując chinola trzeba mieć do dyspozycji dobry serwis... jeśli nie ma serwisu to zabawa będzie mało zabawna... jakoś Selgros mi się nie kojarzy z serwisem...

Więc zamiast "Tsunami pokemoństwa 2" spodziewam się max chwili zamieszania i tyle...
Obrazek
Avatar użytkownika
Wokash
.
 
Posty: 2610
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 10:33
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tower Guards
Na starym Warriorze od: 2005

Re: ASG Arsenał w marketach

Postprzez Konrad ''Owca'' » 23 kwi 2011, o 09:38

Wokash napisał(a):Z moich doświadczeń wynika, że kupując chinola trzeba mieć do dyspozycji dobry serwis... jeśli nie ma serwisu to zabawa będzie mało zabawna...

Z moich doświadczeń wynika coś wręcz przeciwnego - jedyne repliki które mi się nie popsuły w żaden sposób do AK-74 Boyi i MP-40 AGMa
- AK 105 - Classic Army - permanentny problem z elektryką, zjarane styki
- MP5J - Tokio Marui - zmielone zębatki
- M14 - G&G - zębatki się posypały
- MP40 - Marushin - problemy z blokadą spustu
- SWD - Real Sword - urwał się ostatni ząb tłoka
- P08 - WE - ciulnia z grzybnią a nie uszczelki w magazynku
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Konrad ''Owca''
.
 
Posty: 1869
Dołączył(a): 5 sie 2009, o 21:38
Lokalizacja: Wwa/BS
White Cross: SGW
Na starym Warriorze od: 2005

Re: ASG Arsenał w marketach

Postprzez Wokash » 23 kwi 2011, o 09:52

Ok, nie ma co się spierać o doświadczenia.
Moje ograniczają się do tanich:
M1A1 CG odpadła mu lufa...
L85A1 Army powietrze leci nie tą stroną, gumka HU jest chyba zrobiona z twardszego materiału niż tłok, który rozpada się od patrzenia na replikę, a chwyt przedni przestał się chwiać dopiero po przyklejeniu izolką...,
MP7 Well nigdy nie zaczął poprawnie strzelać...
Muszę oddać sprawiedliwość AGM ich STEN strzela jak dotychczas niezawodnie, a bateria nie zdechła po pierwszym strzale (z tym że tu uwaga, jako jedyny z 3 osób, które znam jako użytkownika tej repliki nie podłączyłem jej do oryginalnej ładowarki... znaczy źle nazwanego zabójcy LiPoli...).
Fakt, faktem, że ostatnio mam również problemy z M4 CA... ale wcześniej przez 5 lat działała bezawaryjnie... Nie miałem większych problemów ze stareńkim G3SAS z TM.
Tak czy owak jakoś nie wierzę, że Selgros zatrudnił grupę majsterkowiczów, którzy to będą naprawiać.
Obrazek
Avatar użytkownika
Wokash
.
 
Posty: 2610
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 10:33
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tower Guards
Na starym Warriorze od: 2005

Re: ASG Arsenał w marketach

Postprzez yamnick » 23 kwi 2011, o 15:44

Wokash napisał(a):
Tak czy owak jakoś nie wierzę, że Selgros zatrudnił grupę majsterkowiczów, którzy to będą naprawiać.


Może bedą outsorce'ować serwis gdzieś gdzie potrafią naprawiać repliki a wtedy nastąpi Aramgeddon, Gotterdammerung i Taniec z Gwiazdami na Lodzie
Always remember the goodness of animals. You see, my dachshund is discreet and will never betray me — I cannot say that of any human being...

Wilhelm Canaris
Avatar użytkownika
yamnick
.
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 6-th
Na starym Warriorze od: 2005

Re: ASG Arsenał w marketach

Postprzez Wokash » 23 kwi 2011, o 16:27

No... Yamnicku, a w relacji którego z tych wydarzeń należy się spodziewać Ciebie? Rozumiem, że teamowo jako Gwiazdy tańczące na wodzie? :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Wokash
.
 
Posty: 2610
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 10:33
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tower Guards
Na starym Warriorze od: 2005


Powrót do O wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości