[Poszukuję specjalisty] Osoba obeznana w SEO

Szukam pracy/Dam pracę | Samopomoc

[Poszukuję specjalisty] Osoba obeznana w SEO

Postprzez WichuR » 18 maja 2011, o 16:24

Wstęp
Po pierwsze, by nie tracić Waszego czasu, to wolontariat, a nie zlecenie zarobkowe. W najbliższym czasie kokosów z tego nie będzie.

Tło
Występuję w imieniu fundacji Po Drugie, która skupia się na ludziach, z różnych przyczyn, wykluczonych. Jest bytem młodym, ale sprawnym. Pierwszymi beneficjentami jej działania są młode osoby, które weszły w konflikt z prawem. Przeszły, bądź są obecnie na terenie ośrodków wychowawczych (poprawczaków). Nie ma co ukrywać - to ludzie trudni i skażeni patologiami. Nie są to słodkie maleństwa do klepania po główkach w świetle fleszy, gdy leżą na szpitalnych łóżkach. Nasze państwo o nich nie pamięta, woli ich zamykać i izolować. System przerzuca ich pomiędzy ośrodkami, aż za kolejny konflikt z prawem, trafią do więzienia i zabawa będzie trwała dalej. Pragmatycznie rzecz ujmując zamiast płacić podatki, są na ciągłych wakacjach na nasz koszt, a system nawet nie próbuje zmienić ich z biorców w dawców.

Fundacja
Członkami i współpracownikami fundacji są ludzie "z branży", którym nie jest to obojętne. Dla których 1 na 10 wyciągnięty z błędnego koła jest celem samym w sobie. Dla części działaczy jest ona zalążkiem do zmiany czegoś na stałe. Celem głównym fundacji jest zmiana i usprawnienie systemu, a nie jednostkowa pomoc, chociaż ta też będzie realizowana w wielu aspektach.

Fundacja już jest oficjalnie zarejestrowana. Spisuje z wolontariuszami stosowne umowy. Nie ma tu partyzantki.

Moja rola
Jako, że jestem informatołem, a nie resocjalizatorem, to wspieram fundację swoją wiedzą. Pomagam zorganizować kwestie techniczne (Poczta, WWW, itp.), które pozwolą jej na sprawne działanie w dzisiejszych czasach. Na wszystkim się oczywiście nie znam i znać nie chcę, więc staram się też zachęcać innych, by też pomogli dając drobny wkład. Stąd wolę, by ten kto się zaoferuje pomoc, zrobił coś drobnego, co w sumie złoży się na dużą całość. By nie wysysać nic z nikogo, a przyjąć to co ktoś może poświęcić. Tym sposobem tworzy się witryna, a poczta już działa. Można iść dalej.

Jako, że potrzeby są, a jeszcze ich przybędzie, to pozwoliłem sobie poprosić o pomoc ludzi z WW, bo wiem, że jest wśród nas wielu specjalistów z różnych dziedzin. Będę tu wrzucał informacje dotyczące nie tylko potrzeb technicznych.

Poszukuję
* Osoby, lub firmy zaznajomionej z SOE do pozycjonowania strony fundacji powstałej na WordPress'ie.

Kontakt
Najlepiej mail: maciej.raczynski@podrugie.pl
Może być też PW i posty.
Wszystkiego po trochu...
Avatar użytkownika
WichuR
 
Posty: 480
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 22:19
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ASGeG Warszawa (Suspended)
Na starym Warriorze od: 2006

Powrót do Praca i Samopomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości