Poszukuję Klientów na MEBLE BIUROWE

Szukam pracy/Dam pracę | Samopomoc

Poszukuję Klientów na MEBLE BIUROWE

Postprzez wiewiur » 11 gru 2009, o 15:01

Witam serdecznie

Zostałem postawiony "pod ścianą" i dla tego chwytam się każdej okazji by znaleźć klientów. Moja była firm upadła i zostałem "na lodzie". Biorąc pod uwagę 17 lat doświadczenia w branży postanowiłem działać dalej, tylko że już na własny rachunek.

Chciałem prosić Was wszystkich o dawanie znać jeśli gdzieś usłyszycie że ktoś (prywatnie) lub Wasze firmy potrzebują MEBLI BIUROWYCH w szerokim tego słowa znaczeniu. Nie przeraża mnie wielkość projektu bo mam w swoim dorobku kontrakty na 300 stanowisk i więcej które realizowałem samodzielnie.
Generalnie zajmuję się klientem od momentu pierwszego spotkania, poprzez konsultacje, doradztwo, wykonanie projektu i wizualizacji, zgranie logistyczne dostaw i finalizację.
W swojej ofercie mam wszystkich wiodących producentów, zarówno mebli (systemy pracownicze, gabinetowe, do sal konferencyjnych i seminaryjnych - nie ma takiego pomieszczenia które by mnie "powaliło"), krzeseł obrotowych i konferencyjnych. Posiadam również sofy, kanapy i meble wypoczynkowe. Jednym słowem - WSZYSTKO.
Oczywiście będę bardzo zobowiązany i gwarantuję korzyści dla obydwu stron ;), a forumowicze będą oczywiście na specjalnych warunkach.
Kontakt do mnie:
Tomasz Kozłowski – projektant
HELIANTHUS
Meble Biurowe - nowe możliwości.
02-798 Warszawa, ul. Za łąkami 1/59
Tel. 606 300 666
Mail : helianthus.tomek@gmail.com
helianthus.biuro@gmail.com

Na koniec bardzo przepraszam za taką formę zwracania się do Was na szacownym forum ale jest to dla mnie być lub nie.

Bardzo dziękuję i pozdrawiam
wiewiur
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
wiewiur
.
 
Posty: 65
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: CAPRI LOUNGE SEAL TEAM 500+
Na starym Warriorze od: 0

Powrót do Praca i Samopomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości