Otwarcie sklepu stacjonarnego DEFCON

Tu piszemy o wydarzeniach dot. spraw militarnych, Airsoftu, i tym podobnych.

Otwarcie sklepu stacjonarnego DEFCON

Postprzez moron » 26 cze 2011, o 23:39

Miło mi poinformować, że w piątek 01 lipca otwieramy stacjonarny sklep DEFCON. Sklep będzie dostępny w Warszawie, przy ulicy Obozowej 62 (przystanek tramwajowy Magistracka).

Towar dostępny będzie na miejscu - ceny identyczne jak w sklepie internetowym. Posiadamy na stanie kulki (G&G, MadBull, Gunfire, Xtreme), sporo części zamiennych, markowe lipole pelikana 26C i 36C. Oczywiście prowadzimy tez serwis i wypożyczalnie replik asg.

Zapraszamy na razie w poniedziałki, czwartki i piątki w godzinach 11.00-19.00.


Uwaga! W dniu otwarcia sklepu tj. 01.07.11 każdy kto przyjdzie do nas w mundurze (wymagane minimum to spodnie lub bluza w kamuflażu) będzie mógł sobie wybrać prezent z puli (a w niej breloczki z grupa krwi, światła chemiczne, polowa szczoteczka do zębów z pastą i wiele innych). Dodatkowo wylosujemy jedną osobę z naszych fanów na Facebooku która dostanie paczkę kulek MadBull. Zapraszamy http://www.facebook.com/pages/Defcon/181959511819368
Avatar użytkownika
moron
 
Posty: 752
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 17:06
Lokalizacja: Qrde
Na starym Warriorze od: 0

Re: Otwarcie sklepu stacjonarnego DEFCON

Postprzez arend » 27 cze 2011, o 21:13

Fajnie. Na to czekałem. Wreszcie będę mógł pomarudzić Ci na wizji że niemasz stika w 11v lipolu
Obrazek
Avatar użytkownika
arend
.
 
Posty: 913
Dołączył(a): 24 sie 2009, o 17:15
Lokalizacja: warszawa/łomianki
White Cross: wolny najmita
Na starym Warriorze od: 0

Re: Otwarcie sklepu stacjonarnego DEFCON

Postprzez moron » 27 cze 2011, o 23:03

W zwyklej ofercie nie mam, moge Ci sprowadzic firefoxa czy gepower, ale to maja wszyscy...
Czekam teraz na dostawe nowych lipoli 40C z chwilowym pradem do 70C, ładowanie 7C. Cenowo kapke wiecej niz aktualne goldy :)

Sklepik w wersji ekonomicznej co prawda, ale jest :)

Dla niezorientowanych zapomnialem podac adresu sklepu internetowego - www.defcon.com.pl
Avatar użytkownika
moron
 
Posty: 752
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 17:06
Lokalizacja: Qrde
Na starym Warriorze od: 0


Powrót do Wydarzenia militarne i airsoftowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości