Możemy zagrać tradycyjnie flagi. WW2 vs Qrde. Scenariusz prosty a sprawdzony w bojach mogę przypomnieć tu a przedtawiciel dyplomatyczny Qrde zamieściłby go u siebie. Co wy na to? Proszę.
GRA "NAWET FLAG NIE ZOSTAWIMY TYM SK....NOM cz. II"
CZAS
0930 Przyjazd
1000 Spotkanie przy bunkrze, Odprawa gryplanu
1015 Wyjścei na pozycje startowe.
1020 Start
1330 Zakończenie gryplanu
UWAGI OGÓLNE:
Na parkingu będziemy bardzo blisko zabudowań. Nie przestrzeliwać replik na parkingu, nie robić sensacji. Dbajmy o miejscówkę, nie hałasujmy i nie śmiećmy.PIRO
Sucho w lesie, zakaz piro.
Proponuję do wyboru dwa gryplany. Ciekawszy i prostszy.
OPCJA 1. Zdobyć i ewakuować flagi!MAPA

ZADANIE
Niebiescy Zdobyć jak najwięcej z 3 szt. flag (dla wygranej wystarczy 2 szt.) Przenieść je do punktu ewakuacyjnego i utrzymać punkt do godz. 1330.
Jak to zrobić? Flagę należy zdjąć (po zdjęciu flagi w jej miejscu pozostaje biała kartka) i udać się z flagą do punktu ewakuacyjnego, po czym zamieścić tam w widocznym miejscu. Bronić punktu do momentu ewakuacji.
Lokalizacja punktu ewakuacyjnego zostanie podana na odprawie.
ZieloniUniemożliwienie niebieskim przejęcia trzech flag.
Po ew. przejęciu flag przez niebieskich zieloni powinni dążyć do uniemożliwienia ewakuacji niebieskich. Dodatkowe zadanie przenieść flagi z powrotem na startowe pozycje z początku gry.
Zieloni mogą przemieszczać flagi TYLKO na startowe pozycje flag.
Uwaga! Po trafieniu osoby niosącej flagę osoba ta delikatnie zostawia flagę w miejscu postrzelenia. Nie wolno flagi ukrywać.
OPCJA 2.
Zwykły Capture the flagMAPA

Tak jak na mapce. Zająć flagi i utrzymać ich jak najwięcej do końca gry.
Z uwagi na to, że po obydwu stronach będą osoby w podobnych kamuflażach warto załatwić kolorowe opaski.
Wypowiadamy się i głosujemy!