Company of Heroes Online.

W co grasz gdy nie grasz na nerwach?

Company of Heroes Online.

Postprzez Moris » 28 sie 2010, o 11:14

Być może pamiętacie tą grę, teraz firma Relic postanowiła zrobić wersję Online tej gry. Rejestracja jest free, gra jest na razie w fazie beta testów, ale i tak zabawa jest przednia. Wiem, bo ostatnio zabiera mi stanowczo za dużo czasu. Można grać pojedynki 1vs1, 2vs2, 3vs3 i 4vs4 wybierając różne rodzaje wojsk. Do tego można ulepszać jednostki dając im upgrade'y kupione za punkty zdobyte w rozgrywkach bądź w przypadku pojedynków zdobyte na wrogach. . Polecam na długie jesienne wieczory
http://www.companyofheroes.com/
tutaj można się zarejestrować i ściągnąć gierkę.
Avatar użytkownika
Moris
 
Posty: 614
Dołączył(a): 9 wrz 2009, o 06:55
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 3V
Na starym Warriorze od: 0

Re: Company of Heroes Online.

Postprzez Tato » 30 sie 2010, o 13:29

Jestem fanem, gram CoH nieprzerwanie od kilku lat.

Ale... zarejestrowac się, ok, ale jak ściagnąć betę i zagrac?!
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Company of Heroes Online.

Postprzez Moris » 30 sie 2010, o 14:10

jak się zarejestrujesz to ściągniesz coś co się nazywa launcher i dalej gra się cała ściągnie, około 6,5GB
a beta key mam chyba z tej stronki: http://www.fileplanet.com
Avatar użytkownika
Moris
 
Posty: 614
Dołączył(a): 9 wrz 2009, o 06:55
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 3V
Na starym Warriorze od: 0

Re: Company of Heroes Online.

Postprzez pablito » 3 wrz 2010, o 10:00

na steamie jest aktualnie promocja za niecałe 4 eu CoH

http://store.steampowered.com/sub/1529/
Avatar użytkownika
pablito
 
Posty: 780
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 0

Re: Company of Heroes Online.

Postprzez Tato » 3 wrz 2010, o 16:07

Super, sprzedają w promocji coś co można mieć za darmo. :-/ Cfaniaczki.

Ogólnie jestem troche zawiedziony, tzn nihil novi sub sole. Wszystko juź było. Cała nowość to dodanie Dowódcy (commandera) ktory zachowuje doświadczenie z gry na grę w postaci dodatkowych bonusów (drzewa rozwoju, jednostek specjalnych). Znacząco zwiekszono tez ilośc opcji w drzewach rozwoju i tak np zamiast tylko "Ostrzał Rakietowy" jest dodatkowo "Silniejszy ostrzał rakietowy" albo "szybciej ładujący się ostrzał rakietowy" itd itp. Poza tym jest to najnormalniejszy CoH tyle, że z mniejsza ilością map (ok, ok, to dopiero beta).
Dla tych co w CoH jeszcze nie grali a lubią drugowojenne RTSy to super gratka (no dobra ale czy jest na świecie ktoś kto lubi drugowojenne RTSy i NIE MA CoH?! Watpię) ale dla tych którzy już mają CoH nie wiem czy warto sie przesiadać dla nowego interface'u.

Acha - gra jest darmowa w sposób typowo onlineowy: sam gra jest darmo ale bonusy, specjalne jednostki (zwłascza jaknie chcesz czekać zdobywając je normalny expieniem się), boosty itd DLC są płatne. Czyli: mozna utopic znacznie więcej niż w normalna "płatna grę".

Na razie podchodze z "pewna dozą niesmiałości" i daje 4+ ( z czego 1,5 to za to że CoH to w ogóle jedna z najlepszych gier na świecie).
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości