Transport grupowy na strzelanki.

Sprawy organizacyjne oraz dotyczące regulaminów, zasad, i zwyczajów.

Moderator: Wokash

Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Dalej » 18 sty 2010, o 09:46

Czołem laski.

Od dawna zastanawiałem się nad transportem grupowym na strzelanki.
Nie tylko dla nie-zmotoryzowanych, ale również dla tych którzy nie mają czasu albo chęci telepać się autem kawał drogi.

Rozmawiałem z wieloma firmami, niestety, problem zawsze jest ten sam - koszta pojedynczego przejazdu nie są wysokie,
ale taki bus musiał by pokonać trasę kilka razy - przyjechać po ludzi, dowieść, odjechać, wrócić po 3-4h i odwieźć z powrotem.
Wtedy cena rośnie do nieopłacalnego poziomu.

Najlepszym rozwiązaniem było by znaleźć kogoś kto mieszka w pobliżu "skupiska graczy", i sam gra w ASG - wtedy bus jedzie tylko 2 razy,
i można kombinować.

Okazało się że kolega Bua, z firmy transportowej, mieszka w okolicach Pruszkowa, i strzela się dość regularnie.

Można wtedy np. zorganizować wyjazd z okolicy A, zabrać po drodze ludzi z B, i postrzelać się na C lub D.
Obrazek
Dzięki temu odciążyli byśmy trochę nasze kochane, ale katowane N2, i mogli częściej odwiedzać Radiówek, Janówek, czy inne odległe miejsca.

Transport nie był by darmowy ani za symboliczne grosze, auto kosztuje, wacha kosztuje.
Niemniej myślę że przy odpowiedniej organizacji dało by się to zrobić, z korzyścią dla wszystkich.
A jeśli by wypaliło, robili byśmy to regularnie.

Co do ceny, zobaczymy ilu jest chętnych i będziemy negocjowali.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Ohtar » 18 sty 2010, o 14:53

Może to byłby dla mnie dobry wstęp do uczestnictwa w Waszych strzelaniach. Do Warszawy i tak muszę dojechać, a nikogu u Was nie znam, żeby sobie łatwić transport autem. Dobra inicjatywa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Ohtar
 
Posty: 73
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 07:05
Lokalizacja: Nasielsk
White Cross: APT
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Echelon4 » 18 sty 2010, o 15:00

Dalej spamerze !. Zaśmiecasz mi skrzynkę.

A tak na poważnie, na Wrr był taki temat i z tego co pamiętam stanęło na tym, że ludzie którzy oferują podwózkę nieraz jadą na pusto.
Więc czy tak naprawdę jest sens ?.
Obrazek
Echelon4
 
Posty: 637
Dołączył(a): 3 sie 2009, o 19:25
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: PI
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Dalej » 18 sty 2010, o 15:22

Tak, jest sens.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez sjs » 18 sty 2010, o 15:43

Bardzo fajny pomysł. Na razie tylko raz udało mi się być na strzelance, bo jechał również kolega kolegi. Kolejne, gdy mogłem pojechać, były na N2, ale to by oznaczało, że musiałbym w sobotę wstać wcześniej niż w tygodniu do pracy. A taki twardy nie jestem. ;)

sjs
Avatar użytkownika
sjs
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 lis 2009, o 22:07
Lokalizacja: Warszawa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Goorock » 18 sty 2010, o 15:47

Myśle, że jest sens spróbować. Osobiście spotkałem się z problemem dojazdu niejednokrotnie. Z dziewięciu osób w naszym teamie zmotoryzowanych jest dwóch. W jeden praktycznie przestał interesować się ASG a druga osoba jest wyłączona na ok. miesiąc z powodów życiowych.
Kolejna sprawa. Nie mogliście nie zauważyć, że frekwencja na strzelankach nie jest wysoka. Uważam, że również z powodu skomplikowanego dojazdu do miejscówek.
Przy okazji apeluje również aby osoby które jeżdżą na pusto zgłaszali się w wątkach odpowiednich gier jeżeli chcieliby zaoferować podwózkę i zrekompensować swoje koszta. Zawsze mogę zaplacić 5-10 a nawet 15 zł jeśli jest daleko, ale nierzadko nie mogę się wybrać bo nikt ze znajomych akurat się nie wybiera. Na parkingach widzimy niemało zmotoryzowanych ludzi, którzy przyjeżdżają alone. Wiadomo, to ich wybór i ich auta i raczej tego nie zmienimy.
Dlatego również warto spróbować, jeżeli nie wypali - zrezygnujemy. Nie zapominajmy i o aspekcie ekologicznym. Jeden autobus czy bus nawet na 12-14 miejsc zasyfi środowisko kilkakrotnie mniej niż 4-6 aut, którymi wybierzemy się "indywidualnie".
Ostatnio edytowano 18 sty 2010, o 15:50 przez Goorock, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Goorock
 
Posty: 6146
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:44
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez GRIMM » 18 sty 2010, o 15:50

Jak dla mnie pomysł naprawdę niezły. Oczywista pozostaje kwestia szczegółów, takich jak ilość miejsc w WarriorWozie. Jak będzie to taki średni busik, to ma z 16 miejsc. Co za tym idzie, trzeba by robić listę, bo nie każdy by się załapał. Jakby to była taka wymiarowa locha, to miejsc ma chyba 40 (zgaduje), więc mogły wy kłopoty z zapełnieniem.
Inna sprawa Daleju z wyjazdami na jakieś konkretniejsze wypady - manewry. Coś takiego było by moim błogosławieństwem. Bo i na after party można by czymś zwilżyć gardło i w ogółe... a i klimat myślę, że byłby w pytę. A i o bezpieczne parkowanie łatwiej się zatroszczyć dla jednego autobusu, niż dla 15 samochodów.
Podsumowując, jestem z pod Pruszkowa, więc jestem bardzo ZA !
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
GRIMM
 
Posty: 81
Dołączył(a): 13 gru 2009, o 18:11
Lokalizacja: Brwinów/WaWa
White Cross: One Man Army
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Bigos » 18 sty 2010, o 15:56

Wiadomo juz jaki koszt byłby takiego przewozu? Są znane już jakieś szczegóły ? Wiadomo od kiedy można zacząć coś takiego praktykować?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na każdej strzelance mam na sprzedaż granaty grochowe...
GG:2980359
Avatar użytkownika
Bigos
 
Posty: 374
Dołączył(a): 2 lis 2009, o 17:59
Lokalizacja: Pruszków
White Cross: R.R.T.S.
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Victor » 18 sty 2010, o 16:27

Pomysł nie jest zły, a nawet świetny, ale należy go dorobić logistycznie.
Najlepiej by było zaangażować pojazdy oświatowe, ze względu na przestój weekendowy.
Kierowca raczej na miejscu musiałby poczekać 3-4h jak nie patrzył to z przejazdem 100PLN do ręki.

Rozmawiałem z szefem floty IEA w Świerku który komunikacją zajmuje się od lat. Kilometr jazdy autobusu zależnie od umowy stanu busa i klimy i kształtuje się na poziomie 3.50-4 zł brutto, busika na 16 osób, o jakąś złotówkę mniej.

Załóżmy, że umawiamy się na 30 kilometrów w jedną stronę(Radiówek):

Autobus 30 osób = 340 pln. = 12 zł/osobę
Busik 15 osób = 280 pln. = 18 zł/osobę

Jak widzimy duzy pojazd jest tańszy oczywiście pod warunkiem odpowiedniej frekwencji.
Są to ceny przejazdu pachnącym fajnym szybkim dobrze amortyzowanym i wyposażonym w klimę/działające ogrzewanie pojazdem. U mojej znajomej która ma firmę przewozową i wozi dla mnie ludzi przy różnych okazjach, kosztowało by mnie to o jakieś 30% mniej, ale sprzęt już nie ten.
Do tego mogą dojść jeszcze koszty zbierania ludzi po Wawie i okolicy co oznaczałoby problem, że niektórzy muszą być wcześniej na miejscu zbiórki, oraz generowało nieznaczne koszty dodatkowe.

KONKLUDUJĄC:
1. Najlepiej, taki transport organizować na konkretne imprezy z dużą frekwencją(Vide: na RR milsim FIA zorganizowało Autobus spod pajaca).
2. Dobrze by było znaleźć strzelającego kierowcę z uprawnieniami, co by zszedł z ceny.
3. Załatwić sponsora który zapłaciłby za oklejenie busika i tak sformułował umowę, aby wyszło taniej dla aesgejów, albo sponsorował część biletu.
4. Negocjować ze znajomym przewoźnikiem.
5. Podbierać należy auto na lewo, palić wahę korporacji.;->
Ostatnio edytowano 18 sty 2010, o 16:41 przez Victor, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Victor
 
Posty: 1068
Dołączył(a): 25 paź 2009, o 09:21
Lokalizacja: Otwock
White Cross: AIM/ JS 1410
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Yasiek » 18 sty 2010, o 16:36

brawo, kolejny genialny pomysl, ktory zaowocuje naplywem nieprzystosowanych spolecznie pokemonow z roszczeniowym podejsciem do innych. Jak ktos nie potrafi sie zakrecic wokol wlasnego transportu (pw do ludzi, zapytanie na forum, telefon do przyjaciela, ....) to trzeba mu koniecznie pupe podetrzec, nos wysmarkac i dac buzi na droge. Jakos sa ludzie co potrafia zakrecic sie wokol swoich spraw i zalatwic sobie podwozke. Z osobistych doswiadczen: DzeQ, SawPro, Sobi, Revelka, Yessebell, i wielu innych ktorych xywek nie pamietam.

W sumie mam to w nosie, bo jak ktos potrafi to nie potrzebuje, a jak nie to moze i znajdzie swoja matke terese - powodzenia, tylko patrzecie kogo zabieracie do tego GimBusa i czy droga dojazdowa nie zamieni sie w radosna libacje z okazji wynajetego kierowcy.

Co innego kiedy sami organizujecie sami dla siebie - wtedy chwala wam za to, za pomysl i ew. wykonanie.
Ostatnio edytowano 18 sty 2010, o 16:39 przez Yasiek, łącznie edytowano 1 raz
sypie inne dzieci piaskiem i pluję jadem,
3 matchboxy, wiaderko, łopatka, hulahop, gumka recepturka, smok na biegunach, pół wrotki, 4 kapsle z flagami, 2 puszki po coli z Pewexu....
Obrazek
FB - Yan Yasiek
Yasiek
.
 
Posty: 301
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: W-wa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez GRIMM » 18 sty 2010, o 16:36

Co do zbierania ludzi, to myślę, że najodpowiedniejsze są stacje i dworce PKP. Jest gdzie zaparkować, a i z innych stron każdy może dojechać. Cena jak dla mnie też spokojnie do przełknięcia.

Nie no Yasiek. Uważam, że wszyscy na strzelanki powinni się czołgać... a najlepiej przez zasieki :) A jeśli sądzisz, że umiejętność zorganizowania sobie transportu na strzelankę mówi wszystko o przydatności do ASG to... dobra... powstrzymam się od kolokwializmów. Ja osobiście uważam, że nie ma co sobie życia utrudniać. Mogę jechać własnym samochodem, ale po co, jak tak jest ciekawiej i wygodniej (zawsze robię za kierowcę). A jeśli podejrzewasz libacje... to cóż... przepisy mówią jasno na ten temat. A jeśli Ci przeszkadzają ludzie pod wpływem na strzelankach (mi tak) to mów im to otwarcie jak ich spodkach, a nie generalizujesz w każdym widząc zło. To ZŁE !
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
GRIMM
 
Posty: 81
Dołączył(a): 13 gru 2009, o 18:11
Lokalizacja: Brwinów/WaWa
White Cross: One Man Army
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Sylwester » 18 sty 2010, o 17:07

Jak dla mnie genialny pomysł, do niedawna byłem niezmotoryzowany i pamiętam mękę pchania się autobusami z plecakiem pełnym szpeju i pokrowcem z karabinem. Normalnie żałuję że nie mieszkam w mazowieckim, bo w moim rejonie to jeszcze sto lat minie znim będzie można o czyms takim pomysleć.
Obrazek
Avatar użytkownika
Sylwester
 
Posty: 331
Dołączył(a): 27 lis 2009, o 09:23
Lokalizacja: Łódź
White Cross: MSW ZPS
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez moron » 18 sty 2010, o 17:12

Victor, uwzglednij w kosztorysie niepelne przebiegi. Pomysl tez, co bedzie jak np 10 osob z zapisanych na busa wstanie rano i dojdzie do wniosku ze jednak jest za zimno i nie jedzie...
Avatar użytkownika
moron
 
Posty: 752
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 17:06
Lokalizacja: Qrde
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Yasiek » 18 sty 2010, o 17:17

Perelko, czytamy ze zrozumieniem, nie przeszkadza mi pomysl ze zorganizujecie sobie wspolny/tanszy transport - brawo.
Natomiast nie podoba mi sie pomysl organizacji transportu dla kazdego, kto nie potrafi sobie zycia poskladac - juz sie nasluchalem gadek w stylu: kto ma baterie, kto ma kulki, kto ma maske (na starcie, nie w trakcie) - nie wydaje mi sie zeby byl nam potrzebny dodatkowa dostawa przedszkolakow. Nie generalizujac to tacy roszczeniowo-nieposkladani sa potem czesto "zaskakujacy" na strzelankach - boli!, dlaczego do mnie strzelasz?, ....
sypie inne dzieci piaskiem i pluję jadem,
3 matchboxy, wiaderko, łopatka, hulahop, gumka recepturka, smok na biegunach, pół wrotki, 4 kapsle z flagami, 2 puszki po coli z Pewexu....
Obrazek
FB - Yan Yasiek
Yasiek
.
 
Posty: 301
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: W-wa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez GRIMM » 18 sty 2010, o 17:49

Wiem. Też mi oni są zadrą w tyłku. Ale poprosu... to tylko Autobus. Nie wpłynie na nich w żaden sposób. Byli i będą. Co do ludzi i zarezerwowanych miejsc... też racja. Będą rezerwacje... ba może specjalnie będziemy przez coś tam jechać, żeby zgarnąć osobę, która sobie odpuściła i "zapomniała" poinformować o tym innych. Zaczną się gadki o ostrych imprezach dzień wcześniej itd. Opcja z dalszymi wyjazdami była by prostsza. Zna się termin z wyprzedzeniem, można by zebrać zaliczki. Choć pomysł naprawdę bomboniera... troch utopijny... ale bomboniera. A problem jak zwykle ten sam... ludzie. Aż naprawdę przypominają mi się słowa Daleja o Hermetyzacji tego środowiska.
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
GRIMM
 
Posty: 81
Dołączył(a): 13 gru 2009, o 18:11
Lokalizacja: Brwinów/WaWa
White Cross: One Man Army
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez flower » 18 sty 2010, o 17:57

Pomysł bardzo fajny. Żeby to działało to, moim zdaniem, powinno być ustalone stałe miejsce zbiórki i stała trasa i stała godzina wyjazdu. Załóżmy, np. z Pl. Bankowego przez Janki do N2. Po drodze mogą być ze dwa-trzy przystanki, żeby nie trzeba było jechać do Centrum skoro transport jedzie blisko domu. Autobus (niezależnie od wielkości) nie może kręcić przez pół miasta i zbierać zgubionych duszyczek. To strata czasu.
Byłaby szansa zwiększyć frekwencję oraz umundurowani "osobnicy" nie straszyliby szarych użytkowników ZTM czy PKS.

Natomiast największy potencjalny problem to niestawianie się na miejsce zbiórki. Na początku powstanie lista, a potem połowa się nie stawi. Albo przegięcie w drugą stronę, gdy na zbiórkę przychodzi więcej osób niż zaplanowano.
Picie alko w busie łatwo zwalczyć - jak widać, że ktoś pije to nie jest wpuszczany na strzelanki i przy okazji dostaje bana. Koniec.

Fajnie byłoby na wiosnę zrobić eksperyment, najlepiej przy okazji dobrze zorganizowanej strzelanki ze scenariuszem, zorganizować transport i zobaczyć ilu będzie chętnych, jak się będą zachowywać itd.

** EDIT: literówka**
Avatar użytkownika
flower
 
Posty: 381
Dołączył(a): 27 paź 2009, o 21:42
Lokalizacja: Wielkie Księstwo Natolińskie
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Revelka » 18 sty 2010, o 20:34

Dalej napisał(a):
Od dawna zastanawiałem się nad transportem grupowym na strzelanki.



Życzę powodzenia :)
Jeżeli ludzie narzekają , że muszą zapłacić 10 zł za płatną miejscówkę to z płaceniem za transport będzie podobnie...
Obrazek
Revelka
 
Posty: 177
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 20:45
Lokalizacja: warszawa ursynów
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Brunner » 18 sty 2010, o 20:40

Obrazek Dalej planujesz jakąś inwazje z Pruszkowa/Piastowa na Warszawe? Ja jestem wstępnie na tak! Kiedy termin? Chętnie przejął bym dowodzenia nad grupą armii południe atakującej po zdobyciu stolicy rejony Otwocka. Proponuje przerzucać ludzi skm-ką, trzeba będzie tylko kupić po bilecie, na wszelki wypadek powrotnym też:)
Pomysł Daleja jest Ok. Jestem jak najbardziej za. Chętnie bym z czegoś takiego korzystał, nawet jeśli przejazd, był by w cenie podróży wąłsnym samochodem, lub nawet troszke droższy, bo to ,że ktoś cię wiezie i możliwość wypicia tego przysłowiowego browara po strzelaniu, jest tego warta. Tylko jeden warunek, nie moge mieć do tego busika więcej niż 1km.
I mimo ,że jest to fajny pomysł, to niestety jestem zdania ,ze nie wypali, a napewno nie na cotygodniowych, strzelankach. Na jakiś większych zorganizowanych imprezach (szczególnie jeśli będą gdzieś dalej) tak, ale na sobotnich jebankach nie wróze przyszłości, no niestety:)
Staraj się wyglądać głupio - przeciwnik może mieć mało amunicji i nie będzie chciał jej marnować na Ciebie.
Avatar użytkownika
Brunner
 
Posty: 305
Dołączył(a): 31 paź 2009, o 17:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: ccs
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Lubtak » 18 sty 2010, o 20:43

Victor myślę że Dalejowi nie chodziło w tym temacie o przejazd "pachnącym fajnym szybkim dobrze amortyzowanym i wyposażonym w klimę/działające ogrzewanie pojazdem".

Takowy w firmach transportowych na miejsc 18+1 Mercedes Sprinter czy inny podobny kosztuje ok. 2,20/km
3,5-4zł/km to kosztują auta 49 + 2, albo tzw. "długie" 59+2, 65 + 2, 69 + 2

Ale:
Takich aut nikt nie daje na Km przy tak małym przebiegu, więc nie ma o czym mówić. Mówimy o trasach na ok. 100km(łącznie w 2 strony) Bedzie więc liczona stawka jak za pół dnia i w zależności jaki autokar uznamy za potrzebny tak będzie liczony. Firma która ma starsze auto i pewność że będzie się je brało 2-3 razy w miesiącu, da bardzo dobrą cenę myślę że w granicach 400zł za taki kurs za mały samochód i ok. 600zł za duży. I podejrzewam że o takim rozwiązaniu myśli Dalej.
Avatar użytkownika
Lubtak
 
Posty: 37
Dołączył(a): 18 lis 2009, o 17:58
Lokalizacja: Prawa strona Wisły
White Cross: ASGeG
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez qdel » 18 sty 2010, o 21:26

Pomysł dobry więc chętnie skorzystam, o ile wypali...
Avatar użytkownika
qdel
 
Posty: 43
Dołączył(a): 12 gru 2009, o 21:47
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: -
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez cAmper » 18 sty 2010, o 21:50

Tym bardziej, że opcja browarka przy ognisku w takiej opcji kusi i własny pojazd może zostać w garażu. Spróbować warto...zakładać porażkę nie.
cAmper
 

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Blacha » 18 sty 2010, o 22:37

ominęło mnie kilka strzelanek przez brak transportu
dłuuugi czas jeździłem na qrde a nie na warriora właśnie z braku fury - choć widzę że wedle niektórych jak nie mam fury to do asg sie nie nadaję
mało kto sam pisze że ma miejsca a jak ktoś nie piszę to osobiście nie lubię sie prosić i sępić skoro może ktoś woli jechać sam.

co do niestawienia się
lista kto jedzie - jak ktoś nie stawił sie i nie pojechał płaci kase przelewem (miejsce jest miejsce)
jak nie zapłaci raz - ban na autobus na 2-4 strzelanki - jak sie powtórzy dwa razy (nie zapłaci) to ban w ogóle.

nie wykluczam że np. zapisałbym sie na listę na rano coś sie wydarzy czy nawet głupie że wypiję w sobotę i nie chcę jechać z resztami alku we krwi i w głowie - nie jadę - ale wtedy normalne że płacę kasę bo zaklepałem miejsce to z gęby dupy nie robię.

a jak ktoś zrobi - ban na autobana - krótka piłka i jakoś pójdzie
Złoty Medal Gazownika
Obrazek
Złoty Medal Gazownika Na Niebieskiej Podkładce - za przetrwanie ataków niebieskiego dymu
Avatar użytkownika
Blacha
 
Posty: 447
Dołączył(a): 7 lis 2009, o 19:36
Lokalizacja: Warszawa ursynów
White Cross: ASG Fatah
Na starym Warriorze od: 2009

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Ari » 18 sty 2010, o 22:51

Cóż - trochę wysokie te koszta busa z tego co wyżej pisaliście. Za 18zł to mam na wache do swojego lansmobilu na N2 i spowrotem (czyli razem 100km). Sam bym z chęcią ludzi zabierał ze sobą, ale ja jestem z zachodu(od np. błonia) a wiekszość warriowiczów z wchodu.
Ale skoro rzeczywiście tyle osób często transportu z wawy nie ma, no to chyba lepiej wydać tyle kasy na transport niż siedzieć na dupie w domu i nie zarobić żadnej kulki.
Może by warto zrobić liste takich stałych bywalców takiego busa ? Aby móc w ogóle oszacować, czy byłoby w ogóle realne aby bus wypełnić miejscami.
Ja sam niestety z tego projektu odpadam, bo nawet jakbym miał skorzystać z busa w przypadku braku samochodu, to dochodzą mi jeszcze koszta 12-15zł na bilet PKP co w sumie sumarum jest drogim biznesem co tydzien


EDIT:
flower napisał(a): zobaczyć ilu będzie chętnych, jak się będą zachowywać itd.

Już wiem jakie zrobie badania psychologiczne na uczelnie :D
Avatar użytkownika
Ari
 
Posty: 1050
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 21:39
Lokalizacja: Sochaczew
White Cross: ECS
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Yasiek » 18 sty 2010, o 23:50

Blacha napisał(a):choć widzę że wedle niektórych jak nie mam fury to do asg sie nie nadaję
mało kto sam pisze że ma miejsca a jak ktoś nie piszę to osobiście nie lubię sie prosić i sępić skoro może ktoś woli jechać sam.


hmm, ciekawe teorie...
jak nie masz ikry zeby sie zakrecic wokol wlasnego dupska i zalatwic sobie transport, to moze niebezpiecznie wpuszczac cie do zabaw dla chlopcow :P.
Poza tym komu zalezy tobie czy wszystkim innym? Moze po prostu niewystarczajaco bardzo?
Ktos pisze - WOLE JEZDZIC SAM, SPADAJCIE?
Jakos nie spotkalem sie z takimi wypowiedziami.
Ostatnio edytowano 19 sty 2010, o 08:58 przez Yasiek, łącznie edytowano 1 raz
sypie inne dzieci piaskiem i pluję jadem,
3 matchboxy, wiaderko, łopatka, hulahop, gumka recepturka, smok na biegunach, pół wrotki, 4 kapsle z flagami, 2 puszki po coli z Pewexu....
Obrazek
FB - Yan Yasiek
Yasiek
.
 
Posty: 301
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: W-wa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Schwarz » 19 sty 2010, o 00:11

Dobry pomysł dla miejscówek z małymi parkingami.

Kiedy jest najbliższa jebanka scenariuszowa? Gdzie? Kto byłby chętny? Inaczej się nie dowiemy czy to może działać. Jak zgłosi się pięć osób, to chyba można stwierdzić śmierć inicjatywy. Jeżeli będzie dajmy na to 2/3 busa to odtrąbimy sukces.
Obrazek
Avatar użytkownika
Schwarz
Administrator
 
Posty: 2976
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 20:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Obrona Narodowa.pl, F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez kowalsky » 19 sty 2010, o 07:41

może dałoby się zorganizować coś takiego jak bilet miesieczny gracza asg, na poczatku miesiaca, zbieralo by sie oferty chetnych na takiego busa i jezeli frekwencja by byla w stanie oplacic koszty (rozsadne, zeby nie bylo ze 7 ludzi oplaca autobus) to wynajmuje sie busa i placi za caly miesiac z gory, odpada wtedy problem "bo za zimno" i nie ma busa, minusem pomyslu jest to ze raz na miesia trzeba sie troche wykosztowac
Avatar użytkownika
kowalsky
 
Posty: 15
Dołączył(a): 28 paź 2009, o 10:02
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Revelka » 19 sty 2010, o 08:34

kowalsky napisał(a):może dałoby się zorganizować coś takiego jak bilet miesieczny gracza asg


A może karnety do kina dla graczy asg ?
Prawda jest taka , że jak ktoś bardzo chce się strzelać to będzie dążył do tego żeby się na strzelance pojawić :)
Daleju wiem , że jesteś tzw. ojcem dyrektorem w temacie asg ale pupci całe życie innym graczom nie będziesz podcierał .... a twoje pomysły czasami wydają mi się lekko wymuszone ...
Jak Wam się uda zorganizować transport zbiorowy to będę pod dużym wrażeniem
Jeżeli kogoś uraziłm to przepraszam ale opuszczam ten wątek bez bólu ...
Obrazek
Revelka
 
Posty: 177
Dołączył(a): 7 wrz 2009, o 20:45
Lokalizacja: warszawa ursynów
White Cross: FAB
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Goorock » 19 sty 2010, o 09:28

Czy dążył czy nie i tak masa ludzi nie pojawia się na strzelankach. Np. początkujący i młodzi, którzy nie mają aut. Ja sobie poradzę najczęściej i bez grupowego, ale jestem pewien, że jest sporo ludzi, którzy nie zawsze poradzą a wolałbym większą frekwencję.
A teraz bez owijania w bawełnę - a czy ci którzy tutaj najostrzej krytykują pomysł właśnie nie są tymi lone riderami? Proste - wam nie zależy na tym transporcie.
Avatar użytkownika
Goorock
 
Posty: 6146
Dołączył(a): 24 paź 2009, o 18:44
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Czarny Kot
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Yasiek » 19 sty 2010, o 10:06

pierdolenie o szopenie, jak sie ktos DO NAS (samolubni i wredni lone-liderzy to my - znak rozpoznawczy: prawo jazdy, samochod
i wystarczajaca chec pojechania na strzelanke, zeby cokolwiek w tym kierunku zrobic) zglasza z prosba o transport zawsze chetnie przygarniemy (czaasem za doplata, a czasem nie).
Jak na sile i z glaskaniem po pupci zaczniecie zciagac ludzi ze wszad to jakos mam wrazenie ze ilosc bedzie "zachwycajaca" tylko co z jakoscia?
Nadal nie jest dla was przejzyste jako rodzaj ludkow nie jest wstanie sie zakrecic wokol wlasnej podwozki, przedszkole chcecie urzadzac?
Dodatkowo jak ktos przywozil swojego znajomego to jakkolwiek za niego odpowiadal i pilnowal, a teraz zorganizujecie autobus z "Wolomina" z wesolymi chlopakami od imprezek?
To nie jest kwestia hermetyzacji ale jakiejkolwiek selekcji - burakom, pizdarkom, dzieciom trudnym inaczej raczej dziekujemy.
Ile razy zdarzalo sie ze pojawiala sie klopotliwa grupa z nikad i nagle robilo sie gesto i niemilo....?

Natomiast jezeli jest to inicjatywa nasza wewnetrzna, to swietnie, pokarzcie ze potraficie :P

Osobiscie mam jeszcze wrazenie ze Dalej szuka rozwiazania na frekfencje na teraz,
ale raczej musi pomyslec o centralnym ogrzewaniu i odsniezaniu miejscowek,
bo zimowa frekfencja wynika z cieplolubnosci i miekkosci czesci z nas (mnie na przyklad lupie w kolanach :P).
Natomiast od wiosny do jesieni jest nas calkiem sporo i problemem staje sie kwestia ogarniecia luda a nie jego nielicznosc.
sypie inne dzieci piaskiem i pluję jadem,
3 matchboxy, wiaderko, łopatka, hulahop, gumka recepturka, smok na biegunach, pół wrotki, 4 kapsle z flagami, 2 puszki po coli z Pewexu....
Obrazek
FB - Yan Yasiek
Yasiek
.
 
Posty: 301
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: W-wa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Dalej » 19 sty 2010, o 10:17

Jak tu nie lubić Jaśka - Pozytywisty.

Przestańcie się dop. do każdej inicjatywy jak Polacy :)

Odpiszę na wasze pytania potem, tera zajętym.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Yasiek » 19 sty 2010, o 10:41

nie do kazdej, ale zwozka ludzi z "huty katowice oraz okolicznych wsi i wiosek" w imie liczebnosci zakrawa na masowki 1 majowe...
sypie inne dzieci piaskiem i pluję jadem,
3 matchboxy, wiaderko, łopatka, hulahop, gumka recepturka, smok na biegunach, pół wrotki, 4 kapsle z flagami, 2 puszki po coli z Pewexu....
Obrazek
FB - Yan Yasiek
Yasiek
.
 
Posty: 301
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: W-wa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Dalej » 19 sty 2010, o 11:00

1 (raz)
Dalej chce zwieźć tysiące na strzelanki.
W dupie mam liczebności strzelanek. Chcę ułatwić życie paru osobom i przy okazji trochę sobie.
A na nasze gry będzie z czasem przyjeżdżało więcej osób, ale z innych powodów.

2 (dwa)
Przyjadą wołomińskie hordy dresiarskie, zaleją nas morzem pokemoństwa i terminatorstwa!
Nie przyjadą, nie zaleją, nie hamletyzuj, a jak ktoś odpieprzy numer to więcej nie zostanie zabrany i krótka piłka.
Śmiem twierdzić że ludzie lepiej zintegrowani z grupą, jadący z grupą, są mniejszym źródłem kwasów niż anonimowe mordy z anonimowych aut.

3 (czy)
To oferta dla mongołów co z mapą i GPSem własnej dupy nie znajdą!
Nie. Sam Jasiu wiesz że wyśmiewam maminsynki. To oferta dla ludzi którzy:
nie mają aut lub chcą strzelić bronksa po grze lub nie chce im się prowadzić, wolą żeby ich wygodnie zawieźć od czasu do czasu lub są nieśmiałe / nie lubią zawracać dupy innym lub chcą se pojechać i wrócić w wesołym towarzystwie kumpli. I śpiewać piosenki.

Owszem, jak ktoś jest zaradny i zdeterminowany to zawsze dotrze, ale nie zawsze człowiek jest 'zdeterminowany' (starzy wiedzą to najlepiej, dupa ciąży do wyra :-3 ), i nie zawsze chce się innemu człowiekowi dupę truć, niektórzy mają minimum empatii i nie lubią nachodzić i prosić innych. A tu płacisz i sprawa prosta, uczciwy układ.

4 (cztery)
Przy takich problemach z podwózkami jakie są, nic z tego nie wyjdzie
Co cię to obchodzi? Ty to organizujesz? Nie twoja sprawa.
A jak ktoś da dupy i się nie pojawi w umówionym miejscu raz, dwa lub trzy razy, to więcej nie zostanie zabrany.

5 (pińć)
Jak wyjdzie to wyjdzie, jak nie wyjdzie to nie wyjdzie. Ja z okolicy bez zastanowienia mogę sobie przypomnieć ze 4 osoby które były by zainteresowane.
A busy Buły mają 7 i 9 miejsc.

P.S.
Niektórzy nie lubią podwozić ludzi i to też ich święte prawo.
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Yasiek » 19 sty 2010, o 11:17

i to sa mocne argumenty i jak sie bedziecie ich trzymac to super, chyle czola i zycze powodzenia.
nie mylilbym tylko empatii z lenistwem :)
sypie inne dzieci piaskiem i pluję jadem,
3 matchboxy, wiaderko, łopatka, hulahop, gumka recepturka, smok na biegunach, pół wrotki, 4 kapsle z flagami, 2 puszki po coli z Pewexu....
Obrazek
FB - Yan Yasiek
Yasiek
.
 
Posty: 301
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: W-wa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Vario » 19 sty 2010, o 11:40

Podpisuje się pod takim pomysłem dojazdu. Jeśli powstanie jakaś lista chętnych to ja się na nią wpisuje. Właśnie przez brak własnego pojazdu i niechęć zawracania głowy innym wieeele strzelanek mnie ominęło.
...518-708-663
Vario
 
Posty: 113
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 15:20
Lokalizacja: Wawa-Wesoła
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Czarny » 19 sty 2010, o 14:50

Pomysł świetny, także dużo razy nie bylem na strzelance bo nie chciało mi się prosić o transport ;)

Dalej, zróbcie listę kto byłby chętny na coś takiego to wam od razu powie na czym stoicie i czy jest sens :)
Avatar użytkownika
Czarny
 
Posty: 358
Dołączył(a): 26 paź 2009, o 13:01
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: 1KSP "Sowa"
Na starym Warriorze od: 2006

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Dalej » 19 sty 2010, o 14:51

Na razie nawet nie ma wątku sobotniego :)
Avatar użytkownika
Dalej
Administrator
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 10 lip 2009, o 08:15
White Cross: Weekend Warriors
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Yasiek » 19 sty 2010, o 14:58

klamczuch...
sypie inne dzieci piaskiem i pluję jadem,
3 matchboxy, wiaderko, łopatka, hulahop, gumka recepturka, smok na biegunach, pół wrotki, 4 kapsle z flagami, 2 puszki po coli z Pewexu....
Obrazek
FB - Yan Yasiek
Yasiek
.
 
Posty: 301
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: W-wa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Ogniomistrz » 19 sty 2010, o 18:03

Równierz popieram pomysł. Na Radiówek to mam 2km to koza moge sobie podjechać. Jak transport busem będzie organizowany w inne miejsc to z przyjemnością skorzystam z takiej opcji transportu.
Avatar użytkownika
Ogniomistrz
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 lis 2009, o 18:13
Lokalizacja: Otwock
White Cross: S.T.A.A.T. Raevens
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Dziki Romo » 20 sty 2010, o 00:17

Ja jestem '' za ''
z chęcią się zabiorę -chociaż raz w tygodniu ktoś inny by mnie podwiózł
i podczas dojazdu by można było opchnąć ''suchy prowiant ''
na co dotychczas zawsze brakowało czasu
pozytyw jest też taki , że graty które taszczymy ze sobą będzie można zostawić w środku transportu i nikt [ tak myślę ]
nie będzie musiał się martwić czy zmokną lub ''dostaną nóg'' a i dla sforsowanych trudnym terenem np. JT
będzie miejsce na odpoczynek ,
co zaś tyczy się wielkości sprzętu dojazdowego - wynikło by to z listy chętnych do przejazdu ,
a zapisani a nie jadący -płacą !!! organizatorowi na następnej imprezie - i nie ma wybacz !
Bardzo dobry pomysł Daleju
jestem po prostu przekonany by znacznie więcej osób jeździło , a i punktualność rozpoczęcia
imprez wreszcie by się poprawiła !
Avatar użytkownika
Dziki Romo
 
Posty: 94
Dołączył(a): 17 lis 2009, o 20:11
Lokalizacja: warszawa
White Cross: BOFH
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Schwarz » 20 sty 2010, o 00:20

Dziki Romo napisał(a):a i punktualność rozpoczęcia
imprez wreszcie by się poprawiła !


ooo.... To jest bardzo dobry argument!
Obrazek
Avatar użytkownika
Schwarz
Administrator
 
Posty: 2976
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 20:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Obrona Narodowa.pl, F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Tato » 20 sty 2010, o 14:53

Yasiek - masz furę? Masz. To sie łod....dol od tych co jej nie mają i chcą sobie skombinować transport. Za swoje kombinują, nie twoje. Krytykuj w tematach które sie ciebie tyczą. <twarz z językiem wywalonym po brodę>
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Yasiek » 21 sty 2010, o 14:55

... (sorry)
jak se organizujecie to super - napisalem
jak organizujecie pokemonowoz dla wszystkich nieprzystosowanych to ja nie chce miec z nimi przyjemnosci - napisalem
tyle, i czytamy ze zrozumieniem, bo juz jasniej nie dam rady bez kolorowych kredek...
Ostatnio edytowano 21 sty 2010, o 15:33 przez Yasiek, łącznie edytowano 2 razy
sypie inne dzieci piaskiem i pluję jadem,
3 matchboxy, wiaderko, łopatka, hulahop, gumka recepturka, smok na biegunach, pół wrotki, 4 kapsle z flagami, 2 puszki po coli z Pewexu....
Obrazek
FB - Yan Yasiek
Yasiek
.
 
Posty: 301
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: W-wa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Tato » 21 sty 2010, o 15:06

To kup se kredki i pisz wolno i wyraźnie. Skoro ciebie ni pojmują to nie znaczy że ONI sa gupi, ale może ty pleciesz farmazony.

Gdzie w tym watku widzisz tezę pt "Zogranizujmy trasport dla pokemonów co sobie zorganizować sami go nie potrafią?" Zadna z osób twierdzacych, że pomysł jest fajny nie jest znana jako "pokemon" jebankowy. Na jakiej podstawie więc twierdzisz, że nie chcesz miec nic wspólnego z pasażerami wesołego autobusu?Dorabiasz sobie ideologię, pitolisz demagogię, piszesz w wątku który ni chusteczki cie nie dotyczy, ani ci ni da ani nie zabierze, obrażasz ludzi i deprecjonujesz inicjatywe zanim jeszcze przyobrała sie w ciało.

<ciach>
Ostatnio edytowano 22 sty 2010, o 11:41 przez Tato, łącznie edytowano 1 raz
BLACKWATER OPERATOR TATO
Obrazek
Avatar użytkownika
Tato
.
 
Posty: 2001
Dołączył(a): 21 sie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Wawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Sushi » 21 sty 2010, o 15:10

litości, więcej kultury, to nie flame.... :/
BLACKWATER OPERATOR SUSHI
Obrazek
skype- sucha.sucha
GG. 18631708
Avatar użytkownika
Sushi
.
 
Posty: 1870
Dołączył(a): 1 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: warszawa
White Cross: Blackwater
Na starym Warriorze od: 2005

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Marcin[PL] » 21 sty 2010, o 15:14

Przestaję wierzyć, że w ASG nadal jest dobra atmosfera. Sorry za nie w temacie ale nie zdzierżyłem.
Obrazek
IN COMBAT SINCE: 2004. OORAH!
Obrazek

Kontakt:
GG: 2861717
Skype: marcin.sakowicz2
Avatar użytkownika
Marcin[PL]
 
Posty: 242
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 12:26
Lokalizacja: Grójec/M.I.A. Team
White Cross: M.I.A. Team
Na starym Warriorze od: 2004

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Yasiek » 21 sty 2010, o 15:23

ok, znowu pitole - przepraszam, ale fakt ze znalazlo sie tu wielu chetnych zeby ich podwozic i tylko 2-3 osoby z konkretnymi propozycjami jakos nie daje do myslenia...
jakos zupelnie nie przebrzmiewa tutaj "super pomysl, to kiedy cos zorganizujecie...."
to ze kudzie nie rozumieja tego co pisze, byc moze wynika z tego ze nie sa zainteresowani wnioskami ktore z tego wynikaja...
sypie inne dzieci piaskiem i pluję jadem,
3 matchboxy, wiaderko, łopatka, hulahop, gumka recepturka, smok na biegunach, pół wrotki, 4 kapsle z flagami, 2 puszki po coli z Pewexu....
Obrazek
FB - Yan Yasiek
Yasiek
.
 
Posty: 301
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: W-wa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Schwarz » 21 sty 2010, o 15:23

Marcin[PL] napisał(a):Przestaję wierzyć, że w ASG nadal jest dobra atmosfera. Sorry za nie w temacie ale nie zdzierżyłem.



Nie utożsamiaj ASG z Yaśkiem ;) To takie ziarenko pieprzu w zupie, jak rozgryziesz piecze, ale bez niego ni kuta smaku nie ma ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Schwarz
Administrator
 
Posty: 2976
Dołączył(a): 18 sie 2009, o 20:03
Lokalizacja: Warszawa
White Cross: Obrona Narodowa.pl, F.R.O.G.
Na starym Warriorze od: 2008

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Marcin[PL] » 21 sty 2010, o 15:31

O_o Przyjąłem do wiadomości :-)
Obrazek
IN COMBAT SINCE: 2004. OORAH!
Obrazek

Kontakt:
GG: 2861717
Skype: marcin.sakowicz2
Avatar użytkownika
Marcin[PL]
 
Posty: 242
Dołączył(a): 29 paź 2009, o 12:26
Lokalizacja: Grójec/M.I.A. Team
White Cross: M.I.A. Team
Na starym Warriorze od: 2004

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez Yasiek » 21 sty 2010, o 15:58

o do konkretow:

1. jak ustalac liste ludzi do zebrania
jezeli glosowanie na dana miejscowke zamyka sie zazwyczaj we czwartek wieczorem, czy jestescie wstanie OD RAZU po zamknieciu ankiety zadeklarowac chec podwozki z podaniem dzielnicy?

2. jak egzekfowac $
musicie przyjac, ze kazdy kto soe zglosil na podwozke ponosi jej koszty bez wzgledu czy skorzystal czy nie

3. timing
ktos musi opracowac na szybko "trasowke" i potwierdzic ja z pasazerami.
Musicie przyjac ze nie ma spoznialskich, zakladajac ze do podjecia sa ludzie z 4-5 miejsc zbiorczych w warszawie jak kazdy spozni sie 5-10 minut to wyjdzie nawet godzina opznienia (z dojazdem, z czasem kierowcy, z czekaniem ostatniego).

4. Koszty
Polecona przez moja ksiegowa "firma"
bus 17 pasazerow, 9h, do 300 km - 650,00 (38,00 od osoby)
bus 23 pasazerow, 9h, do 300 km - 750,00 (32,50 od osoby)

zamawiac powinno sie tydzien wczesniej, ale mozna probowac i krocej
jezeli ktos powazny jest powaznie zainteresowany - podam numer telefonu, nie wystawie go tutaj na publicu, bo potem ja bede swiecil oczami (moze nie, kto wie)

5. Czy nie prosciej i taniej jest jednak zakrzyknac na forum i jednak przemoc sie i uzyc magicznych slow typu: PROSZE, ZALEZY MI, CZY MOZESZ... i dostac transport za dorzutke do paliwa 5-15 zlotych, bez logistyki, planowania, obaw ze ktos nie przyjdzie.....
Ostatnio edytowano 21 sty 2010, o 16:02 przez Yasiek, łącznie edytowano 1 raz
sypie inne dzieci piaskiem i pluję jadem,
3 matchboxy, wiaderko, łopatka, hulahop, gumka recepturka, smok na biegunach, pół wrotki, 4 kapsle z flagami, 2 puszki po coli z Pewexu....
Obrazek
FB - Yan Yasiek
Yasiek
.
 
Posty: 301
Dołączył(a): 10 sie 2009, o 17:01
Lokalizacja: W-wa
Na starym Warriorze od: 0

Re: Transport grupowy na strzelanki.

Postprzez bua » 21 sty 2010, o 15:59

wyjatkowo krzykliwe i zadziorne ziarenko ...do tego wszechwiedzące i w kazdym temacie sie udzielajace ;) ...robiace duzo szumu jeszcze zanim przedstawiony dostal dokladny pomysl ...takie ziarenka to rzadkosc ...ale co tam zupy czesto nie jedam na szczescie ...dobra nie o tym chcialem napisac ...postanowilem zabrac glos w końcu bo to o "moje" busy sie rozchodzi ...sa to odpowiednio 2x 7os. i jeden 9os. ...prosta matematyka i jednorazowo wychodzi, ze moge przetransportowac 23os. ...watpie, zeby kiedys taka sytuacja zainstniala ale moze kiedys poza tym wymagaloby to angazu dodatkowych 2kierowcow najlepiej "strzelajacych sie" ...bedziemy sie martwic pozniej ;] ...moja propozycja jak na poczatek to w przypadku podrozy do Janowka 25-30zl od os. ...jezeli o Radiowek chodzi ...20-25zl ...oczywiscie oplata bedzie za przejazd w obie strony ...cena, ktora podalem bedzie taka ale w przypadku "pelnego bus'a" ...cena bedzie odpowiednio rosla wraz z liczba wolnych miejsc ...myslalem tez nad opcja "abonamentu miesiecznego" ale to jeszcze tylko w fazie przygotowan i zamyslow ...no i jezeli bedzie regularna ekipa jezdzaca ma sie rozumiec ...

...jednakze zaznaczam, ze w ten weekend transportu zapewnic nie moge bo sam sie raczej nie wybieram na wojne ...niestety studia, sesja, egzaminy te sprawy ale przyszly weekend jak najbardziej ...


...jakies pytania?
need transport na wojnę ?! ...just dzwoń before +48 606 72 07 87 ...wygodnie, tanio nie zawsze punktualnie ;]

..."life is a biatch ...so try to be a pimp" ...Obrazek
Avatar użytkownika
bua
 
Posty: 21
Dołączył(a): 30 paź 2009, o 15:13
Lokalizacja: RPW / AWW ...czytaj wstecz albo się lecz ;)
White Cross: 4 US
Na starym Warriorze od: 0

Następna strona

Powrót do Organizacja i Regulamin gier na Mazowszu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości