Potrzebna pomoc dla mojej koleżanki Hani

Szukam pracy/Dam pracę | Samopomoc

Potrzebna pomoc dla mojej koleżanki Hani

Postprzez FIA Skoczek » 10 lis 2011, o 09:49

Stań po stronie słabszych

Przyjaciele, koledzy, znajomi, zwracam się z wielka prośbą o pomoc dla Pani Hani.
Poznałem Hanię 2 lata temu w pracy. I w zasadzie przypadkiem dowiedziałem się o całej sprawie, głęboko poruszony jej historią, postanowiłem w tej materii coś zadziałać.

Krótki opis sytuacji:
Wielokrotnie bita przez męża alkoholika kobieta uciekła z dwiema córkami do domu samotnej matki. Sąd orzekł potem rozwód z winy męża, ale jednocześnie zdecydował, że dzieci mają zostać z ojcem. Kobieta - została zmuszona do wymeldowania się ze wspólnego mieszkania i tak została bez dachu nad głową. Próbuje desperacko odzyskać córki. Sąd jest nieugięty.

Obecnie z grupą przyjaciół wspieramy Panią Hanię w jej walce o odzyskanie dzieci, nad całą sprawą zawisło jednak widmo klęski, jakim jest niespłacone zadłużenie z tytułu fundusz alimentacyjnego - wynoszące około 15.000 zł. Tak kolosalna kwota powstała w czasie kiedy Pani Hania nie miała jeszcze dachu nad głową i pracy. Dlatego zwracamy się do Was Kochani o pomoc.

Jesteśmy też na facebook-u : http://www.facebook.com/pages/Po-stroni ... 4057961006

Jeżeli nasze działania uważasz za słuszne – kliknij proszę „lubię to” i udostępnij stronę na swojej tablicy FB, zachęć znajomych do wsparcia inicjatywy w podobny sposób! :)

Jednym z dużych sukcesów jakie udało się osiągnąć to powstania reportaży w TVN 24 (obejrzyj koniecznie):

- http://www.tvn24.pl/12690,1704242,0,1,b ... omosc.html

- http://www.tvn24.pl/12690,1717945,0,1,p ... omosc.html

Wpłaty prosimy kierować BEZPOŚREDNIO na konto Gminy w Chynowie:

Urząd Gminy w Chynowie
05-650 Chynów, pow. grójecki
Woj. Mazowieckie
Tel.: (48)66 15 700 lub (48) 66 15 731

Konto Gminy: 47 9121 0009 0000 0808 2000 0070

Tytułem : „Zwrot funduszy KNT 30/09”

Z góry dziękujemy za wsparcie – wystarczy 1500 osób, które wpłacą po 10zł.

FIA Skoczek
Avatar użytkownika
FIA Skoczek
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 13:51
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: FIA
Na starym Warriorze od: 0

Re: Potrzebna pomoc dla mojej koleżanki Hani

Postprzez StarskiPL » 11 lis 2011, o 00:28

Jak dasz w pysk nerwowemu kierowcy na ulicy to wsadzą cię do więzienia. Ale jak nap.....asz żonę to wszystko jest ok, bo w rodzinie. Co za kraj...
Vivere militare est...
Obrazek
Avatar użytkownika
StarskiPL
 
Posty: 259
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 01:02
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: CORE
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Potrzebna pomoc dla mojej koleżanki Hani

Postprzez FIA Skoczek » 11 lis 2011, o 06:38

Tak to jest w Polsce. Ale musimy z tym żyć :-(.
Avatar użytkownika
FIA Skoczek
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 13:51
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: FIA
Na starym Warriorze od: 0

Re: Potrzebna pomoc dla mojej koleżanki Hani

Postprzez FIA Skoczek » 22 lis 2011, o 10:32

W związku z informacjami jakie do mnie dotarły że wpłacone przez was pieniądze wracają do was z podpisem "nie ma takiego dłużnika", ustaliłem w gminie że w tytule przelewu należy dodać: Spłata funduszu alimentacyjnego - Hanna Kyńska. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc.
Avatar użytkownika
FIA Skoczek
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 13:51
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: FIA
Na starym Warriorze od: 0

Re: Potrzebna pomoc dla mojej koleżanki Hani

Postprzez FIA Skoczek » 3 gru 2011, o 09:32

Drodzy mam dobre nowiny!! Dzięki Waszej ofiarności udało się spłacić znaczna część zadłużenie pani Hani. Dodatkowo znalazł się dobry adwokat który postanowił za darmo reprezentować Hanię w sprawie niespłaconych alimentów oraz pokierować działaniami mającymi na celu powrót dzieci do mamy. Już jego działania przyniosły pozytywny skutek. Dlatego w imieniu Swoim i Pani Hani jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za okazane serce i wsparcie.
Avatar użytkownika
FIA Skoczek
 
Posty: 34
Dołączył(a): 10 lis 2009, o 13:51
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: FIA
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Praca i Samopomoc

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości