Czy masz w sobie Katangijską krew ?

Katangijska Szlachta | Forum otwarte

Moderator: Ciężki

Czy masz w sobie Katangijską krew ?

Postprzez Ciężki » 17 lis 2010, o 21:13

Team Śnieżna Pantera, czyli Białe Kociaki, szlachta Katangi, informuje uprzejmie, że nie jest zamkniętym kółkiem wzajemnej adoracji i chętnie widzi na swych treningach świeżą krew (UWAGA! Nie chodzi o krew Świerzego!)

W chwili obecnej jest sześć Panter, ale kilka nowych łap chętnie przywitamy. Nasz team nastawiony jest na symulację, dynamiczny airsoft i dobrą zabawę w wyluzowanym gronie. Uwielbiamy szturm, unikamy pasywnej obrony i zalegania, lubimy się sprawdzać w czasie trudnych imprez. Wyżej cenimy wypakowany tematami trening własny, niż szumną imprezę, która nie oferuje nic nowego dla nas jako teamu. Zwykle, choć nie zawsze, wyżej cenimy milsimy nad strzelanki. Jebanki bez scenariuszy wybieramy rzadko i tylko w celach treningowych, czyli na ich czas zakładamy jakiś temat ćwiczeń, który staramy się realizować pośród gęstej chmury kulek.

Obrazek

Treningi mamy raz w miesiącu, przez dwa dni. Czasem nocujemy w tym czasie w lesie, a czasem w cywilizowanych warunkach. Często w ramach treningu umawiamy się z innymi teamami na kilka godzin, aby się ostrzelać. Treningi są zapowiedziane minimum miesiąc wcześniej. Są wypakowane takimi tematami jak:
strzelanie dynamiczne, zasadzki i reakcje na zasadzki, rzucanie granatami z różnych pozycji, wymiana magazynków w różnych pozycjach, nawigacja, radiokomunikacja, ratownictwo taktyczne, zjazdy linowe, przenikanie, skradanie, komunikacja niewerbalna i werbalna, walka nocna przy pomocy latarek i NVG, survival. Co jakiś czas w oparciu o doświadczenia z treningów i imprez wprowadzamy aktualizacje do oddziałowej taktyki, struktury, założeń działania teamu - nie boimy się odważnych zmian, a unikamy stagnacji.

KA TAN GA?!
RA KA TAN GA!!!


Darzymy szacunkiem inne teamy jednocześnie starając się wyznaczać jeszcze wyższy poziom w tym, co robimy i co sprawia nam frajdę. Nie powielamy ślepo rozwiązań, ani nikogo nie naśladujemy. Nie odtwarzamy żadnej jednostki. Nastawieni jesteśmy jednocześnie na klimacenie i skuteczność na airsoftowym polu walki. Nie darzymy sympatią przejawów powergamingu w żadnej formie. Wysoko cenimy zasady fair play pamiętając, że to naczelna i najważniejsza zasada airsoftu.

Czasami dowódca w nagrodę rozdaje krówki :D

Zapraszamy na stronę teamową, facebooka i do galerii zdjęć

Obrazek Obrazek Obrazek

Oraz do obejrzenia filmu o nas na facebooku

Obrazek
... tak czarnuchu, jestem białym kociakiem ...
https://www.facebook.com/Sniezna.Pantera.ASG
Avatar użytkownika
Ciężki
.
 
Posty: 213
Dołączył(a): 4 sie 2009, o 12:16
Lokalizacja: Pruszków
White Cross: Снежный Барс - Śnieżna Pantera
Na starym Warriorze od: 0

Re: Czy masz w sobie Katangijską krew ?

Postprzez bender » 1 lut 2011, o 15:46

A ja nie jestem fajny i nie mam fb, a chciałbym zobaczyć filmik.
Da radę? :)
Avatar użytkownika
bender
 
Posty: 91
Dołączył(a): 6 cze 2010, o 08:02
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Czy masz w sobie Katangijską krew ?

Postprzez Vinz » 14 lut 2011, o 23:16

Kiedy można wpaść do was na trening, zobaczyć jak pracujecie? Aktualnie jestem prawie na wylocie a potrzeba mi pracy z ambitnymi ludźmi ;)
Avatar użytkownika
Vinz
 
Posty: 107
Dołączył(a): 2 kwi 2010, o 12:07
Lokalizacja: Targówek
White Cross: JS 1405
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Czy masz w sobie Katangijską krew ?

Postprzez Grey » 15 lut 2011, o 00:10

W tą sobotę i niedzielę. Więcej info na PW - pytaj jeśli pasuje ci termin
Avatar użytkownika
Grey
.
 
Posty: 923
Dołączył(a): 20 sie 2009, o 12:29
Lokalizacja: Gliwice / Warszawa
White Cross: Śnieżna Pantera
Na starym Warriorze od: 2006


Powrót do "Снежный Барс" - Snieżna Pantera

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości