Turniej strzelecki

Wieś tańczy i śpiewa.

Moderator: Sushi

Re: Turniej strzelecki

Postprzez YAVOR » 17 sty 2010, o 04:09

Nie bralismy pod uwage rozkladu dziesiątek..... bo to nie sa zawody zawodowcow tylko integracja.... zawodnicitwo czysto sportowo-przyjemnościowe... i taki mają mieć charakter. 10 to 10....... nie liczy sie blskosc srodka.
Poza tym chce bardzo podziekowac wszystkim za zrozumienie nas ktorzy wymagali konkretnego zachowania na strzelnicy.... i za wasze profesionalne zachowanie (pisze to bo na profesionalnych zawodach widzialem kilka "wypadkow"). Wszyscy byli bardzo zdyscyplinowani co pozwolilo płynnie przeprowadzic zawody.

Ps. przypominam ze kazdy uczestnik powinien byc przy liczeniu JEGO!!!!! wynikow(aby potwierdzic swoje trafienia z werdyktem sedziego) a nastepnie podpisac protokol wynikow.
Avatar użytkownika
YAVOR
.
 
Posty: 28
Dołączył(a): 13 sie 2009, o 16:07
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: YELNET
Na starym Warriorze od: 0

Re: Turniej strzelecki

Postprzez Yarlan » 17 sty 2010, o 16:18

Podejrzewam że Szpargał miał na myśli ilość dyszek, dyszek wewnętrznych, itp - a nie finałowy sposób punktacj.
Avatar użytkownika
Yarlan
 
Posty: 455
Dołączył(a): 4 lis 2009, o 16:45
Lokalizacja: Mazowsze
White Cross: Kompania Nigdy Już
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Turniej strzelecki

Postprzez Szpargał » 17 sty 2010, o 19:01

Ja tylko chciałem aby organizator wyjaśnił wszystkie wątpliwości, ponieważ nie wszyscy zajmują się sportem strzeleckim i wcale nie muszą znać sposobów punktacji, zapisów itd.

Też uważam, że to są zawody dla funu a nie wyników. :-)

A jak ktoś chce się męczyć z dychami, to niech się do klubu zapisze. :-P Critical np. powinien, ma talent!
Szpargał
 
Posty: 764
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 19:38
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: GS-7
Na starym Warriorze od: 0

Re: Turniej strzelecki

Postprzez Sushi » 17 sty 2010, o 22:58

na prawdę muszę wziąć okulary.... ^_^'
BLACKWATER OPERATOR SUSHI
Obrazek
skype- sucha.sucha
GG. 18631708
Avatar użytkownika
Sushi
.
 
Posty: 1870
Dołączył(a): 1 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: warszawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Turniej strzelecki

Postprzez Mała » 18 sty 2010, o 08:35

Zdjęcia w temacie: viewforum.php?f=113
BQ! The rest is silence.
Mała
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 paź 2009, o 14:24
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Turniej strzelecki

Postprzez doszman » 18 sty 2010, o 09:18

Nie bawimy się w żadne „ małe dziesiątki, dyszki wewnętrzne itp.” Trafienie w dychę to dycha i koniec. Nasze zawody mają rodowód militarny a tam na strzelaniach nie ma dych wewnętrznych. System „ punktów wewnętrznych „ wprowadzono w strzelectwie sportowym, ponieważ wielu a w niektórych zawodach wszyscy zawodnicy lokowali wszystkie swoje przestrzeliny w kręgu „10”. Aby uniknąć dokonywania serii dogrywek, które wyłonią zwycięzcę wprowadzono właśnie wspomniany wyżej system punktacji. W naszych zawodach brak jest jakichkolwiek podstaw do wprowadzania takiego systemu liczenia punktów. Nawet gdy w końcowej punktacji naszego pucharu dwóch zawodników osiągnie taki sam wynik punktowy to lepiej aby o zwycięstwie zadecydowała właśnie dogrywka niż sędziowie przy zielonym stoliku którzy zadecydują czyja dycha jest bliższa ideałowi dziesiątki absolutnie absolutnej. Ponieważ Puchar WW 2 to zawody „ nasze „ a nie „moje” to jeśli wolą większości będzie zabawa w sportowe liczenie przestrzelin to ja nie mam nic przeciwko temu
doszman
 
Posty: 185
Dołączył(a): 21 wrz 2009, o 20:02
Lokalizacja: Konstancin
Na starym Warriorze od: 0

Re: Turniej strzelecki

Postprzez Yarlan » 18 sty 2010, o 10:51

Co prawda nie udało mi się dotrzeć na zawody :/, ale jeżeli chodzi o liczenie punktów - to dla mnie całkowity luz. Dogrywka jest o tyle fajniejsza że bardziej emocjonująca :) Ostatnio byłem na zawodach gdzie finał rozgrywał się wg. tzw. wyścigu australijskiego, czyli siedmiu najlepszych z całego konkursu strzela po jednym strzale i co strzał najsłabszy odpadał, aż do ostatniego żywego :)
Avatar użytkownika
Yarlan
 
Posty: 455
Dołączył(a): 4 lis 2009, o 16:45
Lokalizacja: Mazowsze
White Cross: Kompania Nigdy Już
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Turniej strzelecki

Postprzez Tato » 18 sty 2010, o 12:06

Było fajnie i nadspowdziewanie sprawnie, czego się przy tej kupie luda nie spodziewałem. Dzięki za wpuszczenie "tatusiów" bez kolejki. :)
Nastepnym razem zostanę dłuzej żeby sie jescze potem pointegrować a nie tylko zrobić bach, bach i wybiec.
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Turniej strzelecki

Postprzez KATE » 20 sty 2010, o 16:15

Fajnie się strzelało :) Poza tym dla mnie naprawdę super okazja i mobilizacja, żeby w końcu ruszyć się z domu. Dzięki
Certum est, quia impossibile est
Avatar użytkownika
KATE
 
Posty: 72
Dołączył(a): 6 lis 2009, o 21:55
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 10th Mtn
Na starym Warriorze od: 0

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy integracyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości