O nas

Tower Guards | Forum otwarte

Moderator: Wokash

O nas

Postprzez Wokash » 13 lis 2009, o 14:35

Pusto tu jakoś i wygląda jakbyśmy wymarli co nie jest do końca prawdą... wymarliśmy ASGowo tylko częściowo.
Żeby całkiem pusto nie było wrzucam post standardowy v.2 "O nas".
Ci co go znają mogą sobie odpuścić jego czytanie, po prawdzie Ci co nie znają też... w końcu co to za pomysł, żeby tracić czas na czytanie takich głupot... a więc:

["O nas"]

Nazwa tea-mu to Tower Guards, jesteśmy z Warszawy lub z jej bezpośrednich okolic.
Wbrew pozorom TG to nie strażnicy więzienni... przyczyny takiej nazwy giną w pomroce dziejów moja prywatna teoria głosi, że wzięła się od tego, że większość pierwotnych członków teamu było związanych z klubem Twierdza (gry bitewne itd.).
Jeśli gdzieś usłyszycie tekst „A to znowu Towarzystwo Grillowe...” to również my.
Nasz team istnieje już czas jakiś jeśli dobrze pamiętam to pod tą nazwą od okolic początku 2006 r. (wcześniej krótko jako Imperial Grashoppers ... mam nadzieję, że nie przekręciłem nazwy...). W zasadzie pamiętam to złe określenie odkąd jestem to jest TG.
Początkowo team istniał jako co do zasady brytyjsko-niemiecki.
Stopniowo wraz ze zmianami personalnymi stał się wyłącznie brytyjski. Do tego z uwagi na to że Korpus Kuchenny Armii JKM przestał istnieć już z dekadę temu postanowiliśmy się inspirować RLC – Royal Logistic Corps stąd czarne berety i piny RLC.
Nie jesteśmy i nigdy nie byliśmy teamem renactingowym. U większości członków teamu mundury w DPM łączą się z oporządzeniem Miwo i butami z różnych stron świata od USA do NRD...
Nasze podejście do brytyjskości jest czasem bardzo swobodne ... np. taszczymy na imprezy ze sobą TZH Taktyczny Zestaw Herbaciany żeby po grze usiąść spokojnie, napić się herbatki i pogadać ze znajomymi.
Nie mamy strasznego ciśnienia na być PRO częściej docenimy, że coś jest OS (Old School).
Jesteśmy metrykalnymi starymi dziadami, przeciętny wiek członka teamu to ok 30 lat. To się zaś wiąże z faktem, że zwykle na imprezie jest nas może 4 (choć liczba członków to ok 8 szt) bo rodzina, praca, Bóg wie co.
Pomimo, wieku większość członków teamu jest aktywnymi milsimowiczami, często pojawiamy się na imprezach CCS organizowanych na Mazowszu. Zwykle jednak nie walczymy za długo... stare kości muszą odpocząć.
Team nie ma ścisłej hierarchii i łańcucha dowodzenia.
Na imprezach zwykle mamy dowódcę administracyjnego... to osoba która zajmuje się ustalaniem przed imprezą i dowódcę polowego. Ten drugi to ktoś kto został (czasem dziwnie) dowódcą na danej imprezie... nie przeszkadza nam to jednak bawić się dobrze i podchodzić właściwie do powierzanych zadań.
Nie mamy strasznego zapotrzebowania na bycie dużym teamem bardziej zależy nam na dobrym dogadywaniu się wewnątrz teamu i właściwym poczuciu humoru członków.
Na pytanie o to jak wygląda rekrutacja zwykle odpowiadamy, że nie prowadzimy rekrutacji... faktycznie nie można zostać u nas rekrutem.
Przyczyna tego jest banalna... u nas są Kandydaci... w końcu staramy się być klubem, a nie armią.
W zasadzie to tyle, ale chętnie odpowiem jak ktoś będzie miał jakieś pytania dotyczące TG.
Warto też dodać, że jesteśmy częścią Staromiejskiego Domu Kultury.

Aktywnym (w miarę) członkami teamu są:

Cezar
KozioU
Koval
Paladyn
Pip
Prezes
Sasza
Smokes
Vlad
Wokash

Tak się dramatycznie złożyło, że ja robię za dowódcę administracyjnego (aka Kierownik Artystyczny Cyrku... w skrócie... albo lepiej bez...) czyli ze mną najprościej złapać kontakt z tego Towarzystwa... co nie znaczy, że ja dowodzę... nie znaczy też, że nie... [emot]

[\"O nas"]

No i już nie jest całkiem pusto.
Obrazek
Avatar użytkownika
Wokash
.
 
Posty: 2610
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 10:33
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tower Guards
Na starym Warriorze od: 2005

Re: O nas

Postprzez Sushi » 18 lis 2009, o 13:00

Imperial Grasshoppers :D
Ktoś to jeszcze pamięta.... (ja nawet pamiętam skąd sie wzięła nazwa, ha,ha :D )
Nawet naszywkę jeszcze mam :D

TAK I TO WTEDY MIAŁAM PATTERNA!!!!!! :D :D :D a zaraz potem "ożeniłam" się z FCSami :)
BLACKWATER OPERATOR SUSHI
Obrazek
skype- sucha.sucha
GG. 18631708
Avatar użytkownika
Sushi
.
 
Posty: 1870
Dołączył(a): 1 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: warszawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 2005

Re: O nas

Postprzez Wokash » 18 lis 2009, o 13:15

Sushi napisał(a): Imperial Grasshoppers :D
Ktoś to jeszcze pamięta.... (ja nawet pamiętam skąd sie wzięła nazwa, ha,ha :D )
Nawet naszywkę jeszcze mam :D


A ja nie wiem skąd nazwa pamiętam tylko naszywkę... ale jej nie dostałem bo się nazwa teamu zmieniła...

Sushi napisał(a): TAK I TO WTEDY MIAŁAM PATTERNA!!!!!! :D :D :D a zaraz potem "ożeniłam" się z FCSami :)


No proszę można się było domyślić, że Ty tam robisz za faceta... bo Python jakiś niestabilny emocjonalnie [emot]
Obrazek
Avatar użytkownika
Wokash
.
 
Posty: 2610
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 10:33
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Tower Guards
Na starym Warriorze od: 2005


Powrót do Tower Guards

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości