Project Reality - Polish Forces

W co grasz gdy nie grasz na nerwach?

Project Reality - Polish Forces

Postprzez Bagno » 11 cze 2012, o 14:16

Witam, zaczną może od wytłumaczenia co to jest Project Reality.

Project Reality – modyfikacja gry komputerowej Battlefield 2, stworzona przez Black Sand Studios, której głównym celem jest zwiększenie realizmu gry oraz położenie nacisku na współpracę i grę zespołową. Project Reality przeznaczony jest głównie do gry wieloosobowej.

Project Reality to gra wojenna, której akcja rozgrywa się w czasach współczesnych. Gracz, jako żołnierz jednej z dwunastu stron: Armii Stanów Zjednoczonych, Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych, Brytyjskich Sił Zbrojnych, Kanadyjskich Sił Zbrojnych, Bundeswehry, Sił Obronnych Izraela, Chińskiej Armii Ludowo-Wyzwoleńczej, fikcyjnej Koalicji Środkowowschodniej (MEC), Hamasu, talibów, irackich powstańców, Rosyjskich Sił Zbrojnych lub partyzanckiej milicji, może walczyć na ponad dwudziestu mapach, zlokalizowanych na Bliskim i Dalekim Wschodzie oraz w rejonie Kaukazu. W opracowaniu są również: Australijskie Siły Samoobrony, Armia Francuska, Wojsko Polskie, Norweskie Siły Zbrojne, Holenderskie Siły Zbrojne, Blackwater Worldwide oraz afrykańscy partyzanci. Do frakcji tworzone są odpowiednio nowe mapy.

Podstawowym elementem gry jest piechota, jednak w grze dostępne są liczne pojazdy, m.in. transportery opancerzone, czołgi, śmigłowce czy samoloty.


Piszę tutaj szukając zainteresowanych i chętnych ludzi do pomocy w wprowadzeniu do modyfikacji Polskich Sił Zbrojnych. Obecnie team liczy parę osób ale chętnie szukamy nowych ludzi którzy są w stanie nam pomóc.
Najbardziej potrzebni są ludzie którzy znają się na teksturowaniu ale modelarze też są bardzo mile widziani ;)
Praca polega na tworzeniu charakterystycznych pojazdów i uzbrojenia dla Wojska Polskiego jak i elementów kultury wschodnio-europejskiej które będą użyte na mapach z udziałem wojsk polskich.

Prace którą tu wykonujemy robimy za darmo więc niestety nie możemy wam oferować za to wynagrodzenia jednak oferujemy wszelką pomoc merytoryczną i przyjemną atmosferę podczas trwania projektu :)

oczywiscie wszystkie wykonane prace możecie umieścić w swoim portfolio.


przydatne linki:

Mój Mail bagno92@op.pl bądź bagniewski92@gmail.com

oficjalna strona mod-u i podforum polskie. http://www.realitymod.com/forum/f128-polish-forces
strona battlefield.pl gdzie na początku było polskie forum http://forum.battlefield.pl/viewforum.php?f=70
obecne polskie forum zrzeszające twórców http://techgaming.zxy.me/prpp/viewtopic.php?p=82#82
Obrazek
Bagno
 
Posty: 96
Dołączył(a): 6 lis 2009, o 21:30
Lokalizacja: okolice wawy
Na starym Warriorze od: 2007

Powrót do Gry komputerowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron