Białobrzegi

Dział poświęcony wyłącznie miejscówkom które aktualnie odwiedza Weekend Warriors.

Białobrzegi

Postprzez Kedaar » 13 maja 2013, o 16:46

Jest to zespół podziemnych bunkrów, sporo wzniesień, rzeczka przeszkody terenowe. Dojeżdża autobus linii 705 z Żerania do Białobrzegów.

mapka :
https://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8& ... 17724&z=16

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 14 maja 2013, o 12:32 przez Kedaar, łącznie edytowano 2 razy
____
OTW2 - Oddział Taktyczno Wypadowy Warszawa
Avatar użytkownika
Kedaar
 
Posty: 124
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 19:45
White Cross: OTW2 / WSH
Na starym Warriorze od: 0

Re: Białobrzegi

Postprzez Goorock » 13 maja 2013, o 17:41

Mam parę pytań. Kto jest właścicielem terenu? jak z wejściem? Czy otwarty teren, ogólnodostępny czy...? Czy ktoś tam już wcześniej organizował imprezy asg? Czy były problemy w policją, i innymi służbami?
Avatar użytkownika
Goorock
 
Posty: 6146
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:44
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Białobrzegi

Postprzez Kedaar » 13 maja 2013, o 17:50

Teren jest otwarty, ogólnodostępny, właściciel nieznany. Było tam kilka strzelanek w zeszłym roku, żadnych służb mundurowych nie uświadczono.
____
OTW2 - Oddział Taktyczno Wypadowy Warszawa
Avatar użytkownika
Kedaar
 
Posty: 124
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 19:45
White Cross: OTW2 / WSH
Na starym Warriorze od: 0

Odp: Białobrzegi

Postprzez Tato » 14 maja 2013, o 21:52

Teren jest znany i rzeczywiście strzelanek tam parę było. Główna wada to fakt, że latem jest tam sporo cywilów i dojazd w wakacyjny weekendowy poranek to korkowa męczarnia.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Odp: Białobrzegi

Postprzez Maciuś » 15 maja 2013, o 06:30

Teren fajny,ale... Parking na petli autobusowej o pojemności 10-15 samochodów max. W dodatku połozony na skraju bloczkowiska. Wg mnie wpaść z kilkoma kolegami- tak. Warrior spęd - nie.
Avatar użytkownika
Maciuś
 
Posty: 244
Dołączył(a): 3 gru 2009, o 22:17
Lokalizacja: W-wa
White Cross: 6th
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Białobrzegi

Postprzez Pi White » 7 cze 2013, o 11:04

Sprawdzimy pojemność terenu 8 czerwca zobaczymy ile ludzi da rade tam się dobrze bawić i gdzie łatwo auta ustawić

Teren sprawdzony
1.Miejsce bardzo duże teren porównywalny do MŁ.(i 200 ludzi miało by się gdzie pół dnia szukać )
2.Jeden parking przy pętli zmieścił +/- 20 aut dziś (pewnie dopchało by się jeszcze z 5 sztuk.Drugi parking 200 metrów za pętlą po prawej stronie(sporo większy)
3.Miejscowe ludziska nieufne ale przyjazne :)
4.7 bunkrów plus garaże (może być więcej ale nie wszędzie udało mi się wejść) górki, dolinki, rzeczka, bagienka, piaskownice i co sobie jeszcze może człowiek z karabinem w lesie wymarzyć to tam jest .
Oczko wypadło temu misiu
Avatar użytkownika
Pi White
Administrator
 
Posty: 1951
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:27
Lokalizacja: Warszaw
White Cross: White Cross
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Białobrzegi

Postprzez ZeRT » 5 wrz 2014, o 20:49

Miejscówka dobrze znana lokalsi opatrzeni z niedzielnymi komandosami. Przez kilka lat JS2305 regularnie tam trenowało (nie wiem jak jest teraz). Można spokojnie parkować pod markietem w osiedlu. Jest tam parking na kolejne 10 aut.
Cześć kompleksu jest nadal używana!!! Proszę nie dobijać się do zamkniętego na kłódkę bunkra jest to własność pobliskiej jednostki!
Na południe spore mokradła, grywalny teren jest znacznie większy niż ten zaznaczony na mapie.
Bądź szalony, ale nie głupi.
Obrazek
Avatar użytkownika
ZeRT
 
Posty: 910
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 20:38
Lokalizacja: Nieporęt
Na starym Warriorze od: 2006


Powrót do Aktualnie odwiedzane miejscówki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości