Strona 1 z 1

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

PostNapisane: 9 lis 2009, o 18:21
przez kowzan
Gra ktoś może w multi na plejstacji 3?

Generalnie dla mnie gra super - singiel jak zwykle w nowych grach zabojczo krotki, ale prawdziwa zabawa zaczyna się przy rozgrywce przez sieć...

Re: Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

PostNapisane: 9 lis 2009, o 20:59
przez GRD
Operation Flashpoint 2: Dragon Rising to przypadkiem nie to samo co Operation Flashpoint: Dragon Rising?

Re: Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

PostNapisane: 14 lis 2009, o 21:26
przez Jey
To to samo, z tym ze jeszcze nie ma DR2;p.Gra fajna nie to samo co pierwszy OF ale daje rade. Moze ktos ma chec na multi po sieci?

Re: Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

PostNapisane: 14 lis 2009, o 22:11
przez GRD
Skoro to jest to samo, to po co dublować temat?
viewtopic.php?f=54&t=254

Re: Operation Flashpoint 2: Dragon Rising

PostNapisane: 15 lis 2009, o 11:46
przez kowzan
Pardą, jakoś mi umknęło.

Do zamknięcia.