Counter-Strike

W co grasz gdy nie grasz na nerwach?

Counter-Strike

Postprzez GRD » 4 lis 2009, o 19:19

No dobra :D Skoro forum się rozkręciło, to aż szkoda było się nie zapytać o CS-a :D Kto gra? Kto grał? Steam, czy nonSteam? :D Ile czasu?

Ja gram, aktualnie na non-steam (nie chce mi sie wydawać kasy na Steam :p ).
Stracone na zawsze 8 lat grania w CS-a :)
łolaboga o co chodzi?
Avatar użytkownika
GRD
 
Posty: 692
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 01:12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
White Cross: .
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Counter-Strike

Postprzez cAmper » 4 lis 2009, o 19:58

Najlepsza moim zdaniem gra sieciowa ever. 2003 -2004 graliśmy w sieci i po lanie tak ze 2 / 3 pełne weekendy na raz, miesiąc w miesiąc. Kolega zostawał w pracy w Piątek a w Pon rano budziłem go na biurku ;-), sam łoiłem sesje 6 - 24 h bez opamiętania ale to se ne wrati. Teraz na spokojnie coś tam pyyyk'nę ale to już nie to samo. Rewelka ;-)!!!
cAmper
 

Re: Counter-Strike

Postprzez The Fury » 4 lis 2009, o 21:22

Kiedyś pożerał mi na prawdę dużo czasu, ale od kiedy pierwszy raz pojechałem na strzelankę (nocny CQB na Psychiatryku) doszedłem do wniosku, że CS to już nie to samo :) no i denerwowało mnie, że jak miałem statsy 3 do 1 to byłeś czit, wallhack, aimbot, noflasher itd :) już nie mówiąc o PRO graczach dla których statystyka 1 do 1 to słaby dzień, brak formy, muszka z biedronki, albo brak głosu ;)

Ale fakt faktem, kto nie grał powinien spróbować, coś w sobie faktycznie ma :)
Avatar użytkownika
The Fury
 
Posty: 95
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Counter-Strike

Postprzez GRD » 4 lis 2009, o 22:07

Fajne są mody do CS-a (tzn nie wszystkie - lubię tylko jeden):
- WarCraft 3 mod
- BattleField 2 mod (mój ulubiony)
- Diablo mod
- Surf
- Zombie
- Paintball (śmiechowy :D )
- DeathRun

To nie to co kiedyś, kiedy się grało tylko w zwykłego CS-a. Teraz jest jakieś urozmaicenie.
Ostatnio edytowano 4 lis 2009, o 23:07 przez GRD, łącznie edytowano 1 raz
łolaboga o co chodzi?
Avatar użytkownika
GRD
 
Posty: 692
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 01:12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
White Cross: .
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Counter-Strike

Postprzez The Fury » 4 lis 2009, o 22:33

Osobiście wolę CoD4, tryb hardcore - one shot, one kill :) podoba mi się też pojęcie siedzenia w jednym miejscu miejscu w tych grach:
Counter Strike - camper
Call of Duty 4 - taka jest wojna :P

To co mnie najbardziej bawiło w CS'ie to nazwy broni i wszystkich pro graczy znających się na rzeczy którzy rozmawiali między sobą "Kupię Maverica bo mi na Bullpup'a nie wystarczyło", albo "Wysiekałem was z Krieg'a" :) nie wiem czy potem zostało to zmienione, ale zawsze miałem z tego pompę :)

Co do modów, znam tylko Warcraft 3 (okrutnie mnie denerwował, ale był jakimś tam urozmaiceniem), w Surfie długo nie mogłem ogarnąć jak się poruszać :) osobiście najbardziej lubiłem mapki które zaczynały się bodajrze na ka_*, w skrócie chodziło o to, że była bardzo wysoka góra na którą należało skacząc po okrutnie wąskich, krętych półkach skalnych. Zazwyczaj były bardzo ładnie zaprojektowane i po wielu trudach i nieudanych skokach trafiał się jakiś Easter Egg przygotowany przez twórcę mapy. Bardzo pozytywny pomysł wg mnie :)

Rozwalały mnie także plansze z pojazdami, szczególnie lubiłem Star Wars z takim dużym pojazdem do którego wciągnięto R2D2 i C3PO w filmie :)
Avatar użytkownika
The Fury
 
Posty: 95
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Counter-Strike

Postprzez WichuR » 4 lis 2009, o 22:40

Od wersji 1.3 :) Przyniosłem do domu i życie nigdy nie było takie samo :D Miesiącami po kilka h do rana... Ehhh :)

Kilka lat... Jedynie z Falloutem 1/2 przegrywa u mnie :)
Wszystkiego po trochu...
Avatar użytkownika
WichuR
 
Posty: 480
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 22:19
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ASGeG Warszawa (Suspended)
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Counter-Strike

Postprzez Alien » 4 lis 2009, o 22:45

Co do CS-a to grałem sporo na serwerach od nich : Strona :)

Czasem było śmiesznie, czasem do bani, ale zawsze była to dobra rozrywka :D
A potem znalazłem Was, znaczy asg.

No i tak mam co robić na świeżym powietrzu w weekendy, więc nie siedzę przed kompem :D
Avatar użytkownika
Alien
 
Posty: 181
Dołączył(a): 28 paź 2009, o 01:22
Lokalizacja: Siedlce
White Cross: Bez Teamu
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Counter-Strike

Postprzez The Fury » 4 lis 2009, o 22:59

Przed ASG: Boże,chcą za tą grę 100 zł? Oszaleli...
Po wejściu w ASG: Ile wydałem nie będę się chwalił, ale 100 zł to to nie było ;P
Avatar użytkownika
The Fury
 
Posty: 95
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Counter-Strike

Postprzez GRD » 4 lis 2009, o 23:14

No ja też walczę z CS-em od 1.3.
Teraz też gram, ale dla rozrywki, jak nie mam co robić, albo jak Stalker mnie irytuje, lub jak Colin McRae Dirt mnie zaczyna doprowadzać do furii :D

Jaka ta gra by nie była, czy dobra czy zła - na pewno jest klasykiem. Poza tym jeśli dobrze pamiętacie - miał to być tylko dodatek do Half-Life, a wyszło odwrotnie :D W zasadzie ta gra jest jak kamizelka Pattern 83 :D Każdy praktycznie w nią grał, a jeśli ktoś nie grał - niech zagra :D
łolaboga o co chodzi?
Avatar użytkownika
GRD
 
Posty: 692
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 01:12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
White Cross: .
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Counter-Strike

Postprzez WichuR » 4 lis 2009, o 23:25

Może jakiś meczyk kiedyś? Wiem, ze tu się kilku CS owców starych i neofitów kręci :D
Wszystkiego po trochu...
Avatar użytkownika
WichuR
 
Posty: 480
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 22:19
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ASGeG Warszawa (Suspended)
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Counter-Strike

Postprzez The Fury » 4 lis 2009, o 23:35

Ciągnąć dalej myśl - tylko fanatycy twierdzą, że jest super :)

dla mnie to już gra dla fanatyków head shotów. Miałem kumpla, zapalonego fana CS'a. Kupił replikę M4, pojechał ze mną na nockę na Dęby, start, wszyscy ruszyli, kulki zaczęły latać, a on biedny nie widział co ma zrobić :) nagle długość repliki/broni zaczęła mieć znaczenie, złożenie się do strzału zajmowało chwilę czasu, nagle poczuł jaki jest wolny, o wyskakiwaniu zza rogu przestało być mowy. Nagle okazało się zmiana magazynka w biegu bez uprzedniego treningu jest niemożliwa, a stojąc w miejscu i tak zajmuje całą wieczność :) zgranie muszki ze szczerbinką w biegu i trafienie w stodołę to dzieło przypadku :)

Headshot w CS'ie to normalka, pierwszy postrzał w gogle sieje w umyśle lekki szok i natychmiast wyłącza rambo mode.

Ale właśnie za ten kopniak realizmu uwielbiam ASG :D do CS'a niestety nie wrócę, wolę CoD4, więcej akcji i jakiś bardziej realistyczny mi się wydaje (tylko w trybie hardcore) ;)
Avatar użytkownika
The Fury
 
Posty: 95
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Counter-Strike

Postprzez WichuR » 4 lis 2009, o 23:47

Kompletnie nie rozumiem problemów Twojego kolegi. Zanim pojechałem na nockę ostro trenowałem na CS i czułem, że fachowe umiejętności praktyczne i taktyczne od razu umożliwiły osiągnięcie mi wyraźnej przewagi. Podskakiwanie w biegu z karabinem snajperskim zapewniło mi drastyczną wręcz skuteczność. Podobnie dopracowane techniki strzelania na słuch przez miękkie zasłony - co najmniej 10 fragów. Zachęcony postanowiłem wykorzystać znane z serii Quake skoki na rakiecie - użyłem granatu gazowego. Finalnie przećwiczyłem znane z modeli CS strzelanie kałaszem z biodra - mordercze!!! Każdemu polecam! Dodatkowo oglądanie meczy w TV, do tej pory utrzymuje mnie w nienagannej kondycji, a zmysł taktyczny mam na takim poziomie, że zanim Gmoch coś narysuje mazakami, to ja już wiem co narysuje!

Fury :) Nie wszczynaj bzdurnej dyskusji nt. wyższości świąt bożego narodzenia, nad świętami wielkiej nocy. CS wytyczył kierunek gier skillowych i hardcorowych (w wydaniu taktycznym, wyrwał światu Q/U Teamowemu masę świetnych graczy). Jest dzisiaj wspomnieniem. A że komuś nadal daje radochę gra na silniku Q2? Nadal są silne ligi Q2, bardzo silne CS 1.6 itp :) Świat idzie do przodu. COD4, to COD4, CS to CS, CSS to CSS, Q to Q? Czy to jakieś niepojęte?

"Tylko fanatycy..." mam nadzieję, ze to twoja prywatna opinia. Jeśli nie, to czekam na poparcie tezy dowodami. :)
Wszystkiego po trochu...
Avatar użytkownika
WichuR
 
Posty: 480
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 22:19
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ASGeG Warszawa (Suspended)
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Counter-Strike

Postprzez The Fury » 5 lis 2009, o 00:07

Ok, nie wszczynam dyskusji :) przyznaję, że CS był kamieniem milowym w grach team'owych, prostym pomysłem, który grubo przerósł oczekiwania jego twórców za co należy im się (w tej kwestii) dozgonny szacunek.

Tak, jest to moja prywatna opinia. (czy zawsze trzeba uściślać, że chodzi o prywatną opinię, gdy nie wrzuca się od razu tabelki z wynikami ankiet/statystyk 5 niezależnych portali internetowych? :P). Tutaj dodam, że źle się wyraziłem, powinienem przeczytać swojego posta jeszcze raz. Widziałem wtedy jakąś głębszą myśl, która mi umknęła, nie mogę sobie jej przypomnieć, więc kalam się, już nie bluźnię, co by dalej nie offtopować :)

Co do meczyka to już nie dla mnie gra :P
Avatar użytkownika
The Fury
 
Posty: 95
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Counter-Strike

Postprzez WichuR » 5 lis 2009, o 00:11

Spoko, z przymrużeniem oka to mówię. Po prostu kwantyfikatorów używać trzeba rozważnie :)
Wszystkiego po trochu...
Avatar użytkownika
WichuR
 
Posty: 480
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 22:19
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ASGeG Warszawa (Suspended)
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Counter-Strike

Postprzez GRD » 5 lis 2009, o 00:38

Hmm, mogę polecić (jeśli można) serwer 1.6 na którym jestem jednym z adminów: United Servers [FFA/BF2] 195.114.1.163:27038 (steam oraz non-steam, wiec nie ma problemu z graniem).
Generalnie gram pod niciekm GRD, ale adminowy mam mjr.Zenada :D

Od razu odpowiem na pytania (i drwiny) z nicku mjr.Zenada. Otóż przez pewien okres w CS-a średnio, a nawet miernie grałem. Żeby nie kalać swojego prawdziwego nicka (GRD) zmieniłem go na mjr.Zenada :P
O tak w skrócie - i to wielkim.
łolaboga o co chodzi?
Avatar użytkownika
GRD
 
Posty: 692
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 01:12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
White Cross: .
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Counter-Strike

Postprzez ZeRT » 5 lis 2009, o 00:43

Gralem w CS od początku najpierw w kafejce później już na własnym dsl'u a za czasów CS 1.3 grałem w klanie, przez tydzień mój klan był na 20 miejscu w Polsce :D później się rozpadł hyhy. Za raz po przejściu na steama przestałem grać w ogóle i zacząłem pić piwo w weekendy zamiast grać, później zaczął się airsoft i teraz nie gram już w CSa ;P. Wszelkie próby powrotu niweczyły małe gnojki bluzgające za zabijanie ich permanentne, głupawe mody serwerów i melodyjki jak w komórce dresika z gimnazjum, na normalne mecze i treningi zabrakło czasu i samozaparcia. Po za tym pojawiły się z czasem ciekawsze gry
Bądź szalony, ale nie głupi.
Obrazek
Avatar użytkownika
ZeRT
 
Posty: 910
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 20:38
Lokalizacja: Nieporęt
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Counter-Strike

Postprzez Mider » 5 lis 2009, o 01:00

Pamiętam jak do redakcji Resetu przyjechał CS jeszcze w wersji beta. TO były czasy gdy bodajże emka miała lunetę :P
Do tej pory jestem w przymierzu The Borg Collective. Bardzo rzadko teraz grywam a jeśli już to z modem WC.
Kto mieczem wojuje zginie od miecza.
Kto miecza nie dobywa, lub z rąk go wypuszcza, zginie na krzyżu.
Bany na WW => ||||| (w tym urodzinowy)
Zanim powstał Internet, każdy wioskowy głupek siedział w swojej wiosce. [z sieci]
Avatar użytkownika
Mider
 
Posty: 1436
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 00:35
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: MGPP/CSAR CG-1
Na starym Warriorze od: 0

Re: Counter-Strike

Postprzez logan » 5 lis 2009, o 08:09

Pamiętam BORG, oj pamiętam...staaaaare czasy :)
BLACKWATER OPERATOR LOGAN
Avatar użytkownika
logan
 
Posty: 143
Dołączył(a): 15 sie 2009, o 13:12
Lokalizacja: WWA
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Counter-Strike

Postprzez WichuR » 5 lis 2009, o 09:24

Hmmm, czy byłem w BORG'u to nie pamiętam, ale na ich serwerach pykałem do znudzenia :)
Wszystkiego po trochu...
Avatar użytkownika
WichuR
 
Posty: 480
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 22:19
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ASGeG Warszawa (Suspended)
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Counter-Strike

Postprzez Bizon » 5 lis 2009, o 13:04

Ja też zaczynałem od 1.3 oczywiście w cafejkach. Nocki z ziomkami z osiedla coś niezapomnianego. Zarwane noce, odsypianie w szkole - bezcenne :D
Przygodę z CS'em zaczynałem na osiedlowej cafejce - Cafe iPort, która miała swoje serwery "null" jak dobrze pamiętam. Grałem praktycznie tylko na nich, niestety kafeja padła. Nie miałem później stałego serva, grałem tam gdzie znajomi :)

Nigdy nie grałem NON-STEAM nie licząc czasów kiedy go jeszcze nie było

Od 1.6 praktycznie już odszedłem (czasem jak tylko kolega chce pograć). Sam przesiadłem się na Source. Ostatnio katuje DoD'a Source.

Mój nick: Maly Bizon

Od jakiegoś czasu cały Steam kurzy się na dysku, na rzecz BF2.
M249 MKII [P&J] 410fps
SPAS 12 [TM] 285fps
------------------------------
GG: 1517489
Avatar użytkownika
Bizon
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 22:07
Lokalizacja: Zegrze
White Cross: BUC SQUAD
Na starym Warriorze od: 0

Re: Counter-Strike

Postprzez Hawk » 11 lis 2009, o 20:22

Steam, od 2 lat. Tragiczne w skutkach pożeranie czasu ucznia liceum... Największa tragedia, a zarazem i najlepsza gra sieciowa wszech czasów. Nic chyba nie ma takiej grywalności jak CS.

Jeżeli można to polece: www.udiabelka.com

Tam macie kilka serwów, między innymi BF2(ffa), tp, 4fun, Drun i tak dalej. Świetna atmosfera, panująca kultura i spore doświadczenie.

W grze Zielony ;)

Jeżeli jest ktoś chętny do rozgrywki to można by zorganizować jakąś warriorówke w sieci.
Hawk
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 13:36
Lokalizacja: Warszawa-Natolin
Na starym Warriorze od: 0

Re: Counter-Strike

Postprzez kowzan » 13 lis 2009, o 10:44

Steam

Od... uch... od... 1999 r. counter-strike beta5 była pierwszą wersją w którą grałem... Teraz od poltorej roku właściwie nie gram, wcześniej grałem i to hmm... nawet z sukcesami, ale wycofałem się z tego "sportu", jak zaczęło się podpisywanie kontraktów ze sponsorami i 5 godzinne treningu codziennie. Jakoś wolałem browara z kumplami na dworzu.

Co nie zrobię, dupa z tyłu, teraz moi kanterowi znajomi zasuwają po całym świecie na turnieje, też fajnie.

ZeRT napisał(a): przez tydzień mój klan był na 20 miejscu w Polsce :D później się rozpadł hyhy.


Moj był na pierwszym przez jakieś 2 lata hyhy.... Z resztą nadal jest, tylko nazwa i sklad zupelnie inna.... hyhy ;P :D
Obrazek
Avatar użytkownika
kowzan
 
Posty: 148
Dołączył(a): 20 wrz 2009, o 17:01
Lokalizacja: warszawa
White Cross: SEKS69
Na starym Warriorze od: 0

Re: Counter-Strike

Postprzez Hawk » 13 lis 2009, o 20:55

MYM ?
Hawk
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 13:36
Lokalizacja: Warszawa-Natolin
Na starym Warriorze od: 0

Re: Counter-Strike

Postprzez GRD » 14 lis 2009, o 04:47

Cnn pentagram? :D Dawne Arcy? :D
łolaboga o co chodzi?
Avatar użytkownika
GRD
 
Posty: 692
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 01:12
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
White Cross: .
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Counter-Strike

Postprzez kowzan » 15 lis 2009, o 11:46

Dawne Arcy... Dawny conneXion :P
Obrazek
Avatar użytkownika
kowzan
 
Posty: 148
Dołączył(a): 20 wrz 2009, o 17:01
Lokalizacja: warszawa
White Cross: SEKS69
Na starym Warriorze od: 0

Re: Counter-Strike

Postprzez Jachos » 18 lis 2009, o 19:52

A ja i moich 4 kumpli zostaliśmy mistrzami Counter Strike w Grójcu :P (wygraliśmy karnety na 50 godzin gry). Kocham tę gierkę (no4Steam). Assault, Militia, Siege i ta mapka w mieście rządzą :D . Szkoda, że nie mam tyle czasu ile kiedyś :( . Chętnie bym pokatował.
Avatar użytkownika
Jachos
 
Posty: 350
Dołączył(a): 2 wrz 2009, o 04:41
Lokalizacja: Grójec
White Cross: ReVolta|Indiana
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Counter-Strike

Postprzez WichuR » 18 lis 2009, o 22:39

Nikt nic nie mówi... No szkoda... To ja powiem :)

A Polska znów mistrzem świata w CS :)
Można się śmiac,
Można jad lać,
Lecz tak było i jest,
Polska mistrzem świata w CS :)

Echa prasowe: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... trike.html
Medale: http://www.youtube.com/watch?v=R_bVhWU4zR8
Pełny mecz finałowy: http://www.youtube.com/watch?v=AaUSjLtG4aM

[Tak, tak wiem, gry, nie sport, polactwo itp... Ale ja naszym kibicuję zawsze i wszędzie :)]

Brawo ludziom dobrej roboty :)
Wszystkiego po trochu...
Avatar użytkownika
WichuR
 
Posty: 480
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 22:19
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ASGeG Warszawa (Suspended)
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Counter-Strike

Postprzez The Fury » 19 lis 2009, o 10:08

Jak to ktoś kiedyś ładnie powiedział, Polacy tych którzy coś osiągnęli w nietypowym sporcie się pomija, a skupiamy się na sporcie, w którym nam totalnie nie idzie -> piłka nożna :)

Gratuluję Again :)
Avatar użytkownika
The Fury
 
Posty: 95
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Counter-Strike

Postprzez kowzan » 20 lis 2009, o 11:49

Najlepsze jest to, ze mimo dobrej formy, sporych sukcesow, renomy nasi nie moga sie zaczepic w zadnej porzadnej organizacji esportowej... Przykre to to troche.
Obrazek
Avatar użytkownika
kowzan
 
Posty: 148
Dołączył(a): 20 wrz 2009, o 17:01
Lokalizacja: warszawa
White Cross: SEKS69
Na starym Warriorze od: 0

Re: Counter-Strike

Postprzez ZeeMike » 21 lis 2009, o 15:03

kowzan, zapewne w Connexion grałeś jeszcze przed Darkym w zarządzie? Tak pytam, bo to kolega ze szkolnej ławki...

Ja swego czasu pracowałem dla MYM, przed upadkiem kiedy Złota Piątka jeszcze się z nimi trzymała. Mają chłopaki skilla a i prywatnie są naprawdę spoko (szczególnie ten świr Luq :) ). A teraz, po kopniaku z Vitriolic, pokazali klasę pod własnym tagiem AGAiN na WCG. I liczę na to, że ponownie dokopią fnatic na DreamHacku... :)

Jak kuben odszedł na miesiąc jakiś czas temu, koniec wydał się realny. Tak samo wahania Luq'a. A tu proszę - ekipa okazała się niezniszczalna i po trupach, wbrew wszelkim przeciwnościom zdobyła drugie w karierze Mistrzostwo Świata. Nie wspominając o dwóch tytułach ESWC. Po co to piszę? Bo gdyby nie oni, to mało kto by się w Polsce tym całym 'kanterem' jarał. Pokażcie mi drugą taką ekipę, która od lat pyka w tym samym składzie i ciągle jest na topie. SK, fnatic, mTw? Wszędzie były roszady. A Neo&Co.? Tworzą ziomale historię, ot co :).
Avatar użytkownika
ZeeMike
 
Posty: 44
Dołączył(a): 28 paź 2009, o 15:13
Lokalizacja: Ząbki
White Cross: FCS
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Counter-Strike

Postprzez Beniaczz » 3 mar 2010, o 21:54

A witam witam. Ja w cska gram od 1.0 Beta. wiec ponad 10 lat. do tej pory jeszcze cisne jak tylko czas pozwoli.... oczywiscie popieram to co piszecie na temat naszej złotej piątki... ale tam ostatnio nastaly wielkie zmiany.......
ja sam osobiscie jeszcze do niedawna bylem w top 20 polskiego esl'a, ale niestety juz odeszla chec do grania i treniowania po pare godzin dziennie wiec zostaje tylko stara ekipa z iportu z ktora grywam od czasu do czasu...

Jesli chodzi o jakis meczyk lub spotkanie na serwie FFa to ja chetnie sie zglaszam do grania najczesciej gram pod nickami B, Beniaczz, Btl, Karaczy Zydów.....


pozdrawiam :)
Beniaczz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 29 sty 2010, o 17:09
Lokalizacja: Wawa Stegny
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 2007


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości