dokument fotograficzny ASG

Pisz o czym chcesz, jak przesadzisz to i tak wywalę. Żadnej polityki.

dokument fotograficzny ASG

Postprzez dubiel » 14 cze 2012, o 14:06

Witam
Jestem fotografem. Zajmuję się robieniem zdjęć zawodowo ale realizuję też własne projekty w wolnym czasie. Jednym z nich jest dokument o airsofcie. A dokładniej o młodych w airsofcie. Pracowałem już z kilkoma ekipami z Mazowsza. Robię zdjęcia z "akcji" całych ekip plus portrety młodych (wiek poniżej 20lat). Na projekt będą też składać się zdjęcia plenerów w których spotykają się ekipy. Fotografuję temat z czystej fascynacji airsoftem, przede wszystkim tym jak wygląda i jaki daje kontrast z młodymi twarzami. Nie zarabiam na tym żadnych pieniędzy, nie płacę też fotografowanym. Projekt nie ma na celu pokazać airsoftu w jakikolwiek negatywny sposób. To bardziej subiektywna dokumentacja samego zjawiska w nieco bardziej estetycznej formie. Zdjęcia zakończą się prawdopodobnie (jeśli znajdę na to środki) niezależnie wydaną w małej ilości książką z fotografiami. Piszę do tych których jeszcze nie odwiedziłem. Jeżeli chcecie żebym wpadł na spotkanie Waszej ekipy, piszcie do mnie. Za zaproszenie mogę ofiarować Wam zdjęcia które będziecie mogli używać bez ograniczeń. Jeżeli jesteś młodym airsoftowcem i chciałbyś żeby Twój portret znalazł się w projekcie, pisz. Pod tym linkiem znajdziecie kilka zdjęć: http://asgprojekt.tumblr.com/

asgdubiel@gmail.com
pozdrawiam
dubiel
dubiel
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 13:27
Na starym Warriorze od: 0

Powrót do O wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości