Strona 1 z 1
Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

Napisane:
9 lis 2009, o 18:21
przez kowzan
Gra ktoś może w multi na plejstacji 3?
Generalnie dla mnie gra super - singiel jak zwykle w nowych grach zabojczo krotki, ale prawdziwa zabawa zaczyna się przy rozgrywce przez sieć...
Re: Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

Napisane:
9 lis 2009, o 20:59
przez GRD
Operation Flashpoint 2: Dragon Rising to przypadkiem nie to samo co Operation Flashpoint: Dragon Rising?
Re: Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

Napisane:
14 lis 2009, o 21:26
przez Jey
To to samo, z tym ze jeszcze nie ma DR2;p.Gra fajna nie to samo co pierwszy OF ale daje rade. Moze ktos ma chec na multi po sieci?
Re: Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

Napisane:
14 lis 2009, o 22:11
przez GRD
Skoro to jest to samo, to po co dublować temat?
viewtopic.php?f=54&t=254
Re: Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

Napisane:
15 lis 2009, o 11:46
przez kowzan
Pardą, jakoś mi umknęło.
Do zamknięcia.