Instalatorzy TV SAT, WiMAX, BTS, dachołazy etc.

Szukam pracy/Dam pracę | Samopomoc

Instalatorzy TV SAT, WiMAX, BTS, dachołazy etc.

Postprzez Vintersky » 1 kwi 2011, o 01:18

Mam w jednej z firm rozbujaną sytuację i muszę zatrudnić dodatkowe osoby aby nie tracić klientów.

Potrzebuję do firmy na 1/3 - 1/4 etatu (zlecenia komasowane na 1-2 dni w tygodniu od 4 do 8 h) jednej do dwóch osób z uprawnieniami do pracy na wysokości (dachy), lub własna odpowiedzialność i działalność gospodarcza.

Własny samochód zasadniczo wymagany. Tak samo sprzęt - zabezpieczenia. Sprzęt instalacyjny mile widziany, aczkolwiek mogę wyposażyć / doposażyć.
Wynagrodzenie od 200 do 400 zł za dzień (netto w przypadku faktury) w zależności od długości pracy i lokalizacji. Wynagrodzenie dotyczy zespołu dwuosobowego. Jeżeli jedna osoba przywędruje - kwota o połowę w dół.

Praca polega na instalacji urządzeń radiowych na dachach domków jednorodzinnych i bliźniaków. Instalacja bardzo prosta - urządzeń nie trzeba konfigurować. Wymagana wiedza informatyczna to umiejętność instalacji urządzeń na dachach (wizowanie dużo łatwiejsze od TV SAT) oraz obsługa Ethernetu :P.
Do wykonania w pierwszej turze jest około 35 dni roboczych-wyjazdów od połowy kwietnia do połowy czerwca. Możliwa a nawet mile widziana praca w weekendy. Jak matematyka mnie nie myli to do zarobienia jest około 5 tysięcy zł.

Elastyczne godziny pracy - praktycznie samodzielnie ustalane ze mną i klientem.

Oferta skierowana tylko do pełnoletnich i w pełni dorosłych, tj. nie znoszę brawury w tej robocie. Osoby w wieku 25+ mają pierwszeństwo nad młodszymi.

Robota w rejonie południowej Warszawy i pod Warszawą na terenie linii otwockiej.

Nie wykluczam docelowo przekształcenia warunków współpracy w stałą umowę - ale wszystko zależy od pierwszych trzech miesięcy. Jestem ciężkim współpracownikiem - nie lubię się opierdalać ;-)

Kontakt TYLKO telefoniczny: 513 169 080 (do Maxa).
Obrazek
Avatar użytkownika
Vintersky
.
 
Posty: 302
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 00:49
Lokalizacja: Józefów koło Warszawy
White Cross: Coyotes
Na starym Warriorze od: 2005

Powrót do Praca i Samopomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości