Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet :)

Sprawy organizacyjne oraz dotyczące regulaminów, zasad, i zwyczajów.

Moderator: Wokash

Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet :)

Postprzez LEVRO » 26 lut 2015, o 10:00

Po sobotnim bombowym spotkaniu na MŁ piszę do mnie wiele osób z poza środowiska WW2 w sprawie kolejnych darmowych imprez .
Koledzy z pasja i zaangażowaniem przewyższającym poziom adrenaliny w tworzeniu pomysłowych scenariuszy w wybranych miejscach dostępnych w ankiecie , i w tym celu warto by umożliwić realizację wspaniałych pomysłów z korzyścią dla wszystkich z naszego szanownego grona .
Ucięło by niepotrzebne dyskusję i poprawiło frekwencję spotkań w miłej atmosferze.
Szczególnie zwracam uwagę na młode pokolenie szukające możliwości zdobywania wiedzy i rozwoju w naszym środowisku .

Takie zgłoszenia zakładania sobotnich ankiet darmowych spotkań mogą być kierowane do Moderatora lub założenie sobotnich ankiety z wyprzedzeniem danego pomysłu na grę, co daję nam możliwość dyskusji i organizacje potrzebnych rzeczy wykorzystanych w scenariuszu .

Poproszę o wypowiedz kolegów dotyczące konkretnego rozwiązania zaznaczonego kolorem :D

Liczy się zabawa i chęć aktywnego spędzenia czasu w Mega fajnym towarzystwie :D

Siła & Pasja
Ostatnio edytowano 26 lut 2015, o 16:26 przez LEVRO, łącznie edytowano 1 raz
Łączy nas Siła & Pasja :)
Avatar użytkownika
LEVRO
 
Posty: 250
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa Praga-Północ
White Cross: Joker Boys
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Zenek » 26 lut 2015, o 10:20

Wydaje mi się, że otworzenie się na nowych graczy, czy po prostu na oddanie większej inicjatywy środowisku byłoby wskazane. Jeśli każdy z nas będzie miał poczucie że sam może coś zmienić, lub stworzyć w ramach WW2 to będzie to działało tylko na korzyść.
Byłoby świetnie gdybyśmy poza miejscówką strzelanki, głosowali na scenariusz! Przykład: 3 ekipy wymyśliły scenariusz, jedna na MŁ, druga na MK2, trzecia na TJ. Wpisują pod ankietą pomysł na scenariusz i miejsce gdzie byłby zrealizowany. Teraz głosując kierujemy się nie tylko odległością dojazdu ale też profilem imprezy. Jeśli będę wiedział że na MK2 będzie fajny scenariusz to pojadę 110km w obie strony bo wiem że warto. Na scenariusz 'my tu, wy tam' czasem po prostu nie chce się jechać i wydawać kasy na dojazd. W ten sposób też nie będzie tak że jedna, dwie osoby ogarniają wszystko a reszta korzysta. Prędzej czy później orga nie będzie i co wtedy? Sieroty sobie poradzą? Dzieci trzeba usamodzielniać możliwie wcześnie ;)

Konkurencja nakręca rynek :)
"Nie mówiłbym tyle o sobie, gdybym kogoś innego znał równie dobrze" ~ Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Zenek
 
Posty: 139
Dołączył(a): 5 maja 2014, o 14:56
Na starym Warriorze od: 0

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Dalej » 26 lut 2015, o 12:27

Zenek napisał(a):Wydaje mi się, że otworzenie się na nowych graczy,

Czy kiedykolwiek Waror był zamknięty na nowych graczy? Jeśli tak, to w jaki sposób?
To z zasady luźny zbiór wolnych elektronów, zebranych razem z powodów praktycznych i dla wygody.


Zenek napisał(a):czy po prostu na oddanie większej inicjatywy środowisku byłoby wskazane.

Ktoś ją kiedyś komuś zabierał? Co tu jest do "dania"?
Ktoś chce robić scenary, imprezy, zloty, milsimy, szkolenia - to robi.
Nie rozumie. :wet:

Edita:
Polacy mają w kościach wyrytą nieufność do wszelkich form organizacji, demonizują je i wyobrażają sobie jako nie wiadomo co.
To przez te wszystkie zabory i okupacje. :mad:
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez LEVRO » 26 lut 2015, o 12:40

Właśnie przez te zabory i okupację są ograniczone możliwości :lol:

Dalej,
Na dzień dzisiejszy Moderator obligatoryjnie zakłada ankietę sobotnia i jeśli chwiałby ktoś inny nawet z poza naszego środowiska założyć sobotnią ankietę, to należy zgłosić do wskazanej osoby czy zakładać własną ankietę z wyprzedzeniem , a może dwie w tym samym czasie . Jakie przewidujesz poprawne rozwiązanie ? :lol:
Łączy nas Siła & Pasja :)
Avatar użytkownika
LEVRO
 
Posty: 250
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa Praga-Północ
White Cross: Joker Boys
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Zenek » 26 lut 2015, o 13:05

Dalej nie bierz tego do siebie :) to nie był atak tylko próba zrobienia czegoś ze świeżością :)

Soul napisał(a):Tu nie chodzi o szpej zenuś nie chodzi o to, żeby wyglądać mega cool, chodzi o to, że by być poważnym gościem który wie po co tam przyjeżdża, w zamkniętym gronie człowiek wie czego może się spodziewać po ludziach, z którymi spotyka się tydzień w tydzień wszyscy znają zasady i starają się ich przestrzegać najlepiej jak to tylko możliwe.
Nie mam nic przeciwko świeżej krwi, ale niech ta świeża krew wykaże się podstawami i zasadami jaki na WW panują, też był kiedyś "młodym gniewnym" w dresach i jakoś problemu ze znalezieniem miejsc do strzelania nie miałem, dopiero jak się wdrążyłem w temat na poważnie, zacząłem pojawiać się na WW.


Soul napisał(a):Od dłuższego czasu pojawiam się na WW systematycznie i w jakiś sposób te sobotnie spotkani już ukształtowały się w mojej głowie w sensie wiem czego mogę się po nich spodziewać.
Przyzwyczaiłem się do ludzi i zasad które tam panują, napisałem już wcześniej jak postrzegam strzelanki organizowane przez White, nie tylko on organizuje sobotnie imprezy a w niedziele też się zawsze coś dzieje, atrakcji związanych z ASG w Wawie nie brakuje . Tak jak pisałem jestem otwarty na nowych ludzi, nie raz, nie dwa takowych widziałem na WW i jakoś większość potrafiła się idealnie "wstrzelić" w towarzystwo. Na MŁ było takich ludzi IMO za dużo przez co pojawiło się sporo dziwnych sytuacji, termos to już klasyka, walenie z auto za bliskiej odległości po twarzy itp itd Im więcej osób tym więcej możliwości spotkania się z takimi zachowaniami, wolę biegać z ludzi którzy już mają te parę lat na karku...
Jak chce frywolnej jebanki w ogromny gronie to jadę w niedziele na SD albo to łodzi na go systeme.

EOT.



Takie teksty tworzą niepotrzebną atmosferę 'elitarności' dookoła WW2. Potem narzekamy że nikt nowy 'z jajami' się nie pojawia, a wyjadacze się starzeją i nie przyjeżdżają.
Fajnie by było gdyby młodzi czuli że też mogą się wypowiedzieć i coś zaproponować. Ale tutaj nie chodzi tylko o młodych.
Ile ludzi tyle pomysłów na scenariusz. Jedni mają lepsze, inni gorsze. A przez to że nie czują się wystarczająco 'silni' na WW2 to nie proponują swoich pomysłów reszcie bo się boją heitu. Jeśli byśmy trochę spuścili powietrze to może z tego wyniknąć coś dobrego.

Fajnie by było trochę rozruszać towarzystwo. Może jakiś konkurs na scenariusze? :) ;)
Wystarczyło trochę działania w zeszłym tygodniu i na MŁ przyjechało 100 osób. Chyba najlepszym potwierdzeniem że zabawa była dobra było to że chyba nikt przed godz. 14/15 nie zszedł z gry. Czasami są głosy że jedna strona czuje się słabsza i schodzą bo nie chcą być dłużej mięsem armatnim. Tym razem tego nie było i atmosfera też była fajna. Takie oddolne inicjatywy się sprawdzają.
Czemu np. kolega Kowalski nie miałby napisać już ankiety na np. 21.03 z informacją że przygotowują z ekipą scenariusz na MK2 i jeśli ona wygra to będzie się działo 'to i to'. Może ktoś wtedy rzuci Kowalskiemu wyzwanie że on w tym terminie zrobi swój scenariusz w Lininie. Czemu nie?

Głośno myślę/Burza mózgów. Mogę się mylić ale lepiej proponować niż nic nie robić.
"Nie mówiłbym tyle o sobie, gdybym kogoś innego znał równie dobrze" ~ Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Zenek
 
Posty: 139
Dołączył(a): 5 maja 2014, o 14:56
Na starym Warriorze od: 0

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Moses » 26 lut 2015, o 13:13

Levro bylo kiedys tak ze ankiete zakladal kto chcial, tyle ze byla prosta zasada, nie rozczlonkowujemy imprez. Jezeli uzytkownik xxx zalozyl we wtorek ankiete z impreza, a ktos mial jakis pomysl na scenariusz wrzucal info w tym temacie, nie robil zadnych innych tematow.

Problem jest tez inny, powiem to jako osoba ktorej zostalo wytkniete ze z rzadka pojawiam sie na strzelankach. Poprostu nie ma w nich juz nic atrakcyjnego, i to nie tylko tyczy sie WW ale i ASGW. Swego czasu bylo tak ze w zasadzie co tydzien cos fajnego sie dzialo, teraz oprocz jebanek my tu wy tu nie dzieje sie nic.

Jezeli chcemy aby WW znowu stalo sie glownym mazowieckim forum ASG trzeba pomyslec o uatrakcyjnieniu sobotnich spotkan, i kazda impreze musimy takze osobiscie naglasniac czy przez swoje druzynowe strony czy publikowanie na kazdych mozliwich mazowieckich forach, grupach FB itd
Fighting since 2004
"O wiele lepiej pakować się w kłopoty z siedmioma prawdziwymi facetami niż z setką popierdoleńców" - Charles A. Beckwith; twórca 1st SFOD-D
www.alphadetachment.wordpress.com
Avatar użytkownika
Moses
 
Posty: 582
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 08:52
Lokalizacja: Camp Falenica
White Cross: Alpha Detachment
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Pi White » 26 lut 2015, o 16:08

Ależ nic się w tej materii nie zmieniło, każdy moze zakładać ankiety, jak np Levro w zeszłym tygodniu.
Ankiety wstawiam ja bo przez długi okres nie było uregulowane kiedy one mają się tam pojawiać .
Nie wiem Levro czy dobrze Cię zrozumiałem, ale mamy też dział imprez zorganizowanych gdzie można umieszczać informacje dotyczącą imprez bez ankiety, darmowych etc.
Zenku od dawna proszę, apeluje o pomoc zaangażowanie najczęściej kończy się na deklaracjach i tyle .

Moses proszę zakopmy topór wojenny, bez napinki, nie bywasz wiec do końca nie wiesz co się zmieniło na sobotnich strzelankach, czy pojawiają się nowe twarze czy pojawiają się jakieś scenariusze.

Faktem jest iż trzeba więcej ludzi aby rozruszać zabawę jeszcze bardziej, nie zgodzę się jednak iż jesteśmy zamknięci na nowych ludzi.
Oczko wypadło temu misiu
Avatar użytkownika
Pi White
Administrator
 
Posty: 1951
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:27
Lokalizacja: Warszaw
White Cross: White Cross
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Moses » 26 lut 2015, o 16:26

Ale jaki topor wojenny?

White przegladajac codziennie forum widze ze oprocz tematow zakladanych przez Ciebie albo innych jest straszny marazm. Zobacz ile w ciagu ostatniego polrocza bylo wiekszych scenariuszy (nie licze schematycznych, zarobkowych imprez Bernarda).
ASG na mazowszu w zasadzie nie zyje. Patrze sie na wmasg i na impezy organizowane w innych rejonach, i tam sie cos dzieje. Sa scenariusze co tydzien, milsimy czemu mazowsze ktore swego czasu przodowalo w tych tematach teraz musi jedzic do lodzi czy okolic zeby pograc w fajne duze imprezy?
Fighting since 2004
"O wiele lepiej pakować się w kłopoty z siedmioma prawdziwymi facetami niż z setką popierdoleńców" - Charles A. Beckwith; twórca 1st SFOD-D
www.alphadetachment.wordpress.com
Avatar użytkownika
Moses
 
Posty: 582
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 08:52
Lokalizacja: Camp Falenica
White Cross: Alpha Detachment
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez LEVRO » 26 lut 2015, o 16:40

WhiteKaszyn napisał(a):Ależ nic się w tej materii nie zmieniło, każdy moze zakładać ankiety, jak np Levro w zeszłym tygodniu.
Ankiety wstawiam ja bo przez długi okres nie było uregulowane kiedy one mają się tam pojawiać .


Skoro każdy może wystawiać, to w jaki sposób ma to zrobić ktoś poza WW skoro już jest wystawiona przez Whita . ( mi się udało )
Ankiety są wystawiane według posiadanego czasu i nie potrzeba regulacji kiedy to ma być . Chcemy Ci pomóc w większej ilości osób w sobotnich spotkania , tylko Ty też musisz chcieć , więc ponawiam swoje pytanie i sposób co do zakładania ankiet przez innych ludzi niż White : Takie zgłoszenia zakładania sobotnich ankiet darmowych spotkań mogą być kierowane do Moderatora lub założenie sobotnich ankiety z wyprzedzeniem danego pomysłu na grę, co daję nam możliwość dyskusji i organizacje potrzebnych rzeczy wykorzystanych w scenariuszu .
Łączy nas Siła & Pasja :)
Avatar użytkownika
LEVRO
 
Posty: 250
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa Praga-Północ
White Cross: Joker Boys
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez LEVRO » 26 lut 2015, o 16:56

WhiteKaszyn napisał(a):
Nie wiem Levro czy dobrze Cię zrozumiałem, ale mamy też dział imprez zorganizowanych gdzie można umieszczać informacje dotyczącą imprez bez ankiety, darmowych etc.


Sobotnie spotkania są darmowe i mogą zawierać scenariusz , niektórzy jak wiesz umieszczają imprezy zorganizowane płatne w dziale sobotnim ( nie wiedzieć dlaczego tak się dzieje ) , wiec warto przedyskutować to i owo dla jasności co jaki dział ma zawierać .
Łączy nas Siła & Pasja :)
Avatar użytkownika
LEVRO
 
Posty: 250
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa Praga-Północ
White Cross: Joker Boys
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Dalej » 26 lut 2015, o 17:24

Fajnie by było gdyby młodzi czuli że też mogą się wypowiedzieć i coś zaproponować.

Nie czują?
Ja myślę że to raczej kwestia tego, że wszystko poszło na fejsa, a fora to dla młodych dzisiaj prehistoria - przy najmniej na razie. :wet:

Elitarny

To chyba dobrze? Ludzie raczej wolą być częścią czegoś elitarnego, niż gównianego.

Co do ankiet - ankietę (wątek sobotni) może założyć każdy, kto pierwszy ten lepszy, pod warunkiem że jest ona zgodna z ustalonym szablonem, i że wie jak to zrobić (dodać miejscówki, ustawić datę końca ankiety itd).
Szablon można zmienić. Np, trzeba by SD dodać na powrót.

LEVRO napisał(a): niektórzy jak wiesz umieszczają imprezy zorganizowane płatne w dziale sobotnim.

To źle robią, mod powinien przenieść. Jak nie przenosi, to PM do moda. Aktualnie aktywny jestem chyba tylko ja i Białas. :)
LEVRO napisał(a):( nie wiedzieć dlaczego tak się dzieje ) .
Bo mają wyjebane na regulamin, ot i cały sekret.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Pi White » 26 lut 2015, o 17:33

Levro nie zgodzę się z tym aby nie było istotne kiedy pojawia się ankieta, a już całkiem niezrozumiałym jest dla mnie jakie ma znaczenie kto jest jej autorem ?? Ideą sobotnich imprez jest właśnie możliwość wybrania miejsca imprezy poprzez ankietę !! Wiele razy nie osoba wstawiając fizycznie ankietę opracowywała scenariusz do spotkania . Oczywiście iż warto aby zainteresowanie wykazywały też inne osoby, niestety najczęściej kończy się to na deklaracjach. Doskonale o tym Levro wiesz, choćby pomoc przy imprezie na TJ
W dziale sobotnim pojawiają się imprezy bez ankiety to fakt, jednak tylko po wcześniejszym ustaleniu iż robimy bardziej zorganizowaną zabawę.
Dział imprez zorganizowanych jest miejscem do pojawiania się imprez płatnych i nie płatnych, w soboty, niedziele i kiedy kto tam chce grać. Co do wątku o grach płatnych jednak nie komercyjnych, faktycznie takie się pojawiają czasem w dziale sobotnim, jednak jak wiesz wszystkie pieniądze zebrane na miejscu są zamienione na nagrody w losowaniu bezpośrednio po zabawie ( takie jak replik, fsty czy też zestawy kulek ), rozwiązanie takie ogranicza wychodzenie ludzi przed końcem gry.

Moses i właśnie brak Twojej obecności wpływa na nie do końca pełną wiedzę o tym co się dzieje w soboty w zeszłym roku zorganizowaliśmy (sobotnie strzelanki) pięć imprez które zgromadziły po 100+ graczy. Imprez na których były chronowane i oznaczane repliki, taśmowani byli ludzie, przygotowywane były scenariusze drukowane mapy a imprezy były darmowe. W każdą sobotę organizowana jest strzelankach która gromadzi 20-40 osób, co w moim odczuciu jest sporym sukcesem na dzień dzisiejszy pozostaliśmy jedynym aktywnym forum asg, większość życia przeniosła swoje oczy na FB gdzie z Dalejem też staramy się zaistnieć .
Oczko wypadło temu misiu
Avatar użytkownika
Pi White
Administrator
 
Posty: 1951
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:27
Lokalizacja: Warszaw
White Cross: White Cross
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez pablito » 26 lut 2015, o 17:34

Jak chcecie zachęcać nowych do korzystania z forum to się z nimi chociaż witajcie w Powitalni, bo 99% tam piszących "siema forum" czy coś podobnego czuje się olana już na początku :P

fakt sam też tego nie robię :shock:
Avatar użytkownika
pablito
 
Posty: 780
Dołączył(a): 8 gru 2009, o 12:48
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 0

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Gofer » 26 lut 2015, o 18:18

ale wrze na WW :tato: a nie które wątki na forum maja jeszcze datę 2010 ... 2011 ... 2012 rok :shock: ale widzę że zaczynamy oddychać na WW :lol: co do "elitarny" Weekend zawsze taki był czy stary czy nowy .... i to jest jego zaletą :mp5: :mp5: :mp5:
p.s. ręka w górę kto pamięta jeszcze czwartkowe czy sobotnie nocki na N2 czy na Psychiatryku :lol:
To hell and back always together .... !!!! " R.I.T. TEAM "
Avatar użytkownika
Gofer
 
Posty: 158
Dołączył(a): 7 paź 2013, o 11:44
Lokalizacja: NADARZYN
White Cross: R.I.T. TEAM
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Dalej » 26 lut 2015, o 18:32

Nocju na N2 ja zacząłem robić... Był to ciekawy eksperyment (nocki nie będące CQB), ale walki noktowizory vs. ludzie bez nie były udanym pomysłem.

Zastanawiamy się, czy nocek na FS nie zacząć robić.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Pi White » 26 lut 2015, o 18:37

Pablito masz rację, brak odpowiedzi w dziale powitań jest nienajlepszą dla WW2 reklamą, sam nie odwiedzam tego działu, jednak do wszystkich nowych osób odwiedzających dział sobotnich strzelanek wysyłam priva z powitaniem, prośbą o zapoznanie się z regulaminem i wstawieniem do profilu Avataru .
Oczko wypadło temu misiu
Avatar użytkownika
Pi White
Administrator
 
Posty: 1951
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:27
Lokalizacja: Warszaw
White Cross: White Cross
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Gofer » 26 lut 2015, o 18:45

Daleju .... nie było tak źle :D czasami nawet milicjanty nas odwiedzały ale szybko się zwijały :lol: a co do nocek na FP lub innym miejscu jestem na 100% na TAK :tato:
To hell and back always together .... !!!! " R.I.T. TEAM "
Avatar użytkownika
Gofer
 
Posty: 158
Dołączył(a): 7 paź 2013, o 11:44
Lokalizacja: NADARZYN
White Cross: R.I.T. TEAM
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Pi White » 26 lut 2015, o 19:02

Podobn rozmowa toczyła się (temat tego wątku) w dziale sobotnim, gdzie również Levro i Zenek się wypowiadali, mieli garść pomysłów...........
viewtopic.php?f=15&t=266
Oczko wypadło temu misiu
Avatar użytkownika
Pi White
Administrator
 
Posty: 1951
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:27
Lokalizacja: Warszaw
White Cross: White Cross
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez LEVRO » 26 lut 2015, o 19:47

WhiteKaszyn napisał(a):Podobn rozmowa toczyła się (temat tego wątku) w dziale sobotnim, gdzie również Levro i Zenek się wypowiadali, mieli garść pomysłów...........
viewtopic.php?f=15&t=266


Garść pomysłów zostało wdrożone z pozytywnym skutkiem i maja się całkiem fajnie na FB , a działania wychodzą z upływem czasu z których wielu korzysta aż nadto przypisując sobie role do szczytnych celów w jedną stronę ( działania prowadzone jak by dwóch osób :lubie: ) . Wiele rzeczy zostało zmienionych by działało poprawnie na sobotnich spotkaniach , a niektóre należy poprawić do pełnej radości wielu graczy palących własnym zaangażowaniem.

Zgłaszamy fakt założenia ankiety przez innych kolegów Modelującemu obecny stan rzeczy , czy niech koledzy z pomysłami na dobre sobotnie DARMOWE spotkanie zakładają z wyprzedzeniem ankietę w dziale sobotnim ????

Nie zamierzam się rozpisywać co i jak wynika bo na to przyjdzie wkrótce czas . Koledzy czekają na konkretną odpowiedz , który pierwszy śmiałek ciśnie konkret za darmo !!
Ostatnio edytowano 26 lut 2015, o 20:05 przez LEVRO, łącznie edytowano 1 raz
Łączy nas Siła & Pasja :)
Avatar użytkownika
LEVRO
 
Posty: 250
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa Praga-Północ
White Cross: Joker Boys
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez LEVRO » 26 lut 2015, o 19:57

Gofer napisał(a):Daleju .... nie było tak źle :D czasami nawet milicjanty nas odwiedzały ale szybko się zwijały :lol: a co do nocek na FP lub innym miejscu jestem na 100% na TAK :tato:



A teraz Milicja gra razem z nami w przebraniu :lol:
Ostatnio edytowano 28 lut 2015, o 11:47 przez LEVRO, łącznie edytowano 1 raz
Łączy nas Siła & Pasja :)
Avatar użytkownika
LEVRO
 
Posty: 250
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa Praga-Północ
White Cross: Joker Boys
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Dalej » 26 lut 2015, o 20:04

Policja i inne służby zawsze grały z nami.
To też ludzie.

Levro - podział jest taki - sobotnie/niedzielne jebanki > scenary / imprezy zorganizowane > większe imprezy
Kryterium podziału to ilość pracy (i wydanej kasy) jaką organizatorzy muszą włożyć.

Jeśli ktoś robi coś ciut bardziej skomplikowanego niż jebanka, to nie ma go być w dziale "jebanki".
Ja wiem że to się czasem rozmywa w dzisiejszych czasach, ale przypominam, że najważniejszą, nadrzędną zasadą, od zawsze, jest NIE ROZBIJANIE STRZELANEK, w trosce o frekwencję. Dlatego zawsze ludzie starali się ustalać między sobą terminy, by nic nie kolidowało.
Dlatego był pomysł kalendarza do którego trzeba wrócić.

Trochę sprawę skomplikował Fejs, teraz byle spęd na strzelankę można nazwać imprezą zorganizowaną, nawet gdy "org" jedyne co zrobi to rzuci dwie skrzynki które gdzieś tam trzeba donieść.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Zenek » 26 lut 2015, o 20:12

'Elita', 'Elita', 'Elita'...
Oczywiście że fajnie jest być w Elicie ale umówmy się... Jeśli ktoś jeździ na imprezy WW2 to już jest 'Elitą'? To znaczy że wszyscy z airsoftowcy z Warszawy i okolic to 'Elita'? Coś tu nie gra.
Nie tytuły są najważniejsze tylko zaangażowanie i dobra zabawa.
Napisałem wcześniej wykorzystując tekst Soula:

Zenek napisał(a):
Soul napisał(a):Tu nie chodzi o szpej zenuś nie chodzi o to, żeby wyglądać mega cool, chodzi o to, że by być poważnym gościem który wie po co tam przyjeżdża, w zamkniętym gronie człowiek wie czego może się spodziewać po ludziach, z którymi spotyka się tydzień w tydzień wszyscy znają zasady i starają się ich przestrzegać najlepiej jak to tylko możliwe.
Nie mam nic przeciwko świeżej krwi, ale niech ta świeża krew wykaże się podstawami i zasadami jaki na WW panują, też był kiedyś "młodym gniewnym" w dresach i jakoś problemu ze znalezieniem miejsc do strzelania nie miałem, dopiero jak się wdrążyłem w temat na poważnie, zacząłem pojawiać się na WW.


Takie teksty tworzą niepotrzebną atmosferę 'elitarności' dookoła WW2. Potem narzekamy że nikt nowy 'z jajami' się nie pojawia, a wyjadacze się starzeją i nie przyjeżdżają.
Fajnie by było gdyby młodzi czuli że też mogą się wypowiedzieć i coś zaproponować. Ale tutaj nie chodzi tylko o młodych.
Ile ludzi tyle pomysłów na scenariusz. Jedni mają lepsze, inni gorsze. A przez to że nie czują się wystarczająco 'silni' na WW2 to nie proponują swoich pomysłów reszcie bo się boją heitu. Jeśli byśmy trochę spuścili powietrze to może z tego wyniknąć coś dobrego.


Wybaczcie ale opowiadanie takich rzeczy odcina nas od tych którzy jeszcze na WW2 nie byli. Mam gdzieś czy będziemy nazywali WW2 elitarnym, ważne żeby na strzelankach działo się coraz lepiej. Nie ma od dawna takiej frekwencji jak 2-4 lata temu? Nie ma fajnych sobotnich scenariuszy? Może pora odłożyć swoją elitarność na półkę i zaangażować się żeby było coraz lepiej. Nie 'niekomercyjnymi' grami za dychę, nie scenariuszem który w trakcie i tak zmienia się na 'my tu wy tam', tylko prostym zaangażowaniem w zabawę swoją i innych. Dla zabawy, nie nagród!
Niektórzy zęby zjedli na WW i WW2 ale doświadczenie to nie wszystko. Macie status weterana :wet: i super. Ale to właśnie młodzi wnoszą najwięcej świeżego powiewu do zabawy. Mogą się od was uczyć ale pomysły często mają lepsze tylko do oszlifowania.
Piszecie że dzieciarnia przyjeżdża. A gdzie ta dzieciarnia ma się wdrożyć i podszkolić? Na grach między sobą? Jak trenowałem sportowo tenisa stołowego to katowałem grę tylko z lepszymi od siebie, bo wiedziałem że od równych sobie się niczego nie nauczę.
Nie róbcie betonu!
Ja 9-10 lat temu byłem takim 'gówniarzem' z tanią repliką. Nie przyjeżdżałem na WW bo 'słyszałem' że mam za słabą replikę. Ale słyszałem od znajomych niesamowite historie o WW strzelankach.
Czy dziś 'dzieciaki' słyszą takie historie?
Nie? To mamy elitarne WW2 i 30 osób na strzelance.

Dalej napisałeś w innym wątku:
Dalej napisał(a):W 2008 zaczęła się zjeżdżać srająca na zasady gimbaza, bo wtedy weszły pierwsze chińskie repliki za 300zł, i trudno ich było ogarnąć. :)


To jakie przed 2008 panowały 'zasady'/zwyczaje zanim przybyły te hordy :) ? Może jak wrócimy do źródła to da się coś dobrego zbudować i może nawet :wet: się zachce wpaść zobaczyć jak się 'młodzież' bawi ;) 'Gimbaze' też można 'wychować' i za kilkanaście lat to oni będą biadolić jak my tutaj, że ciągle im mało :)
W końcu wszyscy jesteśmy tu dla zabawy i przyjemności :piwo:
"Nie mówiłbym tyle o sobie, gdybym kogoś innego znał równie dobrze" ~ Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Zenek
 
Posty: 139
Dołączył(a): 5 maja 2014, o 14:56
Na starym Warriorze od: 0

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Dalej » 26 lut 2015, o 20:13

Gimbaze' też można 'wychować'

ówczesna gimbaza to dzisiaj starzy weterani z Qrdelków, którzy dla dzisiejszych nowych są emerytami :P
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez LEVRO » 26 lut 2015, o 20:19

Dalej napisał(a):
Jeśli ktoś robi coś ciut bardziej skomplikowanego niż jebanka, to nie ma go być w dziale "jebanki".


Dalej , sprawa jest nie jasna wynikająca z działu soboty/ Jebanki przez Modelującego i fakt pojawiania się czegoś co nie powinno być , a tym bardziej płatne viewtopic.php?f=15&t=10490
Jak mówiłeś olewają zasady , a może zamieszczają według ustaleń z pobliskimi mieszkańcami , tak czy siak zrobione było bombowe spotkanie z czymś więcej niż my tu ,wy tam i jak rozumiem zaliczamy do działu Imprez Zorganizowanych . Nie podnoszę frekwencji dla korzyści w sobotnim spotkaniu tylko chęci spotkania kolegów i wspólnej zabawy.
Łączy nas Siła & Pasja :)
Avatar użytkownika
LEVRO
 
Posty: 250
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa Praga-Północ
White Cross: Joker Boys
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Dalej » 26 lut 2015, o 20:25

Masz 100% rację, to powinno być w "imprezy zorganizowane" :)
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Zenek » 26 lut 2015, o 20:29

Zaraz... czyli jak ogarnę scenariusz i wszystko przygotuje to mam wpisywać strzelankę do >imprez zorganizowanych?
Nie rozumiem tego. Czyli wychodzimy z założenia że w sobotę to tylko 'my tu, wy tam'?
Trochę to podcina skrzydła...
"Nie mówiłbym tyle o sobie, gdybym kogoś innego znał równie dobrze" ~ Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Zenek
 
Posty: 139
Dołączył(a): 5 maja 2014, o 14:56
Na starym Warriorze od: 0

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez LEVRO » 26 lut 2015, o 20:29

Dalej napisał(a):Masz 100% rację, to powinno być w "imprezy zorganizowane" :)


No to Tylko zostać Modelującym wypada w takich sprawach .
Dalej , można założyć sobotnie spotkanie w dziale soboty na kameralną jebankę z wyprzedzeniem o Tydzień,dwa .... ?
Łączy nas Siła & Pasja :)
Avatar użytkownika
LEVRO
 
Posty: 250
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa Praga-Północ
White Cross: Joker Boys
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Dalej » 26 lut 2015, o 21:02

Chyba lepiej, by dział od sobót był poświęcony tylko otwartym jebankom, tym gdzie jest sonda itd, by nie wprowadzać chaosu.
Ten z FS przeniosłem do odpowiedniego działu.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Gofer » 26 lut 2015, o 21:15

Zenek hmmmm .... kiedyś było tylko WW i nic więcej się nie liczyło .... strzelało się 3 soboty w miesiącu na N2 i było git gdzie bywało co tydzień po 100 osób i więcej .... na WW strzelały się największe Team-y na Mazowszu jak FAB , Czarny Kot, Śnieżna Pantera , CLST500+ , Zaporożec i wiele innych znanych osób - pewnie wielu osobą teraz to nic nie mówi ale to ogromna historia tego forum ... a z tego co pamiętam z WW zrodziły się inne fora .... więc nie mów mi tu o tym że "elitarność" trzeba odłożyć na półkę !!!! chyba że inaczej rozumiemy "elitarność" ??????? dla mnie "elitarność" WW to to że panują tu jasne i przestrzegane zasady !!!! że WW było jest i będzie zawsze darmowe !!!! że 80% ludzi to znajomi 20% to nowi/zieloni - ale nic nie mam przeciw temu żeby ktoś wszedł do tego grona i był w tych 80% - im więcej takich osób tym lepiej - ale ma jedną pewność jest tylko 20% szansy że będzie jakiś kwas czy wpadka . Ty Zenek wznowiłeś ASG od WW ... dla czego ? nie wiem ... może dla tego że jest znane ... ;) no i jeszcze jedno nie wszyscy z Warszawy i okolic strzelają się na WW uwierz mi dwa trzy razy tyle ludzi strzela się gdzie indziej ... przykład tam gdzie mieszkam jest co najmniej 20 osób które co tydzień strzelają się w innych miejscach a w samych moich okolicach to kolejne dziesiątki ludzi ;)
To hell and back always together .... !!!! " R.I.T. TEAM "
Avatar użytkownika
Gofer
 
Posty: 158
Dołączył(a): 7 paź 2013, o 11:44
Lokalizacja: NADARZYN
White Cross: R.I.T. TEAM
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez cAmper » 26 lut 2015, o 21:39

"...ale wrze na WW :tato: a nie które wątki na forum maja jeszcze datę 2010 ... 2011 ... 2012 rok :shock: ale widzę że zaczynamy oddychać na WW :lol: co do "elitarny" Weekend zawsze taki był czy stary czy nowy .... i to jest jego zaletą :mp5: :mp5: :mp5:..." :lubie: :lubie: :lubie:


Golum obudzony, jest dobrze, zajebiście jest ... no wyraźnie:" Wiosna Ach to Ty " :mp5: :mp5: :mp5: :mp5: :mp5: :mp5: :mp5: :mp5: :mp5: :mp5: :mp5: :3:
cAmper
 

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Zenek » 26 lut 2015, o 21:46

Gofer napisał(a):chyba że inaczej rozumiemy "elitarność" ??????? dla mnie "elitarność" WW to to że panują tu jasne i przestrzegane zasady !!!! że WW było jest i będzie zawsze darmowe !!!! że 80% ludzi to znajomi 20% to nowi/zieloni - ale nic nie mam przeciw temu żeby ktoś wszedł do tego grona i był w tych 80% - im więcej takich osób tym lepiej - ale ma jedną pewność jest tylko 20% szansy że będzie jakiś kwas czy wpadka .


Mówimy o tym samym, tylko słowniki mamy różne. Jeśli to co piszesz to jest 'elitarność' to git! Wszystko super!
Ja mówiłem o napuszeniu i poczuciu wyższości.
Ja dobrze trafiłem od samego początku, bo trafiłem na Levra, na Ciebie i kilka innych życzliwych osób, z którymi się świetnie bawiłem. Ale nie każdy ma to szczęście i często słychać głos od RSów że oni robią za tarcze dla tych bardziej doświadczonych. To jest ta negatywna elitarność która nie pozwala na to żeby dzieciaki też się dobrze bawiły. To jest problem, który można łatwo rozwiązać już na początku. Sprawiedliwy podział i od razu ludzi więcej! ;)
"Nie mówiłbym tyle o sobie, gdybym kogoś innego znał równie dobrze" ~ Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Zenek
 
Posty: 139
Dołączył(a): 5 maja 2014, o 14:56
Na starym Warriorze od: 0

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez LEVRO » 26 lut 2015, o 21:59

Dzialamy Dalej z temperatura w postach . Całość należało by zakończyć dobrym, jedynym w swoim rodzaju postem lub jak ktoś tam Dalej da dobrym sobotnim spotkaniem w mega klimacie ;)))
Łączy nas Siła & Pasja :)
Avatar użytkownika
LEVRO
 
Posty: 250
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa Praga-Północ
White Cross: Joker Boys
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Gofer » 26 lut 2015, o 22:11

Zenek czekając na Twoją jedynie słuszną i pozytywną odpowiedz ;) luknołem na FB do ASG Warszawa ... to że przeraża mnie kto tam jest 13/14 lat zielone ludziki strzelające replikami ASG ... to powinno być zakazane !!!!! no ale wracając do tematu pozostali którzy tam są Ci 18+ mimo że widzą posty WW i zaproszenie na sobotę strzelaja sie w małych grupkach to na Vat-e to na FC to na SD ... myślę sobie więc że mimo FB i WW poczta pantoflowa i zaproszenia osobiste - znam kogos kto sie strzela pogadam z nim i ściągnę go na WW - to dobry kolejny krok - gadajmy gadajmy i namawiajmy to tez działa :tato:
To hell and back always together .... !!!! " R.I.T. TEAM "
Avatar użytkownika
Gofer
 
Posty: 158
Dołączył(a): 7 paź 2013, o 11:44
Lokalizacja: NADARZYN
White Cross: R.I.T. TEAM
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Zenek » 26 lut 2015, o 22:23

Całe szczęście na WW2 to jest zakazane ;)

Jak wszędzie - nie każdy się nadaje. Jak wolą strzelać w swoim gronie to też nikt ich nie zmusi do imprez WW. Ale po ostatniej sobocie widać że jest trochę młodzików 'z jajami' i czasami to aż mnie śmieszyło jak biegali przekazując informacje o sytuacji w różnych miejscach. To było pozytywne i takich wariatów warto przygarniać!
Zawsze się się trafi ktoś kto się nie dopasuje. Ale to będzie ten margines. Trzeba dać okazję żeby te wspomniane przez Gofra 80% systematycznie wchłaniało wybranych z pozostałej 20stki. A będzie ich dużo, tylko muszą wiedzieć że 1. Gra będzie ciekawa; 2. Podział na strony będzie sprawiedliwy. Na pewno jest jeszcze 3. i 4. i wiele innych punktów nad którymi warto się zastanowić. Ale te dwa to moim zdaniem podstawa do rozwoju i budowanie pozytywnej elity ;)

:lol:
"Nie mówiłbym tyle o sobie, gdybym kogoś innego znał równie dobrze" ~ Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Zenek
 
Posty: 139
Dołączył(a): 5 maja 2014, o 14:56
Na starym Warriorze od: 0

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez LEVRO » 26 lut 2015, o 22:43

Gofer , a Ty jesteś za czy przeciw w temacie ?
Łączy nas Siła & Pasja :)
Avatar użytkownika
LEVRO
 
Posty: 250
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa Praga-Północ
White Cross: Joker Boys
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Pi White » 26 lut 2015, o 22:59

Levro ktoś Ci pomysły ukradł ? Ktoś Tobie należną chwałę stara się poprowadzić ?
Oczko wypadło temu misiu
Avatar użytkownika
Pi White
Administrator
 
Posty: 1951
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:27
Lokalizacja: Warszaw
White Cross: White Cross
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Gofer » 26 lut 2015, o 23:25

Levro jestem za a nawet przeciw .... ;) powiem tak dzisiaj tyle sie na działo na WW i napisało że aż mi głowa pęka ... :lol: ale jedno jest pewne WW zaczyna wracać do żywych :tato: :tato: :tato: wszystko co tu zostalo napisane trzeba ładnie zebrać podsumować i jedno jest ważne wcielic w życie na strzelankach sobotnich :mp5: :mp5: :mp5: :mp5: :mp5: :mp5: :mp5: :mp5: :mp5: :mp5: bo jak sie na gadaniu skończy to nic to nie da :( :( :( tylko pokojowo musimy dojść do porozumienia tak żeby każdy miał swój udział w przyszłym sukcesie ;-)
To hell and back always together .... !!!! " R.I.T. TEAM "
Avatar użytkownika
Gofer
 
Posty: 158
Dołączył(a): 7 paź 2013, o 11:44
Lokalizacja: NADARZYN
White Cross: R.I.T. TEAM
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Zenek » 26 lut 2015, o 23:35

Gofer napisał(a):tylko pokojowo musimy dojść do porozumienia tak żeby każdy miał swój udział w przyszłym sukcesie ;-)


:lubie:
"Nie mówiłbym tyle o sobie, gdybym kogoś innego znał równie dobrze" ~ Henry David Thoreau
Avatar użytkownika
Zenek
 
Posty: 139
Dołączył(a): 5 maja 2014, o 14:56
Na starym Warriorze od: 0

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Ksieciu » 27 lut 2015, o 00:21

no do epickich szitstormów z czasów świetności łoriora to jeszcze daleko ale doceniam że się staracie.

A najbardziej podoba mi się to że prawie wszystkie poruszane tu wątki padają chyba po raz trzeci albo czwarty w różnych odsłonach pokoleniowych i jak widze nadal środowisko nie wypracowało consensusu
Avatar użytkownika
Ksieciu
 
Posty: 467
Dołączył(a): 4 lis 2009, o 19:59
Lokalizacja: Wieża Zła
White Cross: Zen Fighters Milsim Unit (retired)
Na starym Warriorze od: 0

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Dalej » 27 lut 2015, o 08:40

Myślę że wypracowało, tylko nie ma ciągłości pokoleniowej, i każde pokolenie musi wypracowywać od zera.
Dzisiejsi "młodzi" to już jest trzecie pokolenie wedle moich oczuf.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Arekcore » 27 lut 2015, o 13:26

Za dawnych czasów tak się tłumaczyło regulamin, kule nie kule słuchamy ;) stara fotka z N2 ;) ale ogólnie to fajnie że się forum ożywiło, to dobre prognozy na frekwencję wiosennych imprez :mp5: :)
Załączniki
100710_087.jpg
N2
100710_087.jpg (217.89 KiB) Przeglądane 34088 razy
F.R.O.G. Team
Avatar użytkownika
Arekcore
 
Posty: 495
Dołączył(a): 1 kwi 2010, o 09:31
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Gofer » 27 lut 2015, o 13:30

Jeszcze jedno ma spostrzeżenie hmmmm.... mówimy że teraz jest siła w FB i tam sie ludziki ustawiają na strzelanki i tam szukają informacji ..... na na Stonce WW na FB hmmmm .... jak pacze :shock: a w tym tygodniu admin nawet nie napomniał że jest jebaneczka na WW :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
To hell and back always together .... !!!! " R.I.T. TEAM "
Avatar użytkownika
Gofer
 
Posty: 158
Dołączył(a): 7 paź 2013, o 11:44
Lokalizacja: NADARZYN
White Cross: R.I.T. TEAM
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez cAmper » 27 lut 2015, o 20:23

mhmhmh a ten tłumaczący, kulawy "szczupak-kaznodzieja" to kto ? :mhm: :3: :D
cAmper
 

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez habib » 28 lut 2015, o 00:08

Sorry ale czytam i oczy przecieram..
Czy ktoś z narzekających na marazm, nudność WW kiedykolwiek zorganizował jakiś scenar/imprezę ?
Te środowisko tworzymy my, i każdy kto narzeka a wiem że nic nie zrobił, będzie dla mnie prostym roszczeniowcem :P
Tyczy się to też pierdolenia na strzelankach w stylu "niech ktoś zarządzi, co gramy... ? "
Co do White'a i ankiet. Kurna przecież wszystko jest wg "demokratycznych" zasad WW, to o co kaman ?
A jemu przynajmniej się chce, bo pamiętam czasy kiedy sam musiałem w czwartek ankietę robić żeby cokolwiek się w weekend działo.
Avatar użytkownika
habib
 
Posty: 1942
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 20:07
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Mojito » 28 lut 2015, o 07:23

Wydaje mi się , że naturalne zróżnicowanie charakterów samo wyłoni nowych ludzi o skłonnościach "prospołecznych", którzy wcześniej czy później wtrącą swoje 5 groszy do scenariuszy i organizacji.
- Tato, a co to jest RESP?
- To takie miejsce, gdzie trafiony gracz odżywa i może dalej się strzelać.
- Aha to juz wiem, i np. tam im odrastają nogi.
- yyyyyy...
Avatar użytkownika
Mojito
 
Posty: 93
Dołączył(a): 29 wrz 2014, o 08:45
Na starym Warriorze od: 0

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Mad » 28 lut 2015, o 13:43

Dzień dobry,
Odnieść w dyskusji mogę się tylko do tematu/wątku napływu nowych osób - z racji tego, że właśnie takową jestem.

Przygodę z ASG dopiero zacznę ale to co przyprowadziło mnie tutaj ujmę tak:
- staż forum, fajnie, iż posty sięgają kilku lat wstecz. Z jednej strony odstrasza, że forum może być wymarłe, z drugiej zaś to kopalnia wiedzy, której szukałem
- jasne zasady i regulamin uczestnictwa
- organizowane, otwarte wydarzenia są stałe, częściej niż raz w miesiącu
- a przede wszystkim są fora drużyn mazowieckich, dzięki czemu dowiedziałem się o grupie "EAGLE TEAM". Odnalazłem następnie na portalu społecznościowym. Ich otwartość na "nowego" i chęć pomocy była nieograniczona (szczególne podziękowania dla Adriana), jeszcze "Bohaterowie do Kwadratu" chcieli mi pomóc; (jedna grupa odczytała i mnie zignorowała, może już nie działa?). Pomogło to zweryfikować moje plany zakupowe i w tej samej cenie zaplanować zakup lepszego jakościowo sprzętu - mam nadzieję :)

Nad czym można popracować?
Nad komunikacją np. miało być organizowane sprzątanie Fortu Szczęśliwice, brakowało tylko daty i temat umarł. Nikt nie odwołał, nie napisał czy przełożone. A wydarzenie podczas, którego nowa osoba (jak ja) nie mająca jeszcze sprzętu mogłaby Was poznać byłoby dla mnie dobrym wstępem.

Zapewne więcej spostrzeżeń będę miał gdy zacznę uczestniczyć w Waszych wydarzeniach i nabywać doświadczenie. Jednak już takie rzeczy od samego początku budują "lojalność"/identyfikowanie się, czy też przywiązanie do danego środowiska/grupy... Stąd do zobaczenia. Mam nadzieję, że już niedługo.

p.s.
mam 30 lat :mrgreen:
Dziedzic
Avatar użytkownika
Mad
 
Posty: 110
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 18:20
Na starym Warriorze od: 0

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Melman » 28 lut 2015, o 22:50

Witajcie.
Zabieram swój głoś jako nowy na tym forum w sumie jako społeczności ASG również. Aczkolwiek doświadczenie w gierkach "sobotnio-niedzielnych" jak i milsimach posiadam.
Moje a właściwie nasze korzenie (bo całym członem naszego teamu zmieniliśmy koncepcję gry) jest farba.
Niektórzy powiedzą że to całkiem coś innego ale to nieprawda bo oprócz broni te imprezy nie różnią się praktycznie niczym.To również zlepek różnych osób i osobowości
Myślę że nie da się odseparować nowicjuszy od tej jak to piszecie "elity" poza tym myślę że przez to wszystkie te imprezy straciły by na atrakcyjności. Aczkolwiek rozumiem obawy co po niektórych osób bo tak naprawdę nie wiadomo z kąt ludzie przybywają i jakie nastawienie mają do gry. Osobiście uważam że trzeba umieć się zachować w różnych sytuacjach i powstrzymać się przed strzałem do kogoś z 5m czy też odpalaniem piro w miejscu do tego niedozwolonym. Ale to sprawa do poruszenia pewnie w innym dziale.
A co do samego forum WW też nie wiedzieliśmy o takowym do puki na swej drodze nie spotkałem Whita który zaprosił nas nowych na sobotnią rąbankę i myślę że wstydu nie przynieśliśmy.
Jeszcze raz dzięki za miłe przyjęcie o do zobaczenia w polu
Avatar użytkownika
Melman
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 20:54
White Cross: Legion Chotomów
Na starym Warriorze od: 0

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Schwarz » 23 mar 2015, o 09:15

Ksieciu napisał(a):no do epickich szitstormów z czasów świetności łoriora to jeszcze daleko ale doceniam że się staracie.

A najbardziej podoba mi się to że prawie wszystkie poruszane tu wątki padają chyba po raz trzeci albo czwarty...


habib napisał(a):Sorry ale czytam i oczy przecieram..
Czy ktoś z narzekających na marazm, nudność WW kiedykolwiek zorganizował jakiś scenar/imprezę ?


Dawno mnie nie było, ale czuję jakby czas stanął w miejscu albo mam deja vu. Można sobie i ponarzekać i powspominać jak to drzewiej bywało, etc...
Chciałbym jednak odnieść się do pierwszego postu z tego wątku.

LEVRO napisał(a):piszę do mnie wiele osób z poza środowiska WW2 w sprawie kolejnych darmowych imprez .
Koledzy z pasja i zaangażowaniem przewyższającym poziom adrenaliny w tworzeniu pomysłowych scenariuszy w wybranych miejscach dostępnych w ankiecie , i w tym celu warto by umożliwić realizację wspaniałych pomysłów z korzyścią dla wszystkich z naszego szanownego grona


Gdzie te pomysły pasjonatów? Bo całą ta dyskusja jebie padliną, jeżeli została wywołana z nieistniejącego powodu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Schwarz
Administrator
 
Posty: 2976
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 20:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Obrona Narodowa.pl, F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Pi White » 24 mar 2015, o 09:29

No oni są z poza środowiska ..................;)
Oczko wypadło temu misiu
Avatar użytkownika
Pi White
Administrator
 
Posty: 1951
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:27
Lokalizacja: Warszaw
White Cross: White Cross
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Sobotnie spotkania , darmowe imprezy , zakładanie ankiet

Postprzez Schwarz » 24 mar 2015, o 19:41

No to na co czekacie? Dawać ich tu :mp5:

Złoto Saddama też było zorganizowane przez ludzi spoza środowiska i było w pytkie :fap:
Obrazek
Avatar użytkownika
Schwarz
Administrator
 
Posty: 2976
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 20:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Obrona Narodowa.pl, F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 2008

Następna strona

Powrót do Organizacja i Regulamin gier na Mazowszu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości