Call of Duty Modern Warfare 2

W co grasz gdy nie grasz na nerwach?

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez emce » 15 lis 2009, o 20:14

Coraz bardziej zaczyna mnie irytować ta gra i steam jako taki.
Coraz bardziej też daje się we znaki brak dedykowanych serwerów. Dziś na przykład dostaję zaproszenie via steam. Wbijam się i nie można się połączyć z hostem. I tak za każdym razem. Cholera przecież bez dedykowanych, to umawianie się na mecze, to droga krzyżowa jest. Pomijam już szereg bugów, które powodują pojawianie się artefaktów, zawieszanie gry czy inne wianki pod tytułem błąd directx. Gra jest mocno zbugowana ( z resztą na ps3 jest jeszcze bardziej spieprzona) i nie jest to wina mojego kompa w 100%, bo i stery mam nowe i directa aktualnego a wymagania spokojnie spełniam. Developerzy z infinity ward będą się za to smażyć w piekle.
Zastanawiające, jak często lubimy udawać, że znamy się na tym, na czym się nie znamy.
Avatar użytkownika
emce
 
Posty: 68
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:27
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Struś » 15 lis 2009, o 21:49

Twórcy jak zwykle się nie nauczyli, że z piractwem się nie wygra, a ludzi do zakupu zachęca się produkcją i dodatkami do niej, a nie zabezpieczeniami i durnymi ograniczeniami. Piracki patch do grania przez net już jest ;]

PS: ciekawe zestawienie http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... _2009.html :P
Avatar użytkownika
Struś
 
Posty: 83
Dołączył(a): 28 paź 2009, o 16:42
Lokalizacja: Różan/Warszawa
White Cross: FIA
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Skreczi » 15 lis 2009, o 23:49

a macie otwarty NAT? Bez tego niektóre gry są niedostępne...
Avatar użytkownika
Skreczi
 
Posty: 72
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 22:04
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
White Cross: ARR
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Tato » 16 lis 2009, o 11:25

Jak dla mnie ta gra ma dwie strony medalu. Z jednej fajny gameplay, ciekawe giwery (nie tylko mka i kałach w koło macieju), klimat filmu sensacyjno-batalistycznego czyli wszystkie zalety COD4 są obecne az w nadmiarze. Druga strona medalu to fakt, że niestety wady COD 4 też są obecne aż w nadmiarze (główny grzech to campaign krótki jak fryzura marinesa) a do nich dodano fuckupy z multi.
COD4 mimo wielu narzekań było dla mnie bliskim towarzyszem zabaw przez wiele miechów, głownie dzieki wspólnej zabawie z kolegami w necie. Teraz replay value jak mądzre mawiają w zagranicznych czasopismach komputerowych może być niski...
Tym niemniej na razie daje w singla po raz kolejny, zbieram laptopiki i takie tam :)
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez emce » 16 lis 2009, o 12:02

Skreczi napisał(a):a macie otwarty NAT? Bez tego niektóre gry są niedostępne...


Tak, otwarty.

@Tato

W COD4 grałem regularnie do momentu zakupu MW2 i chyba wrócę jeszcze nie raz.
W MW2 podoba mi się za to tryb Operacji Specjalnych. Można na prawdę się nieźle pobawić z kumplem.
Zastanawiające, jak często lubimy udawać, że znamy się na tym, na czym się nie znamy.
Avatar użytkownika
emce
 
Posty: 68
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:27
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Leśny Władek » 16 lis 2009, o 17:17

Panowie dopisujcie się do grupy. Otworzy nam to możliwość grania na własnym serwerze w co chcemy. Na razie jest 6 osób a to za mało.
Leśny Władek
 
Posty: 96
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 08:47
Lokalizacja: Grodzisk
White Cross: PMC
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez emce » 16 lis 2009, o 18:47

Jak wczoraj sprawdzałem, to tylko na zaproszenia grupa jest, ale okej. Jak będę w domu to napiszę przez steama.
nick: ksiunc
Zastanawiające, jak często lubimy udawać, że znamy się na tym, na czym się nie znamy.
Avatar użytkownika
emce
 
Posty: 68
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:27
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Kamil » 16 lis 2009, o 19:55

Wczoraj przeszedłem z kumplem MW2. Graliśmy na zmianę, razem wyszło nam 6:02 czasu gry, przy czym pod koniec misji na platformie wiertniczej komp się zwiesił i trzeba było zacząć misję od nowa, tak więc kampania zajęła nam ok. 5 godzin 35 minut na Regular. Ja byłem tym czasem nieco zawiedziony, nie mówiąc o kumplu który na tą grę wydał kasę ;)

No cóż, moje wrażenia są takie: mnie tam już nic nie zaskoczyło. Jest trochę fajnych smaczków, jak pościg skuterami śnieżnymi czy łodziami, numer z miną, wyważanie drzwi etc. Jednakże generalna większość to powtórki i to nawet nie z serii, a z poprzedniej części. Tak naprawdę cały urok polega na zwiedzaniu lokacji (Waszyngton po uderzeniu rakiety z ładunkiem EMP - wypas) i oglądaniu zaplanowanych skryptów (finalna walka, ucieczka z więzienia itd.). Właściwie cała reszta jest dodatkiem, nawet strzelanie, bo czasami wystarczy olać wrogów i przebiec się kawałek żeby uaktywnić skrypt. Wspomniany np. pościg skuterami - niby jest szybko i widowiskowo, ale pojazd jedzie prawie jak po szynach, ani się rozbić ani co...

Co do wrogów - są jedyną trudnością w tej grze, ale to raczej niewielka zaleta. AI jest głupie jak but, a liczba wrogów to absurd. Przeciwnicy po prostu biegną na ciebie frontem, żeby spróbować cię zastrzelić z odległości 0,5m. A jako, że są ich tam całe hordy, a w dodatku bez przerwy się respawnują, nawet w miejscach które już się "wyczyściło", gra potrafi nieraz wkurzyć bezsensownym ginięciem (a sprzymierzeńcy niezbyt pomagają, generalnie leżą i przyjmują na klatę setki nabojów, lub nie zauważają przechodzących obok wrogów).
BTW: Fajnie jest postrzelać z tylu giwerek, naprawdę różnorodność mnie powaliła.

Pograliśmy też w operacje specjalne. Samemu to nuda, ale na co-opie już jest ekstra, zwłaszcza przedzieranie się po cichu przez zimowy las :)

Na multi trochę pograliśmy, generalnie bez znaczenia na serwer 10 razy z rzędu byłem pierwszy w statsach, a ja jakiś wyjątkowo dobry w fpsy po sieci nie jestem, więc stwierdzam, że to automatyczne przydzielanie jest takie se.

Tak podsumowując, to jest jak się spodziewałem. Singiel krótki, widowiskowy, kończy się tam gdzie każda inna gra dopiero by rozwijała skrzydła (no ale nikt by nie zarobił na 3 części :) ), jeśli ktoś grał w poprzednie części to raczej go nie powali. W sumie ma sens kupowanie teraz, jeśli ktoś ma zamiar wycisnąć z niej wszystko, czyli OS na co-opie i multi.
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1066
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 21:40
Lokalizacja: Warszawa-Targówek
White Cross: Aврора
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez ZeRT » 17 lis 2009, o 12:48

Jezusiku! Ludzi którzy odpowiadają za polską edycję trzeba powiesić i to teraz... dla naszego wspólnego dobra. Ostatni raz widziałem tak gówniane tłumaczenie gdy kupiłem w młodości jakąś gierkę od ruskich na stadionie O_o.
Jako, że nie gram ostatnio w tego typu gry, na tapecie mam raczej army i BF2PR i tym podobne gierki idące raczej w stronę jakiegoś tam realizmu, to maksymalnie rozbił mnie pomysł wykorzystania AT4 do strącania samolotów i to po "namierzeniu" :).
W grę grałem dość krótko, głównie w multi. Singla zostawiam sobie na jakiś wyjątkowo paskudny wieczór gdzie nie będę miał co czytać, co pić i co oglądać w tv ;).
Bądź szalony, ale nie głupi.
Obrazek
Avatar użytkownika
ZeRT
 
Posty: 910
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 20:38
Lokalizacja: Nieporęt
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez ZeeMike » 17 lis 2009, o 13:17

Heh, w sumie szkoda, że nie wpadłem na pomysł aby wybrać się do eMpiku w CIRASie... Ale z drugiej strony - po co cywilów i brać asgejową denerwować? :)

A teraz już po ochłonięciu, T + 7 days po zakupie gry mogę dać jej parę oczek w górę. Uporałem się jakimś cudem z crashami i mogłem na spokojnie wczuć się w singla bez przepełnionych bluzgami nagłych przerw. Przeszedłem od początku... i historia jednak jest i to całkiem fajna chociaż dopiero w drugim akcie gra się porządnie rozkręca. Smaczki? Rewelacyjna misja na platformie wiertniczej a potem niesamowity Gułag (a.k.a The Rock), w której Roach wciela się w Nicolasa Cage'a a Sean Connery gra Price'a... Do tego białe, amerykańskie domki i Toyoty Prius w ogniu (a.k.a World in Conflict, first-person-view edition), numer z atomówką i scena na orbicie a potem EMP, płonący Waszyngton, cały radio chatter u Rangersów, afgańskie jaskinie i Cienie z laserami... Poezja. Do mutli dopiero się zabieram ale powysyłam Wam zaproszenia.

Generalnie, po przełknięciu wszystkich problemów i ochłonięciu - warto. Ale w wymaganiach powinni dopisać: "anielska cierpliwość".
Avatar użytkownika
ZeeMike
 
Posty: 44
Dołączył(a): 28 paź 2009, o 15:13
Lokalizacja: Ząbki
White Cross: FCS
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez KozioU! » 17 lis 2009, o 20:08

Now some men like the fishin' and some men like the fowlin',
And some men like to hear a cannonball roarin'!
Avatar użytkownika
KozioU!
.
 
Posty: 81
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 10:20
Lokalizacja: Wwa
White Cross: TG
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez ZeRT » 18 lis 2009, o 00:58

Władek dodaj do znajomych na steami człowieka o nicku Critical. To jest mój brat i ja.
Z góry dziękuję w imieniu brata i swoim.
Bądź szalony, ale nie głupi.
Obrazek
Avatar użytkownika
ZeRT
 
Posty: 910
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 20:38
Lokalizacja: Nieporęt
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez nomak » 18 lis 2009, o 03:46

Cóż singiel na 5h, stanowczo za krótko, tutaj sie zawiodłem. Cała rozgrywka SP zarąbista wręcz filmowa, non stop akcja, coś się dzieje, niemal tak samo dobra jak w 1. MP super, cały system odblokowywania giwer, ulepszania itd. Misje specjalne (tzn coop) szkoda ze sąt o wybrane misje, a nie coś na wzór kampanii. Ja problemów ze steamem nie miałem ponieważ jestem szczęśliwym posiadaczem ps3. Boli że nie ma dedykowanych serwerów tylko jakiś durny system dobierania graczy.
Gra fajna, polecam ;] pozwolę sobie wrzucić recenzję 'z przymrużeniem oka' zrobioną pzrez mojego znajomego http://www.youtube.com/watch?v=GFyPU9YzbWk
Avatar użytkownika
nomak
 
Posty: 861
Dołączył(a): 8 lis 2009, o 22:01
Lokalizacja: Ochota
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Leśny Władek » 18 lis 2009, o 09:09

Emce, ksiunc dodany i wysłałem Ci zaproszenie do grupy.
Zert, Criticali jest 601 szt więc nie wiem do kogo mam wysłać. Wyślijcie mi proszę zaproszenie na "LesnyWladek" to Was dodam.
Leśny Władek
 
Posty: 96
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 08:47
Lokalizacja: Grodzisk
White Cross: PMC
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez ZeRT » 18 lis 2009, o 13:13

O wydawało mi się, że zaproszeni wysłałem;/. Zrobię to jeszcze raz w takim razie.
Bądź szalony, ale nie głupi.
Obrazek
Avatar użytkownika
ZeRT
 
Posty: 910
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 20:38
Lokalizacja: Nieporęt
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Tato » 18 lis 2009, o 14:17

BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez emce » 18 lis 2009, o 14:42

@Tato
Najciekawsze jest to, że punkty, jakie się zdobędzie na crackowanym dedyku liczą się do profilu ;D


A tak w ogóle, to kiedy jakaś ustawka będzie?
Zastanawiające, jak często lubimy udawać, że znamy się na tym, na czym się nie znamy.
Avatar użytkownika
emce
 
Posty: 68
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:27
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez KozioU! » 18 lis 2009, o 18:34

Tato napisał(a):No i cześć pieśni :)
http://www.gram.pl/news_8gTiHee1_Modern ... mione.html


Tato, spójrz proszę pięć postów wcześniej.
Now some men like the fishin' and some men like the fowlin',
And some men like to hear a cannonball roarin'!
Avatar użytkownika
KozioU!
.
 
Posty: 81
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 10:20
Lokalizacja: Wwa
White Cross: TG
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Leśny Władek » 18 lis 2009, o 19:53

W grupie jest 11 osób, jeszcze kilka i można będzie się ustawiać ;)
Leśny Władek
 
Posty: 96
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 08:47
Lokalizacja: Grodzisk
White Cross: PMC
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Ari » 18 lis 2009, o 21:42

Cóż no skoro nie wygląda tak źle sytuacja z tym MW2 to chyba jednak przejde się do sklepu i zakupie ;]
Avatar użytkownika
Ari
 
Posty: 1050
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 21:39
Lokalizacja: Sochaczew
White Cross: ECS
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Kamil » 18 lis 2009, o 22:04

Tak w ogóle, odkryto w MW2 masę rzeczy, zablokowanych przez twórców, jak np. nowe tryby gry do multi, konsola, mapy itd. Uważa się, że to wszystko, to zawartość zapowiadanego płatnego DLC, który by to wszystko odblokowywał. Teraz juz wiadomo czemu gra waży prawie 12GB, chociaż wydaje się że nie powinna nawet 6-7...
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1066
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 21:40
Lokalizacja: Warszawa-Targówek
White Cross: Aврора
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez WichuR » 18 lis 2009, o 22:46

Cytując mistrza Obrazek

Mam smutne przeczucie, że kolejny raz marketing "zarzyna kurze złote jajca" - by Siara :(
Wszystkiego po trochu...
Avatar użytkownika
WichuR
 
Posty: 480
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 22:19
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ASGeG Warszawa (Suspended)
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Kamil » 18 lis 2009, o 23:55

Rysunek piękny. I nie wierz w to, że marketing zarżnie kurę. Są ludzie których można rypać w dupala, a oni ze śpiewem na ustach poproszą o więcej.

Ja tam osobiście mam zamiar nie kupować produktów IW.
Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1066
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 21:40
Lokalizacja: Warszawa-Targówek
White Cross: Aврора
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez WichuR » 18 lis 2009, o 23:59

No wiesz... Zarżnąć to mogą - widziałem. Ważne by ktoś z władzą i rozsądkiem ich odpowiednio skontrował. Marketing robi swoje, programista swoje, projektant swoje, itp... Ważne by nie przegiąć. Możesz zarobić na grze 300% kosztów produkcji. Ale jeśli chcesz 600% no to licz się z ryzykiem :)
Wszystkiego po trochu...
Avatar użytkownika
WichuR
 
Posty: 480
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 22:19
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ASGeG Warszawa (Suspended)
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez emce » 19 lis 2009, o 09:18

@Kamil

O płatnym DLC było wiadomo już wcześniej. Sytuacja przypomina mi xbox live. Tam za większość contentu, jak i za granie online trzeba płacić dodatkowy haracz w postaci konta gold. Jeżeli Activision i IW idą w tą stronę, to smutne jest i wydaje mi się, że to na rynku PC może się okazać strzałem w stopę. Czas pokaże.

Tymczasem granie na multi w MW2 mi się podoba. Wydaje się, że z drugim patchem usunęli kilka bugów i gra chodzi mi teraz bardziej stabilnie.

@Wichur

Wulff rządzi.
Zastanawiające, jak często lubimy udawać, że znamy się na tym, na czym się nie znamy.
Avatar użytkownika
emce
 
Posty: 68
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:27
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Swierzy » 19 lis 2009, o 18:06

Ta, szkoda tylko ze podobno na szeroka skale popularne juz sa trainery i aimboty :/
Ogolnie multi spoko, szczegolnie w trybie coop.
Napalm sticks to kids
Avatar użytkownika
Swierzy
.
 
Posty: 732
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 09:49
Lokalizacja: Piaseczno / San Jose
White Cross: 10th Mtn
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez nomak » 19 lis 2009, o 20:49

Avatar użytkownika
nomak
 
Posty: 861
Dołączył(a): 8 lis 2009, o 22:01
Lokalizacja: Ochota
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez ZeRT » 19 lis 2009, o 20:53

Szczególnie w trybie hardcore, tam się zaczyna zabawa.

LMAO! Dobre, wersja na Wii podoba mi się najbardziej :].
Bądź szalony, ale nie głupi.
Obrazek
Avatar użytkownika
ZeRT
 
Posty: 910
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 20:38
Lokalizacja: Nieporęt
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez StarskiPL » 20 lis 2009, o 21:26

A co powiecie na to?
Jak to zauważyłem to się mocno uśmiałem. Ciekawe czy ktoś wcześniej zwrócił na to uwagę.
Dla mniej spostrzegawczych - popatrz na magazynki (realcapy?).
Obrazek
Vivere militare est...
Obrazek
Avatar użytkownika
StarskiPL
 
Posty: 259
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 01:02
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: CORE
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez goren » 20 lis 2009, o 22:19

Dla mnie to wygląda dość podobnie do tego poniżej (spód ostrego magazynka) więc nie przesadzałbym ;)

Obrazek
Avatar użytkownika
goren
 
Posty: 157
Dołączył(a): 28 paź 2009, o 12:30
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Core Team
Na starym Warriorze od: 2007

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Ryuzok » 20 lis 2009, o 23:26

bez przesady że realcapy, ale fakt faktem dla mnie to tą grę robili goście od asg...jak w końcu dostałem zwykłe M4 (i tak odpicowane) to byłem w szoku, że nei wspomnę o tym że brazylijscy partyzanci są nieźle oszepjowani (czyżby mieli nawet maski neopropanowe?TAK!dostępne w sklepach asg:D ), a najsłabszy AK którego do tej pory znalazłem miał risy...
fajna gra,podoba mi się grywalność i poziom trudności, ale WTF, przesadzili z tym...
Ryuzok
 
Posty: 501
Dołączył(a): 22 wrz 2009, o 21:45
Lokalizacja: warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Struś » 21 lis 2009, o 09:46

StarskiPL napisał(a):A co powiecie na to?(...)

Ustaw tekstury na "Extra" i wtedy spójrz, bo na niższych to tam mogą być różne rzeczy :P

Co do AK z risami - widać zrobili tę najnowszą wersję i więcej im się nie chciało (no bo po co robić zwykłe AK i AK z risami. Potem do tego zwykłego trzeba jeszcze skrobać montaż boczny do optyki itp.)
Avatar użytkownika
Struś
 
Posty: 83
Dołączył(a): 28 paź 2009, o 16:42
Lokalizacja: Różan/Warszawa
White Cross: FIA
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez RedHiney » 21 lis 2009, o 11:34

No dobra. Skończyłem. Wysadziło mnie z kapci i gaci. "Filmowość" jedynki pociągnięta jeszcze dalej. Szkoda tylko, że singiel taki krótki.
No nic, teraz do sklepu po oryginalny egzemplarz ;)
And the fact that I've got Desert Eagle point five'oh written on the side of mine, should precipitate your balls into shrinking, along with your presence. Now fuck off!
RedHiney
 
Posty: 243
Dołączył(a): 24 wrz 2009, o 13:09
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ESS
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez StarskiPL » 21 lis 2009, o 20:01

Nie kupuj! Bojkotuj ...oryginalny egzemplarz :P
Vivere militare est...
Obrazek
Avatar użytkownika
StarskiPL
 
Posty: 259
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 01:02
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: CORE
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez RedHiney » 21 lis 2009, o 20:46

Czemu?
And the fact that I've got Desert Eagle point five'oh written on the side of mine, should precipitate your balls into shrinking, along with your presence. Now fuck off!
RedHiney
 
Posty: 243
Dołączył(a): 24 wrz 2009, o 13:09
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ESS
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Idzior » 21 lis 2009, o 22:19

Od strony ps3 gra wymiata. Koncze ja własnie po raz 3 i ciagle jakieś nowe rzeczy na singlu i miodnosc nie z tej ziemi :)
poza tym fajne bonusy. Jatka w muzeum po finale rewelacja :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Idzior
 
Posty: 411
Dołączył(a): 28 paź 2009, o 21:58
Lokalizacja: Funny Chubby Superhero
White Cross: FCS
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Struś » 21 lis 2009, o 22:26

Mi się ustawicznie wiesza po napisach końcowych na ładowaniu -.- Wywala błąd "Out of memory" z dupy, bo cała kampania śmigała ładnie.
Avatar użytkownika
Struś
 
Posty: 83
Dołączył(a): 28 paź 2009, o 16:42
Lokalizacja: Różan/Warszawa
White Cross: FIA
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez emce » 22 lis 2009, o 13:25

@Struś
To zwiększ sobie zasoby pamięci wirtualnej. Ja też miałem ten problem i taki zabieg załatwia sprawę.
Zastanawiające, jak często lubimy udawać, że znamy się na tym, na czym się nie znamy.
Avatar użytkownika
emce
 
Posty: 68
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:27
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Ryuzok » 22 lis 2009, o 13:53

a ja jestem teraz w szoku jak oni mogli zrobić tak krótką gre... przeszedłem to w jakieś 4 godziny, no co jest...czy to w tym świecie dziś już normalne ze jak kiedyś robili coś w co się faktycnzie grało te 40godzin, to teraz wystarczy wieczór?...
Ryuzok
 
Posty: 501
Dołączył(a): 22 wrz 2009, o 21:45
Lokalizacja: warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez kazik_ » 22 lis 2009, o 15:42

Aby skończyć Dragon Age: Origins ponoć potrzeba ok 60 godzin gry.
Avatar użytkownika
kazik_
 
Posty: 138
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 19:44
Lokalizacja: Śląsk
White Cross: SZOT
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Struś » 22 lis 2009, o 15:52

emce napisał(a):@Struś
To zwiększ sobie zasoby pamięci wirtualnej. Ja też miałem ten problem i taki zabieg załatwia sprawę.

A ja myślałem, że niecałe 3,5 GB każdej grze wystarczy. No nic, zwiększę i zobaczę.
Avatar użytkownika
Struś
 
Posty: 83
Dołączył(a): 28 paź 2009, o 16:42
Lokalizacja: Różan/Warszawa
White Cross: FIA
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Ptasiek » 23 lis 2009, o 16:35

Panowie kiedy jakas ustawka? Bo nie ukrywam ze chetnie bym Wam manto spuscil:D
Obrazek
Avatar użytkownika
Ptasiek
.
 
Posty: 799
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: -Stalkers-
Na starym Warriorze od: 2003

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Leśny Władek » 23 lis 2009, o 17:20

a który masz poziom że chcesz się tak lać?
Leśny Władek
 
Posty: 96
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 08:47
Lokalizacja: Grodzisk
White Cross: PMC
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Echelon4 » 23 lis 2009, o 18:15

Ptasiek napisał(a):Panowie kiedy jakas ustawka? Bo nie ukrywam ze chetnie bym Wam manto spuscil:D


Byhehehe Ptasiu nie żartuj... nie słyszałem żebyś był dobry w cokolwiek. Grążą słuchy że w CS-ie nawet boty z nożami cię ubijały :P
Obrazek
Echelon4
 
Posty: 637
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 19:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: PI
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Ptasiek » 23 lis 2009, o 18:21

Echelon4 napisał(a):
Ptasiek napisał(a):Panowie kiedy jakas ustawka? Bo nie ukrywam ze chetnie bym Wam manto spuscil:D


Byhehehe Ptasiu nie żartuj... nie słyszałem żebyś był dobry w cokolwiek. Grążą słuchy że w CS-ie nawet boty z nożami cię ubijały :P


Ech echelon, wierz plotkom, nie grales ze mna w nic po sieci wiec sie nie wypowiadaj
Wladek mam 41lvl poki co :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Ptasiek
.
 
Posty: 799
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: -Stalkers-
Na starym Warriorze od: 2003

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Leśny Władek » 23 lis 2009, o 19:46

Skoro boty nożami Cię siepią to może jednak rzeczywiście trochę jeszcze potrenuj :D
Leśny Władek
 
Posty: 96
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 08:47
Lokalizacja: Grodzisk
White Cross: PMC
Na starym Warriorze od: 0

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Echelon4 » 23 lis 2009, o 20:02

Ptasiek napisał(a):
Echelon4 napisał(a):
Ptasiek napisał(a):Panowie kiedy jakas ustawka? Bo nie ukrywam ze chetnie bym Wam manto spuscil:D


Byhehehe Ptasiu nie żartuj... nie słyszałem żebyś był dobry w cokolwiek. Grążą słuchy że w CS-ie nawet boty z nożami cię ubijały :P


Ech echelon, wierz plotkom, nie grales ze mna w nic po sieci wiec sie nie wypowiadaj
Wladek mam 41lvl poki co :)


Wiem to od bardzo "zaufanej" osoby, która grała z tobą wiele razy... zgadnij kto :)
Obrazek
Echelon4
 
Posty: 637
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 19:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: PI
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Ptasiek » 23 lis 2009, o 20:45

Ent to zadna zaufana osoba:D to raz
Dwa Wladek ustaw sobie na CS Source w consoli mp_teamlimit32 daj botom noze i sam miej klamke ustaw boty na hard wygrasz 8-9 na 10 rund nie ma takiej mozliwosi zeby choc raz boty cie nie zajebaly/zalaly iloscia :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Ptasiek
.
 
Posty: 799
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: -Stalkers-
Na starym Warriorze od: 2003

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez WichuR » 23 lis 2009, o 22:15

Do daj do tego skrypt typu head_shot_only i możesz trenować na olimpiadę :)

Najpierw nauczysz się się szybko zwiewać, potem strzelać z glocka/usp (jak wystrzelasz swoją główną i boczną, to zaczniesz zbierać glocki/usp po botach), potem oszczędzać ammo, aż w końcu walić heady ruchomemu celowi... Własne kombinacje słów powszechnych i powszechnie uznawanych za obelżywe też wypracujesz :)

Level 2, to umożliwienie botom strzelanie z glocków :) Tu już było ciężko, nawet po treningu dłuższym...

Dobre jako rozgrzewka przed właściwym graniem ;)

Testowałem na 1.6 ;)
Wszystkiego po trochu...
Avatar użytkownika
WichuR
 
Posty: 480
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 22:19
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ASGeG Warszawa (Suspended)
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Call of Duty Modern Warfare 2

Postprzez Ptasiek » 23 lis 2009, o 22:21

No ale ja mowie o Counter Strike Source...
Obrazek
Avatar użytkownika
Ptasiek
.
 
Posty: 799
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: -Stalkers-
Na starym Warriorze od: 2003

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości