PILNE!! Potrzebuję stolarza!/kogoś kto ew. ma narzędzia...

Szukam pracy/Dam pracę | Samopomoc

PILNE!! Potrzebuję stolarza!/kogoś kto ew. ma narzędzia...

Postprzez Nelson » 24 lis 2010, o 20:46

Witam!
Na gwałt poszukuję stolarza bo mnie już krew zalewa...
Potrzebny stolarz w warszawie (najlepiej zachodnia strona w-wy), Poszukuję w warszawie bo roboty jest naprawdę mało, a z doświadczenia po gościu który robił mi łoże wiem że muszę jak chłop krowie na miedzy wytłumaczyć co i jak i gdzie...
Poszukuję stolarza, najlepiej jakiegoś z swoim zakładzikiem prywatnym, nie wielkich "meblarni" (czyt. firm które robią meble na zamówienie itp)
Na ten przygład: stolarz który sobie dorabia do emerytury...

Posiadam drewniane łoże do M14, które zostało zrobione na zamówienie. (Stolarz który to robił spierniczył robotę 2 krotnie-2 razy wysyłałem mu łoże...)
Co chcę zrobić:
1. Pogłębić tuleję na silnik (mimo że gość miał silnik i reszte karabinu żeby przymierzyć, to wsadził silnik do kolby i odesłał...)
2. Zrobić więcej miejsca w kolbie.

Nie posiadam nawet wiertarki, a będąc u znajomego nie miał odpowiedniej długości wiertła (potrzebne jest minimum ok. 20cm i o jak największej średnicy)
Fakt faktem nie chciał bym robić tego wiertłem ze względu na fakt że, będzie to brzydko wyglądać takie powiercone (może i nic nie będzie widać bo jest pod silnikiem ale wolałbym aby było to zrobione ładniej...)
Ostatnio byłem w leroy merli i znalazłem frezy zakładane do wiertarki/wkrętarki niestety, przedłużek do nich nie mają...
Po za tym taniej wyjdzie mi skoczyć do stolarza, 10-15min roboty i po kłopocie niż kupowanie 30 wierteł frezów i innych wiertarek...
Avatar użytkownika
Nelson
 
Posty: 195
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 23:07
Lokalizacja: Wa-wa
Na starym Warriorze od: 0

Re: PILNE!! Potrzebuję stolarza!/kogoś kto ew. ma narzędzia.

Postprzez moron » 17 maja 2011, o 13:27

No i w koncu masz chetnego do pomocy! :mad:
Avatar użytkownika
moron
 
Posty: 752
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 17:06
Lokalizacja: Qrde
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Praca i Samopomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości