Armed Assault

W co grasz gdy nie grasz na nerwach?

Armed Assault

Postprzez Matim » 3 lut 2010, o 00:14

Gra ktoś lub grał ? Jakieś opinie?

Ja obecnie gram w drugą część. Single Player jest nie najgorszy ale można się zawieść mocno na AI przyjaciół jak i wrogów, często pojawiają się bugi, które zmuszają do znacznej zmiany planów w misji lub całkowite rozpoczęcie od nowa.

Multi natomiast jest wyśmienity. Gra daje duże możliwości taktyczne i wydaje mi się , że nie jest możliwe żeby się znudzić.

Olbrzymi teren dostępny w rozgrywce i mnóstwo maszyn militarnych powoduje zwiększony realizm , czasami zachowania fizyki gry szwankują , ale jak na tak rozbudowany tryb nie jest to znaczące.

Tyle ode mnie.
Avatar użytkownika
Matim
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 lis 2009, o 15:16
Lokalizacja: Radom
White Cross: Niezrzeszony strzelam się z RDS
Na starym Warriorze od: 0

Re: Armed Assault

Postprzez Grey » 3 lut 2010, o 11:09

CFOG.pl - stamtąd wywodzi się FIA w dużej części. Polecam spróbować z nimi grać. Choć dla mnie stali się zbyt milsimowi i granie stało się nudne (bo to już nie granie, a wykonywanie zadań, zdarza się że pilnowanie podwórka przez 1h)
Avatar użytkownika
Grey
.
 
Posty: 923
Dołączył(a): 20 sie 2009, o 12:29
Lokalizacja: Gliwice / Warszawa
White Cross: Śnieżna Pantera
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Armed Assault

Postprzez Czubaka » 7 cze 2010, o 15:09

Grey ładnie to ujął :) to fakt ekipa CFOG.pl zmierza w mocno w milsimowe klimaty - ale raczej tródno o nudę.
Tak naprawdę trenujemy zachowania, które często znamy z własnych oddziałów i z prawdziwych milsimów. Czy to zachowania indywidualne czy kwestie dowodzenia sekcją, drużyną albo planowania operacji.
Nie tylko FIAki się z nami włuczą po virtualnym świecie, ostatnio dołączył KNJ Alul i na stałe częścią ekipy jest na przykład Czarny Lis Badi...
Niedawno ruszyły środowe szkolenia, także jeśli ktoś chce popatrzeć co i jak to jest to dobry moment.
SI VIS PACEM PARA BELLUM
WSTĄP DO FIA!
Nie śmiecę w lesie i używam tylko kulek bio.
Avatar użytkownika
Czubaka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 07:13
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: FIA
Na starym Warriorze od: 0

Re: Armed Assault

Postprzez piotras » 12 lip 2010, o 16:12

Pewno że dobry potwierdzam i ja :)
Avatar użytkownika
piotras
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 lip 2010, o 15:57
White Cross: 8 KPG
Na starym Warriorze od: 0

Re: Armed Assault

Postprzez Czubaka » 19 wrz 2010, o 23:17

SI VIS PACEM PARA BELLUM
WSTĄP DO FIA!
Nie śmiecę w lesie i używam tylko kulek bio.
Avatar użytkownika
Czubaka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 07:13
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: FIA
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości