Paintball. Film horroru!

Pisz o czym chcesz, jak przesadzisz to i tak wywalę. Żadnej polityki.

Paintball. Film horroru!

Postprzez Goorock » 29 lis 2009, o 22:44

Obrazek
W hiszpańskim filmie kilka osób zgłosiło się na zabawę towarzyską p.t. Paintball. Kłopoty się zaczęły kiedy się okazało, że przeciwnik strzela ostrą amunicją.
Do poszukania w necie. Ja znalazłem tylko po hiszpańsku lub...po rosyjsku.
ZWIASTUN:
http://www.youtube.com/watch?v=9tyBQPC0O_E

zwiastun po-angielsku.
http://paintballthemovie.com/#/descargas
Opis po angielsku:
"A truck rumbles down a potholed track. In the back sit a group of passengers, their eyes blindfolded. They don’t know each other, but they have a lot in common: they’re young, urban workaholics, with an appetite for extreme experiences. They’ve signed up for a weekend of adventure. As they head out into the unknown, they hear the others breathing in the darkness, steadying their pulses in silence as the adrenaline begins to flow… The blindfolds come off to reveal in a dense forest. Each player is equipped with supplies to last the weekend, a powerful paintball gun, ammunition, maps and instructions.

They have to complete an adventure trail that takes in ravines, caves and obstacle-ridden trekking paths. The group is split into two teams. The winners will be the team that wipes out their opponents and completes the circuit. They wanted adventure? They got it. Deep in the woods, one group is ambushed. Invisible snipers pin them down in a hail of paint – then one of their number collapses, writhing in agony. Red blood mixes with the paint. Confusion reigns. Who is shooting at them? In the silence, they stare round at each other, and into the forest, looking for a traitor – or some kind of explanation. The rules of the game have changed. The only law is the law of the jungle, and nobody trusts anybody else. Hidden among the trees, camouflaged by leaves and branches, there are deadly traps. Hunted down like prey in a lethal game, the teams face a desperate struggle for survival. There’s nothing like a brush with death to make you feel alive."
Avatar użytkownika
Goorock
 
Posty: 6146
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:44
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Paintball. Film horroru!

Postprzez Kamil » 29 lis 2009, o 23:13

I się nie zorientowali że ktoś przyszedł z nieco inną giwerą? Obrazek
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1066
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 21:40
Lokalizacja: Warszawa-Targówek
White Cross: Aврора
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Paintball. Film horroru!

Postprzez Goorock » 29 lis 2009, o 23:16

jeszcze nie oglądałem, ale przypuszczam, że ktoś dał ogłoszenie, żeby "się zabawić"
Avatar użytkownika
Goorock
 
Posty: 6146
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:44
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Paintball. Film horroru!

Postprzez ZeRT » 30 lis 2009, o 02:11

Był już kiedyś film w takim klimacie. Zabawa była przednia :D.
Bądź szalony, ale nie głupi.
Obrazek
Avatar użytkownika
ZeRT
 
Posty: 910
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 20:38
Lokalizacja: Nieporęt
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Paintball. Film horroru!

Postprzez Dalej » 30 lis 2009, o 07:35

Był, ze sto lat temu. Ja potem szukałem jak głupi markerów które tam mieli, bo miały magazynki zamiast spłuczek.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Paintball. Film horroru!

Postprzez Ryuzok » 30 lis 2009, o 10:37

ceikawe tak to za ile zobaczymy nowy polski horror "TERMOS" osadzony w świecie asg:P
a na poważnie, zapowiada się ciekawie, nawet twórców REC'a z tego co widzę...w najgorszym wypadku może to być dla mnie komedia roku:P
Ryuzok
 
Posty: 501
Dołączył(a): 22 wrz 2009, o 21:45
Lokalizacja: warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 0

Re: Paintball. Film horroru!

Postprzez Arrow » 30 lis 2009, o 12:23

Teraz sami widzicie czym grozi granie w paintballa :-)
Arrow
 
Posty: 597
Dołączył(a): 9 wrz 2009, o 13:17
Lokalizacja: Osowiec
Na starym Warriorze od: 0

Re: Paintball. Film horroru!

Postprzez GRD » 30 lis 2009, o 13:21

Dalej napisał(a):Był, ze sto lat temu. Ja potem szukałem jak głupi markerów które tam mieli, bo miały magazynki zamiast spłuczek.

Starship Troopers? :D Nie no - joke :P

Arrow napisał(a):Teraz sami widzicie czym grozi granie w paintballa :-)

Wiesz co? Bardziej prawdopodobne jest to że w ASG ktoś będzie napieprzać do nas z metalowych kuleczek (Iwo Jima?) lub wiatrówki, niż strzelanie z ostrej do paintballowców. :P
łolaboga o co chodzi?
Avatar użytkownika
GRD
 
Posty: 692
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 01:12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
White Cross: .
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Paintball. Film horroru!

Postprzez xxxFENCExxx » 30 lis 2009, o 15:19

Niedawno był jakiś taki rosyjski film na TVP1 o polowaniu z nagonką na ludzi. Gdzieś tam na Syberii. Tym nieuzbrojonym niby pozwolili miec godzine przewagi, ale w nożach jakie dostali były nadajniki - tak żeby było ich łatwo zlokalizować...

Przypadkowo wśród "zwierzyny" znalazł sie komandos - reszta wiadoma :)
xxxFENCExxx
.
 
Posty: 47
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 11:48
Lokalizacja: Wrocław

Re: Paintball. Film horroru!

Postprzez Konrad ''Owca'' » 30 lis 2009, o 15:28

xxxFENCExxx napisał(a):Przypadkowo wśród "zwierzyny" znalazł sie komandos - reszta wiadoma :)

Eta normalno.
:))
Nigdy więcej!
Ojciec Terrorysty...
Codziennie wzrasta ilość rzeczy i osób, które mam w dupie...
Obrazek
Avatar użytkownika
Konrad ''Owca''
.
 
Posty: 1869
Dołączył(a): 5 sie 2009, o 21:38
Lokalizacja: Wwa/BS
White Cross: SGW
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Paintball. Film horroru!

Postprzez Ryuzok » 30 lis 2009, o 15:47

Niedawno był jakiś taki rosyjski film na TVP1 o polowaniu z nagonką na ludzi. Gdzieś tam na Syberii. Tym nieuzbrojonym niby pozwolili miec godzine przewagi, ale w nożach jakie dostali były nadajniki - tak żeby było ich łatwo zlokalizować...
szkoda że to nie były takie te fajne strzelające ostrzem mnozyki specnazu...(chyba specnazu)

Przypadkowo wśród "zwierzyny" znalazł sie komandos - reszta wiadoma :)

a ty byłeś keidy kol wiek w jakiejś grupie (nawet idac spacerem) gdzie nie ma komandosa?! a na poważnie, polecam film pt. "JVCD" z van-damem, w cudny sposób pokazuje jak potem gwiazdy kina akcji mają przekichane w razie problemów, dla mnie film był po prostu mistrzowski...
Ryuzok
 
Posty: 501
Dołączył(a): 22 wrz 2009, o 21:45
Lokalizacja: warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do O wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości